Įkraunama...
Įkraunama...

Marijos radijas


Man Marijos radijas padėjo atrasti keletą įdomių knygų, kurias nusipirkusi perskaičiau. Čia kiekvieną dieną per krikščioniškus skiatinius ar dvasinį skaitymą skaitomos įvairios knygos. Vienas pabaigia, skaito kitas. Būna labai gerų dvasiniam augimui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rakta @ 2006 09 05, 23:20)
kai kuriu kunigu minciu galima pasiklausyti, bet reikia labai atsirinkti, o seip tie visos rozines maldos, man juoka kelia. Biblijoje, nera nei apie rozancius nieko, nei apie zegnojimasi, kodel katalikai meldziasi ir garbina  i Marija, o ne i Jezu. Jis mire ant kryziaus uz musu visu zmoniu nuodemes, o ne Marija, ji tikrai nepadeda. Ir i dangu nebuvo paimta, kai per zolines svencia. Paklyde zmones, nu ka padarysi. Reikia daugiau Biblija skaityti ir svarbiausia isiskaityti.

PROTINGAI MĄSTAI, PRITARIU TAU. KATALIKŲ BAŽNYČIOS DOKTRINA LABAI KARTAIS BŪNA DOGMATIŠKA... BET YRA IR GERŲ LAIDŲ...
Atsakyti
QUOTE(rakta @ 2006 09 05, 23:20)
kai kuriu kunigu minciu galima pasiklausyti, bet reikia labai atsirinkti, o seip tie visos rozines maldos, man juoka kelia. Biblijoje, nera nei apie rozancius nieko, nei apie zegnojimasi, kodel katalikai meldziasi ir garbina  i Marija, o ne i Jezu. Jis mire ant kryziaus uz musu visu zmoniu nuodemes, o ne Marija, ji tikrai nepadeda. Ir i dangu nebuvo paimta, kai per zolines svencia. Paklyde zmones, nu ka padarysi. Reikia daugiau Biblija skaityti ir svarbiausia isiskaityti.

Dėl Marijos paėmimo į dangų. Juk tikime, kad Kristus po prisikėlimo su kūnu įžengė į dangų. Apie tai rašoma ir šventame rašte. Lygiai taip ir Mariją Dievas prikėlė iš numirusių, perkeisdamas kūną ir paėmė į dangų.
Atsakyti
QUOTE(Raminta* @ 2006 09 29, 00:17)
Dėl Marijos paėmimo į dangų. Juk tikime, kad Kristus po prisikėlimo su kūnu įžengė į dangų. Apie tai rašoma ir šventame rašte. Lygiai taip ir Mariją Dievas prikėlė iš numirusių, perkeisdamas kūną ir paėmė į dangų.

Tai būtent, kad apie Kristaus įžengimą į dangų šv. Rašte rašoma, o apie Marijos - ne. Čia tik grynai teologiniai pamąstymai, jog ji kažkodėl turėjo būti be nuodėmės, tačiau Biblija neduoda jokio pagrindo taip manyti, taigi Marija prisikels su savo perkeistu kūnu ir bus teisiama paskutiniame teisme, kaip ir mes visi (tik žinoma neneigiu, jog ją mažiau yra už ką teisti).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 09 29, 15:43)
Tai būtent, kad apie Kristaus įžengimą į dangų šv. Rašte rašoma, o apie Marijos - ne. Čia tik grynai teologiniai pamąstymai, jog ji kažkodėl turėjo būti be nuodėmės, tačiau Biblija neduoda jokio pagrindo taip manyti, taigi Marija prisikels su savo perkeistu kūnu ir bus teisiama paskutiniame teisme, kaip ir mes visi (tik žinoma neneigiu, jog ją mažiau yra už ką teisti).

Na, aš prisikelti neplanuoju ir nemanau, kad būsiu teisiama. smile.gif
Ir Marija tikrai neprisikels, nes tam neturi laiko: Ji visą laiką yra maldoje už mus, klystančiuosius... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 17:15)
Ir Marija tikrai neprisikels, nes tam neturi laiko: Ji visą laiką yra maldoje už mus, klystančiuosius...  smile.gif

O ji pati nebuvo klystanti? Argumentuok.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 09 29, 16:44)
O ji pati nebuvo klystanti? Argumentuok.

Čia kuri iš mūsų lietuvių kalbos mokytoja? biggrin.gif Aš per pamokas pastoviai taip sakau mokinams... biggrin.gif
Ji seniai yra nebe kūne, tad koks skirtumas- tada, seniai seniai, klydo ar ne...Svarbiau tai, ką ji dabar daro.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 17:59)
Čia kuri iš mūsų lietuvių kalbos mokytoja?  biggrin.gif Aš per pamokas pastoviai taip sakau mokinams... biggrin.gif

biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 17:59)
Ji seniai yra nebe kūne, tad koks skirtumas- tada, seniai seniai, klydo ar ne...Svarbiau tai, ką ji dabar daro.

O kam, Tavo manymu, apskritai žmogui duotas žemiškasis gyvenimas, jei jis tik nereikšminga akimirka amžinybės perspektyvoje? Be kita ko, abejoju, ar ten, kur dabar yra Marija, egzistuoja laikas, nes panašu, jog jis visgi buvo sukurtas kartu su šiuo pasauliu. Taigi vargu ar ji ten taip tiesiog sėdi ir meldžiasi - greičiau visi mirdami patenkame į tą patį laiką ir niekas ten (skaistykloje?) kaip prie stomatologo kabineto neskaičiuoja minučių, kada gi ateis ta pasaulio pabaiga.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 09 29, 17:38)
biggrin.gif
Papildyta:

Taigi vargu ar ji ten taip tiesiog sėdi ir meldžiasi - greičiau visi mirdami patenkame į tą patį laiką ir niekas ten (skaistykloje?) kaip prie stomatologo kabineto neskaičiuoja minučių, kada gi ateis ta pasaulio pabaiga.


Aš manau, kad ne žmogaus protui suvokti, kur Ji yra ir ką šiuo metu veikia.
Marija gimė Žemėje, atliko savo misiją, o dabar yra tas, kas yra, ir užsiima tuo, kuo turi užsiimti...O mes dabar tupim kūnuose ir užsiimam kvailais ginčais smile.gif
Taip, Jai laikas dabar neegzistuoja ir Ji tikrai ne skaistykoje yra, o tokiose aukštumose, kur mudvi, Smalsute, nepateksim... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 18:44)
Taip, Jai laikas dabar neegzistuoja ir Ji tikrai ne skaistykoje yra, o tokiose aukštumose, kur mudvi, Smalsute, nepateksim... biggrin.gif

Čia Tu teisi - į tokias pačias aukštumas nepateksim, nes, kaip ir Jėzus sakė, Jo Tėvo namuose yra daug buveinių.
Sutinku, jog Marija buvo ypatingai šventas žmogus, bet net ir ji nėra verta sudievinimo. Be jokios abejonės, ji buvo apdovanota ypatinga malone, bet nėra jokio mato, kuriuo galėtume pamatuoti, palyginti jos ir kurio kito žmogaus šventumą. Jėzui kaip žmogui, jo žemiškoji motina žinoma buvo ypatingai brangi, tačiau kaip Dievas, Jis neužsiima žmonių laipsniavimu.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 09 29, 17:58)
Čia Tu teisi - į tokias pačias aukštumas nepateksim, nes, kaip ir Jėzus sakė, Jo Tėvo namuose yra daug buveinių.
Sutinku, jog Marija buvo ypatingai šventas žmogus, bet net ir ji nėra verta sudievinimo. Be jokios abejonės, ji buvo apdovanota ypatinga malone, bet nėra jokio mato, kuriuo galėtume pamatuoti, palyginti jos ir kurio kito žmogaus šventumą. Jėzui kaip žmogui, jo žemiškoji motina žinoma buvo ypatingai brangi, tačiau kaip Dievas, Jis neužsiima žmonių laipsniavimu.


Tu, aišku, nesutiksi su mano nuomone, bet aš tarp Jėzaus ir Marijos drįsčiau padėti lygybės ženklą...Tai mano požiūris į šias dvi Asmenybes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausausi Marijos radijo kiekviena diena ir labai daznai.
Tiesiog noreciau papasakoti kaip suradau sia radijo stoti ir kaip man padejo atsitiesti skelbiamas Dievo zodis per marijos radija ir malda kartu su besimeldzianciais.
Kai gime antra dukrele ir jai tebuvo 2 savaites,isejo mano vyras.
Zeme slinko is po koju,neradau ramybes ir nezinojau kaip toliau gyventi.Viena tezinojau,kad turiu rupintis mergytemis,taciau vakarais paluzdavau ir verkdavau balsu kaip mazas vaikas.Nenorejau gyventi,nes nemaciau prasmes.

Viena sekmadieni prisiminiau,kad kazkuri radijo stotis transliuodavo anksciau misias ir bandziau surasti. Taip visai netiketai aptikau Marijos radijo stoti. Prisipazinsiu atvirai, pradzioje man irgi kai kas buvo truputi juokinga. Taciau,kai pati pradejau sirdimi melstis,supratau kaip tai stebuklingai veikia.Dievas yra gyvas ir jam reikia ne siaip "barbenti" Dievisko gailestingumo vainikeli,bet sirdimi tiketi tai ka kalbi. Anksciau rozinis man budavo kazkokia nesuprantama kancia kartoti ta pati per ta pati. Taciau dabar melsdamasi as tikiu,kad tai veikia ir keicia gyvenimus,situacijas ir tiesiog labai noriu melstis rozinio malda. Netgi mano septyneriu metu dukrele vakare sako mamyte sukalbekime rozini. As manau,kad vaikai tyromis akimis i viska ziuri ir mato tai kas yra tikra.
Esu labai dekinga Dievui uz Marijos radija,darbuotojus,uz tai,kad Dievo zodis kaip meiles sekla pasejama musu istroskusiu zmoniu sirdyse ir susildo ir nuramina skaudancias sirdis. Dabar drasiai galiu sakyti,kad tik tikejimas Dievu ir atvira malda padejo man sutvirteti. Dievas per Marijos radija istiese man savaja ranka ir as i ja isikibau.
Atsakyti