Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

Esu labai pigi moteraitė biggrin.gif .Pasidažau tik blakstienas ir lūpas (aišku, dar antakius laiks nuo laiko susitvarkau kirpykloje).Daugiau jokių dažų nenaudoju, nes nemoku ir bijau kvailai, t.y. nenatūraliai atrodyt.
Laaabai norėčiau išmokt gražiai pasidažyt rolleyes.gif .
Mačiau, kad Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje siūlo tris individualias makiažo pamokas.Gal kas išbandėte šią paslaugą? Įdomu, ar verta?
Gal žinot, kas Kaune moko, kokiam grožio salone ir kiek kainuoja? wink.gif
Atsakyti
O tu pasieskok informacijos internete laugh.gif Pvz. loreal.com, maybelline.com ir t.t. Kelis kartus netycia ten aptikau tokiu patarimu ir dar su nuotraukytem.
O siaip gi zurnaluose irgi buna tokiu patarimu wink.gif
Sekmes!
Atsakyti
Bet juk pačiai sunku išsirinkt, kokios spalvos, atspalviai tinka doh.gif
Atsakyti
Man regis Femina Bona organizuoja visažistų kursus (tik kainuoja gan nemažai)
Atsakyti
Oi merginos, mane ta tema irgi labai domina. nemoku graziai dazytis. Per seses vestuves kosmetologe taip graziai padaze, kad negalejau atsigrozeti, kad taip galeciau kasdiena atrodyti.... thumbup.gif

Tai gal kas zinot daugiau apie kursus ar pamokas ? Kainas?
Ar gal kokia profesionale pamokyti apsiimtu mus su Laurala?? g.gif
Atsakyti
Valentinka, čia mes dvi, įtariu, tokios nemokšos esam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (laurala @ 2004 09 20, 10:39)
Valentinka, čia mes dvi, įtariu, tokios nemokšos esam rolleyes.gif

Taip atdodo, visi tik patikrtimi apie dekoratyvine kosmetika dalinasi, o kam ta kosmetika jei graziai pasidazyti nemokam, ane??

As akis tik kartais apsivedu tai seseliais tai piestuku, tusas ,blizgesys lupoms. Kartais paziuriu i panas kurios su makijazu, super atrodo thumbup.gif ir pavydas ima. Aisku ne visos toki talenta turi, bet ...

Visko galima ismokti, bet as ieskojau inete bet kol kas jokiu kursu ar pamoku ten neradau. sad.gif



Atsakyti
aš nemoku akių gražiai su pieštukais išsidažyt sad.gif O ypač su tamsių atslavių. Norėčiau išmokti gražią tamsią liniją apie akis išmokt užsibrėžt - bet vat nesigauna ir viskas - gaunas, kad po tos linijos - natūrali šviesi odos linija ir blakstienos. Todėl tamsių tonų akims ir nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE (valentinka @ 2004 09 20, 10:50)
as ieskojau inete bet kol kas jokiu kursu ar pamoku ten neradau. sad.gif

Aš tai radau, bet Vilniuj, toli, Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoj trys pamokos 200lt.Ir daugokai gal, o dar pagalvoji, kad šūdas gausis iš tų mokslų nail.gif
Atsakyti
O jus susiraskit, kur kas nors kokia nors kosmetika pardavineja. Tai va tie ir papasakoja uz nemokamai... Na gal ne nemokamai, o perkant is ju smile.gif

Savo laiku spalvas ir siek tiek makijaza konsultuodavo "Beauty for all seasons" konsultantes. Gal ir dabar dar ju rast galima? Ten aisku, uz daug ka moket reikia, ten uz individualios paletes sudaryma etc., bet si bei ta pasako ir nemokamai, pvz - i klausima - o kokiu spalvu seselius man rekomenduotumet - atsako, o kurgi dingsi smile.gif

Lygiai apvedinet akis, lupas ir visus galus, aisku, reikia patirties, nzn ka patart smile.gif Kai as pati pradejau tai daryt, buvo man gal 14 metu, tai kreivai nusibrezdavau - taip ir eidavau, tada buvo gerai biggrin.gif O dabar per tiek metu igudau...smile.gif Gal tiesiog pora kartu ilgiau pasikankini... Ka?
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 09 20, 11:27)
Lygiai apvedinet akis, lupas ir visus galus, aisku, reikia patirties, nzn ka patart smile.gif Kai as pati pradejau tai daryt, buvo man gal 14 metu, tai kreivai nusibrezdavau - taip ir eidavau, tada buvo gerai biggrin.gif O dabar per tiek metu igudau...smile.gif Gal tiesiog pora kartu ilgiau pasikankini... Ka?

Nu nors lūpas moku pasidažyt ir apsivest doh.gif Daugiau klausimų būtų, kaip gražiai veido odą susitvarkyt:pudros, ružai, ko ten dar reikia? Ką po ko dažyt...Kažkaip visada tuos patarimus žurnaluose, kaip dažytis, praleisdavau, neskaitydavau.Aišku, suprantu, kad nebandęs neišmoksi, reikia eksperimentuoti wink.gif
Atsakyti
O tu nenori kokia nors proga nueit pasidaryt makijaza? Ir paaiskins ta pacia proga...

Siaip kursuose visokiuose vargu ar ka naujo suzininosi...smile.gif Nes pagrindus ir taip visi zino, na tipo - dieninis kremas - krempudra - pudra - o naujoves keiciasi kas keli menesiai... Be to, daug yra variantu, kad vienas sako vienaip, kitas kitaip, pvz. demiu maskavimas - ant krempudros ar po? Nu vienzo smile.gif

Tu geriau knyga kokia nusipirk, kur parodyta, knygynuose buna. Arba pasiskolink... Arba tiesiog zurnaluose pasieskok. Perversk kokius metus atgal ir viska zinosi... smile.gif
Atsakyti