Įkraunama...
Įkraunama...

LAKME priemonės plaukams

QUOTE(nancy @ 2006 07 29, 10:52)
o kokios dar serijos yra gal zinai? ir kam ta teknia skirta t,y, kokiems plaukams? 4u.gif

Kaip ant aprasymo parasyta, tai skirta sausiems, pazeistiems plaukams, plauku galiukams. Tai kaip supratau gydomoji g.gif
Siaip dar yra is therapy serijos galiuku zele ir aliejus.
Atsakyti
o gal žinote kaip lakme purškiamas balzamas, toks kur suplakti reikia, nezinau ar verta pirkti ar ne?
Atsakyti
As turejau sita balzama purskiama,man tai jis nieko gero schmoll.gif uzpurski ir tiek,kvepia tik kad,mano plaukai yra garbanoti,tai as ji ant uzpurksdavau kad garbanas paryskintu siek tiek,vis geriau nei koks lakas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2006 07 29, 19:07)
As turejau sita balzama purskiama,man tai jis nieko gero  schmoll.gif uzpurski ir tiek,kvepia tik kad,mano plaukai yra garbanoti,tai as ji ant uzpurksdavau kad garbanas paryskintu siek tiek,vis geriau nei koks lakas smile.gif

aišku, ačiū u atsakymą, geriau nemėtysiu pinigų tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 29, 12:41)
Kaip ant aprasymo parasyta, tai skirta sausiems, pazeistiems plaukams, plauku galiukams. Tai kaip supratau gydomoji  g.gif
Siaip dar yra is therapy serijos galiuku zele ir aliejus.


aisku aciu 4u.gif jei kada sumastysiu ji nusipirkti daugiau tada paklausinesiu blush2.gif tongue.gif

QUOTE(varveklis @ 2006 07 29, 20:24)
aišku, ačiū u atsakymą, geriau nemėtysiu pinigų tada smile.gif


perskaityk visa tema (vos keli puslapiai juk) tai tikrai daugiau atsiliepimu apie ji rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
aš naudoju aliejuką sausiems ir pažeistiems plaukams (deep care), tai man visai patinka thumbup.gif ypač vasara, kai saule sausina plaukus biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklaust,kas naudojot LAKME ampules nuo plauku slinkimo,tai ta viena ampule vienam kartui yra ar dviem,nes ji 10ml yra gan didoka,nes reikalas tame kad pirkom jas kartu su mama,ji sako kad girdejo jog konsultante sake kad kapsule dviem kartam,o man pasirode kad to nepaminejo.Tai kaip istikruju yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2006 08 05, 18:32)
Norejau paklaust,kas naudojot LAKME ampules nuo plauku slinkimo,tai ta viena ampule vienam kartui yra ar dviem,nes ji 10ml yra gan didoka,nes reikalas tame kad pirkom jas kartu su mama,ji sako kad girdejo jog konsultante sake kad kapsule dviem kartam,o man pasirode kad to nepaminejo.Tai kaip istikruju yra? smile.gif


Man pardavėja irgi sakė dviem kartams smile.gif
Atsakyti

kaip tik šiandien vaistinėje patarė nusipirkti lakme šampūną nuo plaukų slinkimo... prisikaičiau, kad vienoms padėjo - kitoms ne... truputėlį išsigandau, bet nieko. gal man padės biggrin.gif
Atsakyti
Pradėjau LAKME jau antrą buteliuką nuo slinkimo,
bent jau man tai tikrai apstojo slinkti ir patys plaukai puresni pasidarė,
dar nusipirkau maitinančią kaukę thumbup.gif thumbup.gif
baigsiu ir pirksiu dar, kol neatsibos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2006 08 05, 20:32)
Norejau paklaust,kas naudojot LAKME ampules nuo plauku slinkimo,tai ta viena ampule vienam kartui yra ar dviem,nes ji 10ml yra gan didoka,nes reikalas tame kad pirkom jas kartu su mama,ji sako kad girdejo jog konsultante sake kad kapsule dviem kartam,o man pasirode kad to nepaminejo.Tai kaip istikruju yra? smile.gif



Po ranką dabar jos neturiu, bet sunaudojau ne vieną...man atrodo, kad ant jos lyg tai yra parašyta, kad tai vienkartinė dozė, bet kadangi nepigiai išeina, tai aš sunaudodavau netgi per tris kartus, man užtekdavo šaknis įtrinti biggrin.gif ir poveikis tikrai buvo flirt.gif
Atsakyti
Turiu ampules ir man jos patinka smile.gif
buteliuko uztenka 2 kartams.
Atsakyti