Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

QUOTE(ingauk @ 2010 09 13, 15:20)
laba diena

turiu prasyma, gal zinot kaip reikia nerti pristinaites  g.gif noriu sesei dovana padaryt  blush2.gif


trupuciuka auksciau yra nuoroda, ten man rodos yra keleta pvz nertu pistiniu. 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mezgiau pirštines pagal stai si aprasyma ir susidūriau su problema... Kairės rankos jau numezgiau, bet kaip su dešine? Ten rašo, kad nykštį pradėti nuo trečio virbalo, tai čia taip pat nuo paskutinės akies? Ir kaip tolaiu, sekantiems pirštams tas virbalų numeravimas kaip ir kairiajai, ar persiskirsto kitaip? Tikiuosi suprasit ką aš čia susapaliojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2010 09 20, 00:56)
Labas vakaras, mezgiau pirštines pagal stai si aprasyma ir susidūriau su problema... Kairės rankos jau numezgiau, bet kaip su dešine? Ten rašo, kad nykštį pradėti nuo trečio virbalo, tai čia taip pat nuo paskutinės akies? Ir kaip tolaiu, sekantiems pirštams tas virbalų numeravimas kaip ir kairiajai, ar persiskirsto kitaip? Tikiuosi suprasit ką aš čia susapaliojau blush2.gif


jei kairiajai -kervirto pabaiga, tai desiniajai -trecio pradzia mirksiukas.gif
Atsakyti
O sekantys pirštai kaip ir kairiajai?
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2010 09 20, 10:56)
O sekantys pirštai kaip ir kairiajai?


na taip, tik nepamirsti, kad pradeti reikia nuo trecio virbalo pradzios.
geriau mezgant kairiaja pirstine uzsirasyti kiek kokiam pirstui buvo skirta akiu ir pan. bus lengviau mezgant desine.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 09 20, 12:38)
na taip, tik nepamirsti, kad pradeti reikia nuo  trecio virbalo pradzios.
geriau mezgant kairiaja pirstine uzsirasyti kiek kokiam pirstui buvo skirta akiu ir pan. bus lengviau mezgant desine.

Ačiū, bandysiu kažkaip susidoroti smile.gif
Atsakyti
cia mano megztos pirsines broliukui
user posted image
ant manekeno su liemene i komplekta mirksiukas.gif
user posted image
o cia komplektukas sesytei smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 09 20, 13:30)
cia mano megztos pirsines broliukui
[o cia komplektukas sesytei  smile.gif

Labai mieli darbeliai... visai gerai būtų pasišildyti... biggrin.gif
Atsakyti
Villyte, brolio pirštinės labai prie liemenės dera, vadinasi, taip pat komplektukas, kaip ir sesytei. Šaunu.
Atsakyti
Norejau paklausti jusu: o mezgant pirstinytes kudikiui, tai mezgamas tiesiog kumstukas, be nykscio? blush2.gif Jeigu mazylis dar tik tuoj tuoj gims, tai kaip suprantu sia ziema jam dar ir neprireiks pirstinyciu su pirsteliu - ar jau prireiks?
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 09 29, 13:46)
Norejau paklausti jusu: o  mezgant pirstinytes kudikiui, tai mezgamas tiesiog kumstukas, be nykscio?  blush2.gif Jeigu mazylis dar tik tuoj tuoj gims, tai kaip suprantu sia ziema jam dar ir neprireiks pirstinyciu su pirsteliu - ar jau prireiks?

Na, manau, kad su nyksciuku gali ir neprireikti siemet, o be to - virsutinis rubas manau nebus tokiom trumpom rankovem, kad labai tos rankytes islystu ir nykstukas funkcionuotu, tad pilnai uztektu ir be nykstuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 09 20, 13:30)
cia mano megztos pirsines broliukui ant manekeno su liemene i komplekta  mirksiukas.gif
o cia komplektukas sesytei  smile.gif


Na va, vel prisiziurejau ir uzsikreciau mezgimo epidemija. Noriu ir as tokiu grozybiu savo maziukams. kaip tik berniukas ir mergyte wub.gif Aciu uz geraja bacila notworthy.gif
Atsakyti