Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 14, 23:04)
Mezgu daug, bet pirštuotų pirštinių mano darbų sąraše dar nėra, todėl visos man jos tobulos  4u.gif


labai tikiuos, kad ateis ta diena kai pabirs graziu pirstinyciu, as jau siemet gal 3 pora is eiles mezgu ir vis negana, tai jau pradedu dovanot, nes pagalvojau kam man tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2010 11 15, 00:44)
labai tikiuos, kad ateis ta diena kai pabirs graziu pirstinyciu, as jau siemet gal 3 pora is eiles mezgu ir vis negana, tai jau pradedu dovanot, nes pagalvojau kam man tiek doh.gif

Šiemet dovanoju riešines lotuliukas.gif
Kumštines mezgu, bet pirštuotos truputį sudėtingai atrodo. Man labiausiai nepatinka ir sunkumų kyla kai reiki dvi vienodas numegzti. Kaip sprendžiate šį klausimą? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 15, 11:04)
Šiemet dovanoju riešines  lotuliukas.gif
Kumštines mezgu, bet pirštuotos truputį sudėtingai atrodo. Man labiausiai nepatinka ir sunkumų kyla kai reiki dvi vienodas numegzti. Kaip sprendžiate šį klausimą? blink.gif


kurioj vietoj sumegzt? cia turit omeny kai uzbaigineji kiekviena pirsta, ar ties nyksciu kai padarai takeli tada pridedi puse akiu skaiciaus ir tada reikia sumegzt kas antra eile kol lieka pradinis vieno virbalo akiu skaicius, na o jei kalbant apie pirstus tai as sumezgineju 2 akis i kaire vieno virbalo pradzioj, po to 2 akis i desine kito virbalo gale, vel pradzioj i kaire ir gale i desine, turi gautis toks trikampikas, taip as darau ir kumstines irstines ir kojines, tik kumstines ir kojines kai mezgu tai praleidziu viena aki tada sumezgu, jei buna nelyginis akiu skaicius ant virbalu tai paskirstau nelyginis, lyginis, nelyginis lyginis akiu skaicius ant virbalo, aisku be vaizdines medziagos sudetingiau, reiks kada idet nuoseklu aprasyma, pirstus pradedu siaurint kai jau prieinu iki nago, tarp pirstu darau 2 arba 4 akis priklausomai nuo siulu storio, didziausias darbas yra graziai paskirstyt akis pirstams, pirma pradedam nuo mazojo, po to smliui paliekam akis, o tada lieka didieji, as kai palieku akis mazajam pirstui iki smiliaus pamezgu kokias 4-5 eiles, tada darau smiliu, o po to po 2 eiles pamezgu ir darau sekanti pirsta, jei gaunasi nelyginis skaicius tada didesne dali paskirstom virsutinei daliai, jei lyginis as darau po lygiai pvz jei lyginis mazajam pirstui palieku po 5 akis tiek virsui tiek apaciai, bevardziui po 4 akis, didziajam po 5 ir smiliui po 6, plius po 2 arba 4 tarpines tarp pirstu, jei nelyginis tai virsui mazajam 6 virsui 5, bevardziui virsui 5 apaciai 4, didziajam virsui 6 apaciai 5, smiliui virsui 7 apaciai 6 ir t.t aisku nepamirstatnt tarpu, aisku akiu skaicius labai skirias nuo siulu ir nuo pirstu storio, kiekvienam skirtingai, bet principas toks, nyksciui palieku 9 akis, plius 5-6 akys virs nykscio skyles, nykscio takas mezgamas apie 6 cm galima iskart, galima truputi pamegzt pagrindiniu rastu ir tik po to ji daryt, as darau iskarto po riesiuko, pridedu kas 3-4 eiles kol pasiekiu nyksciui reikiamu akiu skaiciu tada nepridedu pamezgu kol buna 6 cm

na prirasiau daug, bet gal kas nors is to romano bus aiskiau

na kas dar bus neaisku klauskit, bandysiu gelbet, as ir seniau nelabai jas megdavau megzt, kol neisivaziavau, o dabar prie kiekvienos striukes turiu po pora pirstiniu thumbup.gif
Atsakyti
Kumstinukes ir kepure, dar kazkur salikas buvo, bet neradau smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2010 11 15, 13:09)
na prirasiau daug, bet gal kas nors is to romano bus aiskiau

na kas dar bus neaisku klauskit, bandysiu gelbet, as ir seniau nelabai jas megdavau megzt, kol neisivaziavau, o dabar prie kiekvienos striukes turiu po pora pirstiniu thumbup.gif

Ačiū už romaną. Pravers, jei imsiuosi.

bet turėjau o meny, kad man atrodo, jog sunkiai sektųsi dvi vienodas pirštines numegzt. Na, visur reikia skaičiuoti kokio ilgio, pločio pirštai. Kaip darote, rašotės?
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 15, 17:30)
Ačiū už romaną. Pravers, jei imsiuosi.

bet turėjau o meny, kad man atrodo, jog sunkiai sektųsi dvi vienodas pirštines numegzt. Na, visur reikia skaičiuoti kokio ilgio, pločio pirštai. Kaip darote, rašotės?


ai del to baisu? as tai rasaus kai ka, kai ka matuoju, kai ka skaiciuoju, kaip patogiau taip darau, siaip dazniausiai skaiciuoju eiles, siaip beveik visada mezgu rastuotas, tai iki tam tikros vietos ziuriu pagal rasta, o po to jau matuoju ir skaiciuoju, o kad nepamirsciau truputi pasirasau
Atsakyti
Atrodo šalčiai ateina, reikia pirštines megztis. Keliu temutę aukštyn mirksiukas.gif
Ir turiu klausimą... Kokiais siūlais geriau megzti kumštines, tikrai šiltas pirštines? Buvau galvojus triušiuko ieškoti.. g.gif Gal kas patarimą duos iš savo patirties? O gal reikitų daryti dvigubas pirštines? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 26, 15:08)
Atrodo šalčiai ateina, reikia pirštines megztis. Keliu temutę aukštyn  mirksiukas.gif
Ir turiu klausimą... Kokiais siūlais geriau megzti kumštines, tikrai šiltas pirštines? Buvau galvojus triušiuko ieškoti..  g.gif  Gal kas patarimą duos iš savo patirties? O gal reikitų daryti dvigubas pirštines?  ax.gif


as tai dazniausiai viengubas mezgu, jei labai salta kitas pasimaunu, o mezgu is vilnos ar pusvilnes
Atsakyti
Dvigubos pirštinės "Pelėdžiukai"

user posted image

Iš arčiau. Rašto neturiu. Pati mezgiau pažiūrėdama į nuotrauką. Principas - sukeistos akys kaip pynėm
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 29 lapkričio 2010 - 09:07
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 29, 10:06)
Dvigubos pirštinės "Pelėdžiukai"

user posted image

Iš arčiau. Rašto neturiu. Pati mezgiau pažiūrėdama į nuotrauką. Principas - sukeistos akys kaip pynėm
user posted image

ŠAUNU, TIKRAI LABAI GRAŽIOS wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 29, 09:06)
Dvigubos pirštinės "Pelėdžiukai"

Iš arčiau. Rašto neturiu. Pati mezgiau pažiūrėdama į nuotrauką. Principas - sukeistos akys kaip pynėm


Gražūs pelėdžiukai wub.gif O kaip mezgei dvigubas ? Galvoju ir aš tokias megzti, tik dar nerandu kaip. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 30, 02:08)
Gražūs pelėdžiukai  wub.gif  O kaip mezgei dvigubas ? Galvoju ir aš tokias megzti, tik dar nerandu kaip.  blush2.gif

aha sitas ir mane domina - kaip jas numegzti dvigubas? g.gif
Atsakyti