Įkraunama...
Įkraunama...

Kokios jūsų vaikystės nuoskaudos

QUOTE(ArdiDD @ 2012 09 25, 02:44)

Trečią dieną dar žvakutes statyti pradėjo tai visai pasaulinis karas vyko, klykti bijojau, bet radau kaip tyliai protestuoti. Tada vaistus leido ir kraują ėmė kai miegojau, tai ryte taika, o vakare karas.



tamsta kažkokios labai lakios vaizduotės. Neįtikėtinos tiesiog. Leido vaistus- miegančiai bigsmile.gif , ir kraują ėmė. Reik manyt šalia stovėjo reanimacijos brigada- nes jeigu ką, tai viskas.
Atsakyti
Istorija tikriausiai taikyta ne I SM, bet I koki BDSM foruma doh.gif:
Daug zmoniu gaudo seksualini kaifa tokuais budais. o jei istorija vis del to tikra, tai siaubinga, kad tokie iskrypeliai dirba medikais.
Atsakyti
num as neturiu jokiu nuoskaudu is vaikystes, smurto nepatyrem, kartais pabardavo mama, teveliui uztekdavo tik grieztu zvilgsniu paziureti ir tiek smile.gif
gal tik is vienos puses butu buve geriau jei truputi grieztesni butu buve teveliai, gal maziau nereikalingu kvailysciu butu padaryta, nor igyta ismintim nesiskundziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2006 12 21, 18:22)
Kartais pagalvoju, kad skaudžios pamokos mums duodamos ne šiaip sau. Galbūt gyvenimas stipriai pakrato mus tam, kad patys niekada taip nesielgtume?
Galbūt tam, kad žinotume, kad ne viskas yra gražu ir saldu, kaip muilo operose.
Be to, tikiu, kad kuo žmogus stipresnis, kuo daugiau jam duota, tuo daugiau iš jo ir reikalaujama...


Visiškai sutinku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ArdiDD @ 2012 09 24, 23:52)
1.Tau pasisekė, nes kai aš patėviui pasakiau, kad esu suaugusi ir man mamos moralai nusibodo, tai palingavo galva, ir vėliau atėjo į mano kambarį, padėjo dvi pagalves ant lovos, sako kol muša per užpakalį tol esi vaikas ir nusijuosė diržą - 60 kirčių per nuogą užpakaliuką.
Dvi dienas negalėjau normaliai sėdėti, bet kokį mėnesį nebuvo skandalų, patėvis kartas nuo karto paimdavo diržą, retai, pelnytai.

2.Bet kas buvo per mano durnumas, baruosi su mama, matau, kad patėvis piktas ir bus su juo atskiras pokalbis, kuris dažnai baigiasi lupimu paėmus diržą, bet vis tiek neprikandu liežuvio. Ir jo neprikandu net tada kai patėvis stovi su diržu rankoj, o va kai gaunu lupti tada viską suprantu.

Papildyta:
QUOTE(ArdiDD @ 2012 09 25, 00:44)
3.Va mano mama rėkdavo rėkdavo, o aš ant trijų raidžių siųsdavau, nu ne patėvis tai nežinau fronto linija per namus eitų ir žodžių karas nesiliautų.

4.Man kailį išperdavo svetimas žmogus ir lupdavo tikrai skaudžiai, o ne dėl vaizdo.
Na aišku jis buvo medikas, išmanė psichologiją ir žinojo kada pagirti kada užkirsti.

5.Vieną kartą sako teta jam, va tu auginai ją kaip savą, jis atsisukęs man nusišypsojo ( mes vienas kitam kaip suokalbininkai), o aš galvoju lupo kaip savą, mylėjo kaip savą ir gyvenom kaip šeima.




Meilė/pagarba/supratimas/suaugimas ir t.t "ateina" per lupimą,mušimą,skausmą.
Papildyta:
QUOTE(ArdiDD @ 2012 09 24, 23:52)

Nu pati turėčiau tokį aukselį tai ir turbūt nesismulkinčiau, žinau, bet savo darau.
Kai prisimenu savo elgesį, tai aš dar retai gaudavau, o mama išvis nemušė.

muštas kitą mušą cool.gif
Papildyta:
QUOTE(ArdiDD @ 2012 09 24, 23:52)
o va kai gaunu lupti tada viską suprantu.

ar dabar tiesas ir gyvenimo patirtį atrandate per "lupimą" mirksiukas.gif na suklystate ir kiti jus "lupa" mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ArdiDD @ 2012 09 25, 00:44)

Na aišku jis buvo medikas, išmanė psichologiją ir žinojo kada pagirti kada užkirsti.


Tikrai gerai "išmanė",kad taip paveikti jo norima linkme jauną žmogų verysad.gif Tokį atvejį asmeniškai žinau,kai medikas,psichologas(beje gan garsus ir konsultuojantis iki šiol ir straipsnius viešai rašantis) taip "auklėjo" savo vaikus šeimoje-fizinėmis bausmėmis,psichologiniu žeminimu ir menkinimu verysad.gif Nors ir dabar suaugę supranta ir įvertiną,bet dėja pasekmės likusios didelės ir jas įveikti dėja laabai sunku ar praktiškai neįmanoma verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 25 rugsėjo 2012 - 21:26
QUOTE(alfija @ 2012 09 25, 11:57)
tamsta kažkokios labai lakios vaizduotės. Neįtikėtinos tiesiog. Leido vaistus- miegančiai bigsmile.gif , ir kraują ėmė. Reik manyt šalia stovėjo reanimacijos brigada- nes jeigu ką, tai viskas.

Na šiaip plaučių uždegimas dažnai viskuo ir baigiasi, arba baigiasi kolplikacijom. Pas mus šeimoj tuo metu buvo trys medikai, tai gal jie konsiliumus darydavo, bet manęs ten nekviesdavo tai tvirtinti negaliu, kiek atsimenu apsiėjom be plaučių vintiliavimo ir lašelinių tai tikriausiai tai buvo ne reanimacija o tik slauga. 4u.gif

O šiaip tai savo vaikui ir teko vakar miegančiam vaistui leisti, nes klyke adatą pamatęs, o buvo beveik 1 nakties, tai nerikdysi, kad visi kaimynai sukiltų unsure.gif

O gal Jums patinka, kai kaimynų vaikai naktį Jūsų vaikus prikelia? Gal blogai darau, o tai atsikeltų kaimynai į darbą antrą nakties diena ilgiasnė būtų. lotuliukas.gif

Man ir kai kurie pasakojimai neįtikėtinai skamba, pvz kaip tėvas sūnų nuplakė doh.gif , arba kad suaugęs vyras pas psichetrus vaikšto, nes vaikystėj luptas lotuliukas.gif Kad autistas žmoną turi, kokia moteris už autisto tekėtų doh.gif
Čia kiečiau net užtai, kad podukros su patėviais mamas apgaudinėja ( nors tai manau apsurdas ), bet ne man nuspręsti, nes mano labai jau siaura specializacija ir tikrai ne žmonių santykiai.
Mano tėvas gėrė ir esu mačius net muštynes namie, o keismai tai ... , poto augau su patėviu, Nu bet kad nieko ir mokyklą baigiau, ir doktorantūroj studijuoju ir vyro su kočėlu nesivaikau ir darbą turiu.
O kad su mama nesusišneku tai nežinau kas čia kaltas, zodiakas turbūt, nes mama negėrė, baigus dabartinį VU, tik dirbo ir dirbo ir rūpinosi, bet vistiek nekontaktas.
Maža kas kam atrodo
O dėl lakumo, tai aš ir apie močiutės laidotuves galiu papasakoti tokia intonacija, nieko nepagražindama, kad visi raitysis iš juoko, nors aš dvi savaites pro ašaras kelio nemačiau
Atsakyti
O kodėl Jūs savo mamos taip negerbėt?
Atsakyti
Idomu kur ileidzia doktorantura studijuot su tokiom gramatikos ziniom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roadkill @ 2012 09 26, 07:51)
Idomu kur ileidzia doktorantura studijuot su tokiom gramatikos ziniom  doh.gif

kokiam tai dabartiniam VU gal biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 26 rugsėjo 2012 - 14:36
QUOTE(Roadkill @ 2012 09 26, 08:51)
Idomu kur ileidzia doktorantura studijuot su tokiom gramatikos ziniom  doh.gif

Jei komentuoji apie gramatiką tai bent lietuviškas raides įsijunk.
Atsakyti
QUOTE(ArdiDD @ 2012 09 27, 00:27)
Jei komentuoji apie gramatiką tai bent lietuviškas raides įsijunk.

Mano telefone lietuvisku raidziu nera sad.gif
Atsakyti
Pas mane nera kazkokio konkretaus ivykio. Bet viena nuoskauda yra tokia, kad seimoj buvau jauniausias vaikas, todel buvo laikoma kad ir pats kvailiausias, amzinai kazka pridarantis, meluojantis. Todel mano tevai tiesiog manim beveik niekada netikedavo. Praktiskai del nieko negaledavau pasiskusti, nes tikes vyresniaisiais, kurie viska neigs ir atrodis automatiskai sventesni. Ir kadangi budavo is tu tradiciniu sovietiniu zmoniu, kuriems svarbiausia ka kitas pasakys, visada palaikydavo mano draugus. Visada kiti vaikai geresni, protingesni, linksmesni, visada kitus girdavo, dalindavo saldainius, ypac prie ju tevu, taip sakant lysdavo i patys zinot kur blink.gif Net patys draugai tai pastebedavo ir pavyzdziui kaimyne sudauze pas mane namie vaza, nusisluoste lupdazi i tevu ranksluosti, nes zinojo kad jie tikrai apkaltins mane, niekada neapkaltins jos - taip ir buvo doh.gif Mano pussesere paauglystej buvo siaubingo charakterio. Tiesiog paima ir trenkia uz nieka i veida, uzrakina vonioj, karta nerado savo ziedo ar tai ko, pagalvojusi kad paemiau as, paeme mane uz koju apverte aukstyn kojom tiesiogine ta zodzio prasme ir krate, kad viskas iskristu is kiseniu. Nezinau kaip nesusizalojau ir kai sitai vieninteli karta pabandziau pasakyti tevam ji isputusi akis irodinejo kad ji nieko nedare, o tevai juokesi man i veida uz tokia mano sukurta nesamone... schmoll.gif Del to tevu autoriteto visai namie nebuvo. Nesiskusdavau nei akd darzelyje kazkas nutiko, nei kad mokykloje, nei su draugais (nes as liksiu kvaile, kuri isprovokavo vargsus vaikus) tiesiog nieko negaledavau pasipasakoti, nes visko gale busiu apkaltina as. O seserimis tai oi kaip tikedavo ir net kai jos aiskiai prisidirbdavo vis tiek joms nieko nebudavo. O man didziausi skandalai. Atsimenu net karta jos paeme svaru popieriaus lapa ir taip punktais surasynejo ka as neva blogo dariau, tai atseit jas primusiau, tai keikiausi (nors net nemokejau), tai kazkokias grimasas rodziau, tai ta ir ta padariau ir ta lapa atidave tevam, ziu kokia as bloga negera, tik jie kazkur padeje neperskaite... unsure.gif tiesiog mano aplinkiniai paauglysteje buvo tiesiog siaubingi ir ziaurus visom prasmem, del ko mane atgrase nuo vaiku turejimo visam gyvenimui turbut... Jeigu tokius reiktu auginti tai aciu ne schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune8: 04 liepos 2013 - 01:06