Įkraunama...
Įkraunama...

Lašiša

jau nuo vakar uzimaniau lasisos,bet buvo daug maisto namie,tai nuspredziau siandien butinai pagaminti .labai daug skaniu receptu cia priraset bigsmile.gif jau noriu ir pasudyt ,ir iskept bigsmile.gif gaminau lasisa tik 1 karta,ir perlaikiau orkaiteje,galvojau ,kad kaip mesa,turi ilgiau keptis tongue.gif ta karta sausoka gavosi.siandien pasistengsiu,kad skanu butu,su jusu pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estutė @ 2009 01 03, 16:47)
Aš tai lašišą ruošiu taip: išverdu bulves, jas nusunkiu, dedu į kepimo indą, sudedu smulkiai pjaustytą lašišą (rūkytą arba sūdytą), taip pat galima daryti su kupre, užpilti grietinėle, truputis vegetos, krapų ir į orkaitę, kol grietinėlė užvirs. Skanaus  smile.gif



lb skanu taip paruosta,isbandyta thumbup.gif
Atsakyti
sveijkos ,
skaiciau skaiciau ,visur raso kaip kepti, bet laiko nlb rasote ,. radau vienoje vietoje kad lyg 15 min kepti..? bet noriu dar pasitikslinti ar tikrai tiek.? bijau perkepti ar nedakepti..
ir gal prie to pacio,. kaip su tom bulvem , noriu pjauti pusiau as jas su lupema kepti orkaiteje, bet pries tai reijkia pavirti jas ? ar ne.. ar zalios ir iskeps jos? niekad nedariau , bet lb noriu pasidaryti prie lasisos .. ax.gif
Atsakyti
OkristutO,
dėl lašišos,tai priklauso nuo to,ar yra iš anksto ji įjungta.
Reikia pačiai žiūrėti,juk lašišai daug kepti nereikia.
Bulves galima kepti neapvirtas jos iškeps žiūrint,kaip ,tu ,jas supjaustysi,jai normaliais šiaudeliais,jie keps mažiau.
Apvirtų+apkeptų skonis keičias.
Čia,mano tokia nuomonė,kitų,bus kitokia,kiek šeimininkių,tiek nuomonių.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 02 08, 00:12)
OkristutO,
dėl lašišos,tai priklauso nuo to,ar yra iš anksto ji įjungta.
Reikia pačiai žiūrėti,juk lašišai daug kepti nereikia.
Bulves galima kepti neapvirtas jos iškeps žiūrint,kaip ,tu ,jas supjaustysi,jai normaliais šiaudeliais,jie keps mažiau.
Apvirtų+apkeptų skonis keičias.
Čia,mano tokia nuomonė,kitų,bus kitokia,kiek šeimininkių,tiek nuomonių.

a dekui, dar pasiskaitinejau atidziau visa tema , radau laikus kepimo.smile.gif

o bulve noriu tiesiog pjaut pusiau su lupena tokia , pastatyti , ir ant virsaus surio uzbarstyti. valgiau kazkada sveciuose skanu buvo.. niu reiks pabandyti, gal iskeps ji .
Atsakyti
sveikutes, ar zinote kas recepta kaip galima kepti lasisos gabaliukus ivyniotus i folija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 04 15, 11:45)
sveikutes, ar zinote kas recepta kaip galima kepti lasisos gabaliukus ivyniotus i folija?  g.gif


Apšlakstoma citrina pipirais,krapais,,dedama poras, paprika.
Galima dėti ką megsti.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 04 15, 09:55)
Apšlakstoma citrina pipirais,krapais,,dedama poras, paprika.
Galima dėti ką megsti.
?
aciu labai, tik idomu kiek laiko folijoj kept, gal ilgiau negu paprastai? ir siaip as ne sykio orkaitej nekepus, visada tik keptuvej, labai skanu zinoma, bet norisi orkaitej pabandyt, o gal folijoj ivyniotos lasisos niekas nekepa g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 04 15, 12:12)
?
aciu labai, tik idomu kiek laiko folijoj  kept, gal ilgiau negu paprastai? ir siaip  as ne sykio orkaitej nekepus, visada tik keptuvej, labai skanu zinoma, bet norisi orkaitej pabandyt, o gal folijoj ivyniotos lasisos niekas nekepa  g.gif  blush2.gif


Dėl lašišos kepimo folijoje,jeigu tu nori greičiau įsijunk iš anksto orkaitę.
Kepa folijoje ,tik pamiršau tau parašyti,kad aš foliją truputį patepu aliejumi
Nepagailėk prieskonių,jeigu neturi žalėsių ,dėk džiovintus.
Gali dėti ko nori ,kokias daržoves mėgsti.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 04 15, 10:18)
Dėl lašišos kepimo folijoje,jeigu tu nori greičiau įsijunk iš anksto orkaitę.
Kepa folijoje ,tik pamiršau tau parašyti,kad aš foliją truputį patepu aliejumi
Nepagailėk prieskonių,jeigu neturi žalėsių ,dėk džiovintus.
Gali dėti ko nori ,kokias daržoves mėgsti.

Regna aciu kad atsakai 4u.gif
as visada orkaite isijungiu is anksto blush2.gif
o tu gal bandei folijoj kept? idomu ant kokios tempos ir kiek laiko kept blush2.gif
nu reiks bandyt kazka gamint siandien ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 04 15, 12:28)
Regna aciu kad atsakai  4u.gif
as visada orkaite isijungiu is anksto  blush2.gif
o tu gal bandei folijoj kept? idomu ant kokios tempos ir kiek laiko kept  blush2.gif
nu reiks bandyt kazka gamint siandien  ax.gif


Aš,tikiu.,kad tau pavyko neblogai išsikepti lašišą folijoje. 4u.gif
Aš,kepu ją kepimo formoje su grotelėmis.
Tempiaratūra iš pat pradžių 5jungiu 180C.-200C.{pakepus truputį sumažinu.}
Lašišai labai daug kepti nereikia,nes ji perkepusi būna sausa ir,neskani. 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 16 balandžio 2009 - 15:45