Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

Pirštinės dukroms smile.gif

user posted image

user posted image

Mokausi naujovių ax.gif
Atsakyti
Rodau ir aš savo kumštines, megztas prie jau nešiojamos kepurės ax.gif (O tai lauke dar šalta su odinukėm) :
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Ir as noriu pasigirti. ax.gif Tik va kepurytes modeliukas nenorejo demonstruoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meda2006 @ 2010 03 07, 20:03)

Kepuryte tikrai butu sauniau matyti ant modeliuko, bet pirstinaites labai mielos, saunios. Nenuostabu, kad modeliukas jas demonstravimui pasirinko wub.gif
Atsakyti
O aš, mergaitės, noriu parodyti savo mamos darbus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Pirštiniukų rodymasis biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Dukružei biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveiki. Labai gražios jūsų visos pirštinaitės. Super thumbup.gif Gal galit man kas patarti. Numezgiau pirštuotas pirštines, bet tarpuose tarp pirštų gavosi visai nemažos skylutės. Ką dariau ne taip?
Atsakyti
sveikos darbstuoles 4u.gif laaabai reikia pirstiniu rastu...na zinote,tokiu senoviniu.temos pradzioje duotos nuorodos jau tuscios doh.gif ..kazkur esu maciusi ju daug,bet dabar,kai labai reikia-nerandu..manau praverstu ir audimo rastai blush2.gif .buciau be galo dekinga,jei kuri mamyte pasidalintu su manimi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 05, 19:26)
sveikos darbstuoles 4u.gif laaabai reikia pirstiniu rastu...na zinote,tokiu senoviniu.temos pradzioje duotos nuorodos jau tuscios doh.gif ..kazkur esu maciusi ju daug,bet dabar,kai labai reikia-nerandu..manau praverstu ir audimo rastai blush2.gif .buciau be galo dekinga,jei kuri mamyte pasidalintu su manimi ax.gif  4u.gif

Čia tikrai yra nemažai visokių
http://www.garnstudi...ri_oversikt.php
Atsakyti
cia pasiziurek mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif laaabai aciu uz pagalba. bigsmile.gif butent tai ko reikejo.. thumbup.gif
Atsakyti
laba diena

turiu prasyma, gal zinot kaip reikia nerti pristinaites g.gif noriu sesei dovana padaryt blush2.gif
Atsakyti