Įkraunama...
Įkraunama...

LAKME priemonės plaukams

gal zinot kur galima lakmes aliejuka plaukams nusipirkt? neturiu laiko po visas vaistines vaiksiot... blush2.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema ir neradau pasisakymo apie mane dominanti produkta..Gal kas bandet Lakme kauke sausiems plaukams butent is Teknia serijos???
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 09 21, 15:05)
gal zinot kur galima lakmes aliejuka plaukams nusipirkt? neturiu laiko po visas vaistines vaiksiot...  blush2.gif

daug Lakme priemoniu maciau Camelia vaistinese.
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2007 10 26, 21:59)
daug Lakme priemoniu maciau Camelia vaistinese.

o man lakme paliko bloga ispudi doh.gif turejau sampuna su rozmarinu tai i pabaiga pradejau kasytis blink.gif turejau formavimo krema bet jokio efekto tai atidaviau draugei blush2.gif
Atsakyti
Gal kas naudojote švelnių plaukų šampūną ir švelnių plaukų drėkinamąją priemonę? Man įdomu jei naudoji tą drėkinamąją priemonę ar dar reikia naudoti balzamą ar kondicionierių?
Atsakyti
man labai aliejukas plaukams patiko.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 03 29, 10:45)
man labai aliejukas plaukams patiko.... wub.gif

Koksai? Nes as dabar damusineju is Teknia serijos, tai man nieko gero schmoll.gif Per silpnas, kaip vandenelis koks.
Atsakyti
Oi, negaliu atsidziaugti!!! Nusipirkau ta LAKME ampulyte ir nepatikesit. Isnaudojau tik puse, gerai itrindama saknis ir jau kita diena plaunant galva iskrito gal vos du plaukai, o diena pries isemiau kuoksta thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoju Lakme Teknia purškiamą apsauginį plaukų losjoną( vasaros metu ir kai baseine būnu),man jis labai patinka,plaukai nenublunka,neišsausėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sfera @ 2007 10 26, 23:11)
o man lakme paliko bloga ispudi  doh.gif turejau sampuna su rozmarinu tai i pabaiga pradejau kasytis  blink.gif


kažkada naudojau Lakme šampūną(nepamenu kokios serijos), tai trenkiau lauk neišnaudojusi pusės dėl tos pačios priežasties blink.gif kažkia alergija nuo jo buvo ar kas panašaus, bet daugiau nuo jokio šampūno niežėjimo tokio neteko pajausti unsure.gif
Atsakyti
as jau antra buteliuka lakmes aliejuko ir trecia pirksiu thumbup.gif parasyta sausu pazeistu plauku aliejus Teknia
Atsakyti
kur perkat Lakme? reiketu kaune ax.gif
Atsakyti