Įkraunama...
Įkraunama...

LAKME priemonės plaukams

QUOTE(robertaslt @ 2006 04 25, 21:50)
siaip lakme yra is pigiuju kosmetiku. Bet mano paz klirpeja gyre ju smpunus .



Nu Lakme sampunas lyg kainuoja 17 lt. Tai jei jis tau is pigiuju, tai kaip vadini sampuna uz 10 lt? bigsmile.gif Nemokamu? lotuliukas.gif
Atsakyti
Aliejukas plauku galams superinis ax.gif ,nepalyginamai geresnis uz alfaparf,kadus,wella.Kaina nemaza -30ml 38lt.
Atsakyti
As dabar naudoju LAKME aliejuka, man, tai nieko gero, tik labai skaniai kvepia, pas mane sausi plaukai, tai man reiketu riebesnio, man labai geras SELECTYVO aliejiukas, 50ml apie 60lt.
Atsakyti
As ir SELECTIVE aliejuka naudoju,jo kiekis didesnis,bet man jis atrodo skystesnis uz Lakme blush2.gif
Atsakyti
Naudoju Lakmes šampūna dažytiems ir saulės nualintiems plaukams (atrodo taip rašo) šampūną, na jis man labai patinka thumbup.gif Kartais pakeičiu jį Schwarzkopf Bonakure plaukų šampūnu šviesintiems plaukams. Taip pat naudoju dvifazius purškiamus balzamus vieną kart Lakmes, kitą kar Schwarzkopf mirksiukas.gif .Tiek vieni, tiek kiti man thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisdana: 03 gegužės 2006 - 10:58
o gal kas bandet plauku tiesinimo krema is lacme? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2006 04 27, 08:18)
Nu Lakme sampunas lyg kainuoja 17 lt. Tai jei jis tau is pigiuju, tai kaip vadini sampuna uz 10 lt?  bigsmile.gif  Nemokamu?  lotuliukas.gif

geras biggrin.gif prajuokinai labai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau Lakme aliejuka pazeistiem, sausiem plaukam is "Teknia" serijos. Palyginus skystokas, skaniai kvepia, nors bandziau dar tik 1 karta, tai ispudis neblogas. thumbup.gif
Atsakyti
Na po vieno karto (Lakme Teknia drops) man irgi ispudis buvo neblogas, bet paskui kaip ir didesnio poveikio laukiau... bet mano plaukai labai labai sausi, tai gal reik ko nors tipresnio ieskot.
Atsakyti
QUOTE(kirmelyte @ 2006 07 28, 13:16)
Na po vieno karto (Lakme Teknia drops) man irgi ispudis buvo neblogas, bet paskui kaip ir didesnio poveikio laukiau... bet mano plaukai labai labai sausi, tai gal reik ko nors tipresnio ieskot.

Man vien is konsistencijos pasirode, kad jis nebus stiprus. Bet pardaveja gyre, sake is klienciu geri atsiliepimai. Kaina palyginti nedidele, tai ir susigundziau, nepatiks - nors ne taip gaila bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 28, 17:12)
Man vien is konsistencijos pasirode, kad jis nebus stiprus. Bet pardaveja gyre, sake is klienciu geri atsiliepimai. Kaina palyginti nedidele, tai ir susigundziau, nepatiks - nors ne taip gaila bus  smile.gif


turėjau ir aš šį aliejuką, įspūdis buvo visai neblogas, o štai sesė išprašiusi jį iš manęs labai nusivylė: anot jos-jis tik skaniai kvepia ax.gif
tad tiek ji, tiek aš toliau esam aliejukų ieškojimo stadijoj (aš nebesiryžau jo dar kartąpirkti, kai sesers tokia nepalanki nuomonė, xixixi lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 28, 12:38)
Nusipirkau Lakme aliejuka pazeistiem, sausiem plaukam is "Teknia" serijos. Palyginus skystokas, skaniai kvepia, nors bandziau dar tik 1 karta, tai ispudis neblogas.  thumbup.gif


o kokios dar serijos yra gal zinai? ir kam ta teknia skirta t,y, kokiems plaukams? 4u.gif
Atsakyti