Įkraunama...
Įkraunama...

Marijos radijas

iš tiesų esu labai laiminga dėl Tavęs...
Atsakyti
QUOTE(miliute @ 2006 09 30, 22:24)
Dabar drasiai galiu sakyti,kad tik tikejimas Dievu ir atvira malda padejo man sutvirteti. Dievas per Marijos radija istiese man savaja ranka ir as i ja isikibau.


Dziaugiuosi uz tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 20:28)
Tu, aišku, nesutiksi su mano nuomone, bet aš tarp Jėzaus ir Marijos drįsčiau padėti lygybės ženklą...Tai mano požiūris į šias dvi Asmenybes.  mirksiukas.gif

Aš aišku nesutiksiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 20:28)
Tu, aišku, nesutiksi su mano nuomone, bet aš tarp Jėzaus ir Marijos drįsčiau padėti lygybės ženklą...Tai mano požiūris į šias dvi Asmenybes.  mirksiukas.gif

Taip, tam tikra prasme sutinku. Ir Marija dalyvavo išganymo darbe, kentėjo dvasiškai, stovėdama po kryžiumi. Ta prasme ji yra bendraišganytoja. Taip, kaip nusidėjo vyras ir moteris, taip ir pasaulį atpirko taip pat vyras ir moteris. Kristus - naujasis Adomas, o Marija - naujoji Ieva. Kristus - Visatos karalius, o Marija - karalienė. Skirtumas tarp jų, kad Jėzus ne tik žmogus, bet ir Dievas - antrasis švenčiausios Trejybės asmuo, o Marija tik žmogus. Angelo žodžiais tariant ji buvo malonės pilnoji - pilna Viešpaties malonės.
Atsakyti
QUOTE(Raminta* @ 2006 10 03, 12:45)
Taip, tam tikra prasme sutinku. Ir Marija dalyvavo išganymo darbe, kentėjo dvasiškai, stovėdama po kryžiumi. Ta prasme ji yra bendraišganytoja. Taip, kaip nusidėjo vyras ir moteris, taip ir pasaulį atpirko taip pat vyras ir moteris. Kristus - naujasis Adomas, o Marija - naujoji Ieva. Kristus -  Visatos karalius, o Marija - karalienė. Skirtumas tarp jų, kad Jėzus ne tik žmogus, bet ir Dievas - antrasis švenčiausios Trejybės asmuo, o Marija tik žmogus. Angelo žodžiais tariant ji buvo malonės pilnoji - pilna Viešpaties malonės.

Gražus katalikiškas aiškinimas. Man jis nepriimtinas. schmoll.gif Bet savo idėjų čia nedėstysiu....
Atsakyti
QUOTE(Raminta* @ 2006 10 03, 13:45)
Taip, tam tikra prasme sutinku. Ir Marija dalyvavo išganymo darbe, kentėjo dvasiškai, stovėdama po kryžiumi. Ta prasme ji yra bendraišganytoja.

Ar tai, kad Marija "kentėjo dvasiškai" prie kryžiaus, dalis Kristaus aukos jau yra jos nuopelnas? blink.gif Kuri motina nekentėtų, matydama mirštantį savo vaiką? Gal tuomet visas kankinių motinas paskelbkime išganytojomis?
Atsakyti
nebuvo Maria nukryžiavimo metu, nebuvo... nereikia tokio sureikšminimo...
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 10 03, 19:56)
nebuvo Maria nukryžiavimo metu, nebuvo... nereikia tokio sureikšminimo...

"Prie Jėzaus kryžiaus stovėjo jo motina, jo motinos sesuo, Klopo žmona Marija ir Magdalena." (Jn 19,25)
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 03, 20:14)
"Prie Jėzaus kryžiaus stovėjo jo motina, jo motinos sesuo, Klopo žmona Marija ir Magdalena." (Jn 19,25)

ne viskas, mieloji Smalsute, oi ne viskas yra TIKROJI Tiesa, kas skelbiama nūdienos Evangelijose...
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 10 03, 21:18)
ne viskas, mieloji Smalsute, oi ne viskas yra TIKROJI Tiesa, kas skelbiama nūdienos Evangelijose...

Tai gal atskleisk "tikrąją"?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 03, 22:25)
Tai gal atskleisk "tikrąją"?

jei tau bus duota-sužinosi JĄ pati... aš neturiu teisės tai daryti už tave...
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 10 03, 23:08)
jei tau bus duota-sužinosi JĄ  pati... aš neturiu teisės tai daryti už tave...

O gal užuot puikavusis, kiek Tau "daug duota", tiesiog pripažink, jog šioje vietoje apsišovei? Nuo to laurai nenubyrės...

Apgailestauju, bet evangelistai man atrodo rimtesni Tiesos liudytojai už Tave.
Atsakyti