Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

Siūlau apvalų akvariumą su auksinėmis žuvitėmis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(siaubute @ 2007 08 30, 11:12)
Mes dovanojom tėvukui tokį butelaitį stiklinį su kraniuku, o puo juo sukasi padėkliukas su stikliukais, visas tas įrenginys mediniam stove su rankena viršuje, gali paėmęs perkelti į kitą vietą. Pripili, paimi ir geri. Visi kiti seneliai irgi tokių pageidavo, tai teko  dar kelis pirkti, dovanti.Tiesa kaina buvo apie 200 litų, bet būna ir pigesnių.


Mes tai vienam draugui 30 m. proga padivanojom stikliukus ant padėkliuko, kurie simbolizavo šaškes, tai visiem labai linksma buvo žaisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2007 09 05, 20:43)
nesugalvojam nieko. padėkit...

tevams 30 metu sukaktuviu proga nupirkite savaitgali viesbutuke kokiuose Druskininkuose su masazais.Gales prisiminti savo jaunas romantiskas dieneles kartu biggrin.gif arba padovanokite dovanu kupona -skrydi oro balionu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureja25: 14 rugsėjo 2007 - 14:20
ruosiames ir mes i 30 - mecio draugo gimtadieni. tai skaitineju ir ieskau variantu ka cia padovanojus, nes tos klasikines dovanos kazkaip dovanoti nesinori, norisi kazko tokio su jumoru ir idomesnio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2007 09 14, 18:15)
ruosiames ir mes i 30 - mecio draugo gimtadieni. tai skaitineju ir ieskau variantu ka cia padovanojus, nes tos klasikines dovanos kazkaip dovanoti nesinori, norisi kazko tokio su jumoru ir idomesnio ax.gif

as tai vengiu dovanoti dovanas su humoru,nes ne kiekvienas gali suprasti bajerius-kas tau atrodys juokinga,smaikstu,tas jubiliatui gali pasirodyti kvaila. rolleyes.gif
galiu pasiulyti nebent Vilniaus Akropolyje yra toks skyrius kur parduodami suvenyrai ivairus,daug yra su krepsinio ir futbolo atributika,bet tarp tu prekiu yra ir tokia stora knyga odiniu virseliu,kurios pavadinimas Biblija,Medicinos enciklopedija,Jau saulele vel atkopdama...ir t.t.visu nevardinsiu dabar,o viduje tos knygos ne lapai o buteliukas su degtine ir dvi taureles.Tas skyrius yra is kitos Akropolio puses,kur Kika,Zara..... Kaina tos knygos apie 60lt...
Atsakyti
Mes praeitą savaitę buvom vestuvėse ax.gif jaunavedžiams įteikėm nedidukę medinę skrynią su lobiu ( pripylėm sauso smėlio padeliojom akmenukų ir po visu šitu geriu pakasėm "lobį" hihihi.gif ) paskui nunešėm ir mums gyvom gėlėm papuošė tą dėžutę thumbup.gif gaila nenufotkinau doh.gif bet labai didis.gif atrodė ir vis originaliau nei teikti voką per vestuves rolleyes.gif argi ne šaunuolė aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2007 09 04, 16:21)
Labas, ką padovanoti tėvams vyro - jie 30 metų kaip vedę, perlinės vestuvės. Ir 20 metų merginai?


Čia galite rasti keletą minčių, tame tarpe ir mano rašytą kaip sveikinau tėvus perlinių vestuvių proga:http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=8899&st=84
Atsakyti
man tai visada norisi dovanoti ka nors orginalaus savo brangiajam smile.gif na, esu padovanojus puodeli, kur pripylus karsto vandens, isryskejo musu fof smile.gif copy1 gamina tokius wink.gif bet isivaizduokit, juodas puodelis ipakuotas i persvieciama celofana smile.gif bet grizes namo, iskart pasidare arbatos i ji, nes iskart parase, kad super dovana smile.gif jam lb patiko bigsmile.gif
Atsakyti
prieš kelis metus esu gavusi pačią orginaliausią dovaną - kompaktą su 15 minučių filmuku apie save pačią biggrin.gif tai ten sudėtos mano nuotraukos iš vaikystės, paauglystės su šmaikščiais užrašais, aptariami mano meilės romanai, baliukai, charakterio ypatybės (viskas lengvo humoro forma) ir galų gale įrašyti draugų sveikinimai ir palinkėjimai. na super miela dovana, net ir dabar dažnais užsidedu tą filmuką pažiūrėti arba svečiams parodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nicolle_ @ 2007 09 18, 15:51)
prieš kelis metus esu gavusi pačią orginaliausią dovaną - kompaktą su 15 minučių filmuku apie save pačią  biggrin.gif tai ten sudėtos mano nuotraukos iš vaikystės, paauglystės su šmaikščiais užrašais, aptariami mano meilės romanai, baliukai, charakterio ypatybės (viskas lengvo humoro forma) ir galų gale įrašyti draugų sveikinimai ir palinkėjimai. na super miela dovana, net ir dabar dažnais užsidedu tą filmuką pažiūrėti arba svečiams parodyti  ax.gif




šaunūs pas tave draugai
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 09 15, 14:29)
Mes praeitą savaitę buvom vestuvėse  ax.gif  jaunavedžiams įteikėm nedidukę medinę skrynią su lobiu ( pripylėm sauso smėlio padeliojom akmenukų ir po visu šitu geriu pakasėm "lobį" hihihi.gif ) paskui nunešėm ir mums gyvom gėlėm papuošė tą dėžutę  thumbup.gif  gaila nenufotkinau  doh.gif  bet labai didis.gif atrodė ir vis originaliau nei teikti voką per vestuves  rolleyes.gif argi ne šaunuolė aš  biggrin.gif


tik darkart įrodo, kad įpakavimas kone taip pat svarbu, kaip dovana.

Aš visad stengiuos ką nors originalaus sugalvoti, nors jau sunku daros. Bet visada visada supakuoju viską, kiek tik galima įdomiau ar dialiau. Pvz dovanojau mamai marcipanų, tai sulipdžiau iš jų boružėlč ir tada atitinkamai supakavau ir prie ūselio prisegiau sveikinimą.
Atsakyti
QUOTE(nicolle_ @ 2007 09 18, 14:51)
prieš kelis metus esu gavusi pačią orginaliausią dovaną - kompaktą su 15 minučių filmuku apie save pačią  biggrin.gif tai ten sudėtos mano nuotraukos iš vaikystės, paauglystės su šmaikščiais užrašais, aptariami mano meilės romanai, baliukai, charakterio ypatybės (viskas lengvo humoro forma) ir galų gale įrašyti draugų sveikinimai ir palinkėjimai. na super miela dovana, net ir dabar dažnais užsidedu tą filmuką pažiūrėti arba svečiams parodyti  ax.gif

tikrai labai orginali dovanele thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes. Tai va ir as jau po savaitgalio galiu pasidalinti patirtimi. Savaitgali buvo mano vyro 35 metai pirtyje. Tai as prisiskaicio sio skyrelio idomybiu ir man paciai kilo mintis ka nors idomaus sugalvoti. Pirma pririnkau foto nuo gimimo, pacias idomiausias. Paemiau sektuva ant jo uzrasiau BYLA Nr. 35. Parsiau vyro trumpa dosje, su idomiais komentarais , papildziau sugalvotais faktais (nu atseit dirbo slaptu agentu ir t.t) . O po nuotraukom parasiau , kad tai yra slapta STT fotografuota medziaga ir kabutese parasiau , atseit ka ten snekejo nufotografuotieji.
O vyduri viso baliaus surengiau mini suo. Mama gavo rubus ( bet galit ir pacios pasidaryti): didele, didele, krutine, raudonos pedkelnes , perukas stori senoviniai akiniai. Ir atejau atseit i baliu ieskoti savo jaunystes meiles , nes pries 15 m. mes netycia susilaukem sunaus ( nes mes turim dvi dukras). atsiprintinau jaunuolio japono nuotrauka kokia tik radau baisiausia, ir visem parodziau, kad jis labai panasus i teva . Nu zvenge nerialiai. o pabaigoj , kadangi mano vyras nesitikejo , buvo ispiltas prakaito, pastebejau kad gal jis serga ir padovanojau pirmos pagalbos rinkini (su kryzeliu raudonu) ateinantiems 35 metams .Jame buvo : desros- kad visad sotus butu, saldainiai- kad gyvenimas saldesnis butu, degtine- kad gyvenimas svaigesnis butu, prezervatyvas- kad saugesnis butu, apap- sveikesnis ir maza zuvyte (as turejau stikline, bet gali buti ir dziovinta)- kad gyvenime nardytum kaip zuvis. Tai visiems labai patiko sake kad nesitikejo to is manes ir apskritai.
Atsakyti