Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės praėjo... O ką darytumėte kitaip?

Labukas,
Aš praėjus savo vestuvėm (nepilnos dvi savaites praejo) nekeisčiau nieko smile.gif viskas buvo tobula thumbup.gif tai kaip ir visados svajojau thumbup.gif tai buvo gražiausia diena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olinka @ 2011 08 18, 22:36)
Labukas,
Aš praėjus savo vestuvėm (nepilnos dvi savaites praejo) nekeisčiau nieko smile.gif  viskas buvo tobula thumbup.gif  tai kaip ir visados svajojau thumbup.gif  tai buvo gražiausia diena thumbup.gif

tikiuosi ir as taip pasidziaugti po geros savaites smile.gif))
Atsakyti
Labas mergaitės,

Esu čia nauja ir žalia, tad l.prasau jūsu pagalbos. Kita vasara planuojam vestuves ir zinau 100 proc. kad neisisuksiu be planuotojos, gal galėtumete ka nors rekoneduoti, nukreipti arba patarti (esu is Kauno).

Labai dekoju visoms is anksto wub.gif
Atsakyti
Kokio velnio aš darau 9 poras, kai vestuvės be tradicijų blink.gif nebegaliu nieko keisti, deja, bet tiesiog reiktų pagalvoti, kam tos poros reikalingos ..... protas iš paskos velkas, niek nepadarysi g.gif
Atsakyti
QUOTE(stela21 @ 2011 08 21, 18:51)
Labas mergaitės,

Esu čia nauja ir žalia, tad l.prasau jūsu pagalbos. Kita vasara planuojam vestuves ir zinau 100 proc. kad neisisuksiu be planuotojos, gal galėtumete ka nors rekoneduoti, nukreipti arba patarti (esu is Kauno).

Labai dekoju visoms is anksto  wub.gif


Sveika, apie vestuvių planuotojas kalbama šioje temoje. Taip pat siūlau prisijungti prie kitų metų nuotakų būrelio, pasiskaityti daugiau temų (atsiliepimų) forume ir gal tas organizavimas neatrodys toks baisus, neatimkit iš savęs šio džiaugsmo ax.gif
Atsakyti
Vienintelį dalyką, kurį keisčiau, tai paimčiau laisvą ne vieną dieną prieš vestuves, bet kaip minimum dvi, labai pavargau prieš vestuves visur lakstydama, daugiau neikeisčiau nieko: nei fotografo, nei sukneles, nei vestuvių vedėjo, nei dj, nei šventės vietos. Taip pat džiaugiuosi, kad vestuvėse nebuvo pulko, piršlio, svočios ir daugybės tradicijų. Šventė buvo vieną dieną, tačiau labai linksma ir įsimintina be jokių problemų.
Atsakyti
Nekeisčiau pačioj šventėj visiškai nieko, tik planuodama mažiau nervinčiaus dėl smulkmenų rolleyes.gif viskas buvo nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chiole @ 2011 08 23, 09:49)
Nekeisčiau pačioj šventėj visiškai nieko, tik planuodama mažiau nervinčiaus dėl smulkmenų rolleyes.gif viskas buvo nuostabu  wub.gif

mano vestuves uz keliu dienu ir visaip kaip stengiuosi nepamirsti patarimu "nesinervinti del smulkmenu" biggrin.gif kol kas lyg ir pavyksta, bet pasiruosimas dar nesibaige smile.gif)))
mano didziausias noras issipilde- visos prognozes rodo, kad oras bus fantastiskas (si 5dieni), o visa kita bus OK manau smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2011 08 23, 09:31)
mano vestuves uz keliu dienu ir visaip kaip stengiuosi nepamirsti patarimu "nesinervinti del smulkmenu" biggrin.gif kol kas lyg ir pavyksta, bet pasiruosimas dar nesibaige smile.gif)))
mano didziausias noras issipilde- visos prognozes rodo, kad oras bus fantastiskas (si 5dieni), o visa kita bus OK manau smile.gif))


linkiu, kad ne tik oras, bet ir šventė būtų fantastiška thumbup.gif o smulkmenos šventės metu bent mums išsisprendė pačios (pvz. svečių miegojimas, kelionė į gamtą) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2011 08 08, 11:10)
Nemanau, kad pavyks išvengti problemų, netikėtumų per savo vestuves, bet sutaupysime sau nervų atsisakydami keletos dalykų: tėvų finansinės pagalbos, palydos, dviejų dienų baliaus. Kai viskas bus sutarta, užsakyta, pranešim tėvams ir kitiems giminaičiams, draugams apie vestuves (jos kitąmet). Įteiksim kvietimus, tik neprašysim, kad praneštų apie dalyvavimą/nedalyvavimą, nes tikrai tai padarys 1 iš 10, vis tiek reikės visiems perskambinti ir paklausti.

musu mintys labai panasios pastebejau. pilnai sutinku su tokia nuomone 4u.gif
Atsakyti