Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

Supratau thumbup.gif Labai ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Asiūūū už atsakymus 4u.gif Tiesa, kolkas nieko nesupratau lotuliukas.gif
Bet kai 10 kartų perskaitysiu ir du syk tiek pabandysiu, tikiuosi būsiu supratus lotuliukas.gif
Atsakyti
Baltai pavydziu,kas sugeba nusimegzt pirstuotas pirstines ax.gif
nzn kiek kartu ardziau,bet ne velnio nesigauna doh.gif sukas,tempias ir t.t.bandziau ir pagal aprasymus ir is savo plionkes lotuliukas.gif rezultats 0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustomama: 25 spalio 2010 - 16:02
Mano pirmosios nertos pirstines biggrin.gif

user posted image

O taip atrodo ant rankos

user posted image
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 10 27, 13:56)
Mano pirmosios nertos pirstines  biggrin.gif



labai linksmos thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif kadangi ieškančiųjų tema uždaryta, rašau čia - gal kas numegztų vyriškas pirštuotas pirštines su svalvotais ornamentais? Atsakymo lauksiu až ir su kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
LIOLKE-pirstinaites ir kumstinukes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
perzvelgiau visa tema,jau tiek grozybiu prisiziurejau 4u.gif ,o man kosmosas atrodo numegzt pacias paprasciausias pirstinukes smile.gif bet bandysiu,jei su vaseliu ismokau kiepkas nert,o buvo priesas kazkada,tai virbalai priesu nebuvo,tik niekad nemeginau pirstiniu megzt smile.gif

QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 26, 20:54)
Nieko neplatinti. Nykščiui reikia surinkti akis, jei trūksta pločio, pridėti, ir megzti tiesiai.

O dabar atsakysiu į šitą klausimą:

Nėra sudėtinga nei megzti, nei aiškinti, tiesiog kai įdedi nuorodą ir DU kartus pasakai, kad yra paveiksliukai, ir VIS TIEK tingi pasižiūrėt, tai dingsta noras kada nors kam nors išvis ką nors aiškint.

sako reikia zmogui aiskinti taip,kad suprastu triju metu vaikas smile.gif as po jusu paaiskinimu lyg ir supratau,kaip reikia megzt pirstines,bet manau,kad i sita tema ilysiu dar ne karta su klausimais biggrin.gif

QUOTE(liamuna @ 2010 10 21, 11:06)
Kad nebutu skyliu as akis sukryziuoju mezgant, arba jei matai kad net tai nepadeda , darau taip: kai priarteju prie skyles vietos darbini siula pertraukiu per aki "dubutej" (gaunasi 1a daugiau), o tada ji dar karteli pertraukiu per 1 a esancia ant virbalo, kuri jau megsim pagal eiliskuma. Taip buna tenka daryt net 2 eilese . bet skylute uzsimaskuoja. Na nezinau ar kazka supratot is mano rasliavos.  blush2.gif  neuzilgo megsiu kumstinukus, tai galesiu pafotkint jei iseis, jei reikes  ax.gif

as labai lauksiu fotkiu 4u.gif

QUOTE(rasotazole @ 2010 10 25, 14:47)
Asiūūū už atsakymus  4u.gif Tiesa, kolkas nieko nesupratau  lotuliukas.gif
Bet kai 10 kartų perskaitysiu ir du syk tiek pabandysiu, tikiuosi būsiu supratus  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
kokie fainuciai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2010 10 31, 23:55)
LIOLKE-pirstinaites ir kumstinukes thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


aciu, bus tesinys, dabar planuose pirstuotos rudos spalvos, nes turiu ruda striuke ir rudus siulus tai galvoju reiktu nusinarpliot, aisku cia bus dar negreit, nes turiu keleta uzsakymeliu, tai pirmenybe beabejo jiems, po to jau save puosiu
Papildyta:
QUOTE(gustomama @ 2010 10 25, 18:02)
Baltai pavydziu,kas sugeba nusimegzt pirstuotas pirstines ax.gif
nzn kiek kartu ardziau,bet ne velnio nesigauna doh.gif sukas,tempias ir t.t.bandziau ir pagal aprasymus ir is savo plionkes lotuliukas.gif rezultats 0


na nei viena mezgeja neapseina be ardymo, gyvenime ne karta tenka ardyt, permegzt...., bet taip tobulejam po truputi, manes ir niekas nemokino megzt, gal tik pagrindines akis kaip uzdet, nuleist, o ka moku tai viskas knygu deka, po to kai atsirado internetas beabejo ir jis daug i pagalba atejo, apie pirstuotas pirstines, kojines man patinka mezgimo abeceles knyga, nuo senu laiku uzsilikusi pas mane, tai deka jos ismokau ir kojines ir pirstines megzt, o po to jau fantazijai ribu nera
Atsakyti
atnesu savo rudukes jusu teismui

user posted image

Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2010 11 13, 20:58)
atnesu savo rudukes jusu teismui


Mezgu daug, bet pirštuotų pirštinių mano darbų sąraše dar nėra, todėl visos man jos tobulos 4u.gif
Atsakyti