Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

na jeigu apie netradisines dovanas tai seneliui gimtadienio proga buvom padovanoje 25 buteliukus odekolono israiska buvo vat tokia blink.gif o paskui tokia lotuliukas.gif
Atsakyti
labas, gal kas jau darete tokia staigemna kaip parasiutu nusileidimas, ar kaune yra kur tokia staigemenele padaryt kazin kokis kainos?gal kas bandet patarkit?
Atsakyti
As ka tik po drauges 25 gimtadienio.Dovanojom 3 dovanas na sakyciau,kad tikrai originalias.Pati pirmoji buvo meiluzis Dzonis,kuris pakeis vyra kai jis dirbs.Gaila,kad nemoku ikelti foto,nes ideja nereali.Kaip visos merginos nusprende,visada besisypsantis ir su gelemis lotuliukas.gif Antroji buvo is ju nuotraukos padaryta delione.O paskutine pasilikom kulminacijai,kai visi susirinko.Tai buvo kelione.Na aisku netikra tongue.gif Parasiau teksta,kur kelioniu agentura sveikina pasirinkus sia kelione trumpai apibudinau sali ir ka jie ten pamatys.O gale parasiau su pagarba Vilniaus autobusu parkas ir priklijavau 4 tolonelius.Ir dar,kad kelione skirta 2 zmones ir laukiam lauktuviu.Visi mire is juoko yahoo.gif .Drauge buvo apsalus.Jie labai norejo pakeliauti,todel nusprendem padovanoti jiems kelione gal ir ne tokia kokios tikejosi,bet nemaziau ispudinaga lotuliukas.gif Keliones ideja pavogiau is kazkurios supermamytes 4u.gif Visiems musu idejos labai patiko o ir as dziaugiausi,kad kazko originalaus inesem,nes jau atsibodo tie eiliniai gimtadieniai ax.gif Jei ka sudomins Dzonio foto galiu atsiusti el.pastu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekriosa: 04 birželio 2007 - 13:13
QUOTE(nekriosa @ 2007 06 04, 14:10)
As ka tik po drauges 25  gimtadienio.Dovanojom 3 dovanas na sakyciau,kad tikrai originalias.Pati pirmoji buvo meiluzis Dzonis,kuris pakeis vyra kai jis dirbs.Gaila,kad nemoku ikelti foto,nes ideja nereali.Kaip visos merginos nusprende,visada besisypsantis ir su gelemis lotuliukas.gif Antroji buvo is ju nuotraukos padaryta delione.O paskutine pasilikom kulminacijai,kai visi susirinko.Tai buvo kelione.Na aisku netikra tongue.gif Parasiau teksta,kur kelioniu agentura sveikina pasirinkus sia kelione trumpai apibudinau sali ir ka jie ten pamatys.O gale parasiau su pagarba Vilniaus autobusu parkas ir priklijavau 4 tolonelius.Ir dar,kad kelione skirta 2 zmones ir laukiam lauktuviu.Visi mire is juoko  yahoo.gif .Drauge buvo apsalus.Jie labai norejo pakeliauti,todel nusprendem padovanoti jiems kelione gal ir ne tokia kokios tikejosi,bet nemaziau ispudinaga lotuliukas.gif Keliones ideja pavogiau is kazkurios supermamytes 4u.gif Visiems musu idejos labai patiko o ir as dziaugiausi,kad kazko originalaus inesem,nes jau atsibodo tie eiliniai gimtadieniai  ax.gif  Jei ka sudomins Dzonio foto galiu atsiusti el.pastu biggrin.gif



mane domina atsiųsk ineta@post. skynet.lt, nes bandysiu tada Džonienę daryti tongue.gif
Atsakyti
ir mane domina naaringiux@gmail.com 4u.gif
ir jei galima keliones aprasyma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2007 06 04, 20:50)
ir mane domina naaringiux@gmail.com  4u.gif
ir jei galima keliones aprasyma  blush2.gif

Oho kiek susidomejusiu sulaukiau lotuliukas.gif ,bet gal per vaisdingai parasiau blush2.gif Tas Dzonis tai zmogeliukas is balionu mazdaug 158 metro dydzio.Pirkom balionu saly,bet jis atrodo nerealiai na bent jau man is visko padaranciai bajeri lotuliukas.gif Varda ir kita galit sugalvoti.As cia kazkaip ekspromtu sugalvojau ax.gif Aisku,kad galiu atsiusti foto tikiuosi patiks.Ir kuri nors galit cia ikelti Dzoni,kad pamatytu visos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekriosa: 04 birželio 2007 - 19:44
Aciu už Džonį
Atsakyti
...pasinaudojau ir aš vienos mamos patarimu ir surengiau labai brangiam žmogui šventę.....Sakė kad jau galvojo kad niekas daugiau nenustebins gyvenime....bet ką pridyrbom su kolektyvu...tai ojojoi.....
Kaip pavyzdį; ....padarėm puošnią dėžę, prikrovėm dovanų, ant viršaus balionu, liepėm pačiai traukti ir skaityti.... doh.gif Dovanos buvo juokingos ir su prierašu.....pvz. kaliošai- dovanojam tau batus, kad skubėtum pas vaikus.....Saulės skėtis -Labas. Nuvažiavau laimingai. Bučiuoju. Tavo stogas. Pirkom žaislą asilą-kad tai būtų vienintelis asilas tavo gyvenime... Šampo butelis- alkoholis plečia ne tik ryšius, bet ir kraujagysles. Skilandį - liūdesio nepaskandinsi. Liūdesys moka plaukt. Nu žodžiu daug buvo ir labai fainai..... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 06 05, 06:53)
...pasinaudojau ir aš vienos mamos patarimu ir surengiau labai brangiam žmogui šventę.....Sakė kad jau galvojo kad niekas daugiau nenustebins gyvenime....bet ką pridyrbom su kolektyvu...tai ojojoi.....
Kaip pavyzdį; ....padarėm puošnią dėžę, prikrovėm dovanų, ant viršaus balionu, liepėm pačiai traukti ir skaityti.... doh.gif  Dovanos buvo juokingos ir su prierašu.....pvz. kaliošai- dovanojam tau batus, kad skubėtum pas vaikus.....Saulės skėtis -Labas. Nuvažiavau laimingai. Bučiuoju. Tavo stogas. Pirkom žaislą asilą-kad tai būtų vienintelis asilas tavo gyvenime... Šampo butelis- alkoholis plečia ne tik ryšius, bet ir kraujagysles. Skilandį - liūdesio nepaskandinsi. Liūdesys moka plaukt. Nu žodžiu daug buvo ir labai fainai..... thumbup.gif  thumbup.gif



Kaip faina mirksiukas.gif Man irgi reiks pasistengti nustebinti savo brangiausiaji. O ir mamai 50 arteja wub.gif Pabandysiu panaudoti cia rastas idejas...
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 06 05, 06:53)
...pasinaudojau ir aš vienos mamos patarimu ir surengiau labai brangiam žmogui šventę.....Sakė kad jau galvojo kad niekas daugiau nenustebins gyvenime....bet ką pridyrbom su kolektyvu...tai ojojoi.....
Kaip pavyzdį; ....padarėm puošnią dėžę, prikrovėm dovanų, ant viršaus balionu, liepėm pačiai traukti ir skaityti.... doh.gif  Dovanos buvo juokingos ir su prierašu.....pvz. kaliošai- dovanojam tau batus, kad skubėtum pas vaikus.....Saulės skėtis -Labas. Nuvažiavau laimingai. Bučiuoju. Tavo stogas. Pirkom žaislą asilą-kad tai būtų vienintelis asilas tavo gyvenime... Šampo butelis- alkoholis plečia ne tik ryšius, bet ir kraujagysles. Skilandį - liūdesio nepaskandinsi. Liūdesys moka plaukt. Nu žodžiu daug buvo ir labai fainai..... thumbup.gif  thumbup.gif

nu jau saunuoles mamos good.gif toookios idejos, o skaitydama apie Dzoni tai is viso juokais leipau biggrin.gif o dar ta kelione doh.gif lotuliukas.gif tikros supermamos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2007 06 04, 19:01)
mane domina atsiųsk ineta@post. skynet.lt, nes bandysiu tada Džonienę daryti tongue.gif

Gal galit atsiust ir man merguzele100@one.lt aciu labai thumbup.gif
Atsakyti
kai turėsiu įdėsiu nuotraukytę.
Atsakyti