Įkraunama...
Įkraunama...

LAKME priemonės plaukams

O gal yra kokia gera sios firmos priemone tiesinanti plaukus?
Atsakyti
turiu kazkoki dvifazi purskikli - man patiko:)
Atsakyti
Turiu losjona,man visai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 05 sausio 2007 - 03:09
QUOTE(begike @ 2006 12 05, 20:47)
man Lakme sampunas suteikiantis purumo visai nepatiko  schmoll.gif  taip plaukai subliuksdavo, kad net baisu  unsure.gif

Man sitas irgi nepatiko ir mano plaukams netiko, nes isplovus juo plaukus, jie man i antra dienos puse atrodydavo kaip pasiriebalave, ir purumo jokio nedave doh.gif
Atsakyti
Man šios priemonės patinka.Naudojau nuo slinkimo, o dabar šampūną iš teknia linijos sausiems, pažeistiems plaukams.
Atsakyti
Man lakme labai patinka, ypac sampunas nuo slinkimo padejo. As pirkau ir seruma ir sampuna nuo slinkimo, tai efektas tikrai geras.
As pirkau cia
Atsakyti
turiu sios firmos aliejuka plauku galams, nepatinka, jokio poveikio nors naudojau ilga laika.
Atsakyti
Kauke saules pazeistiem plaukam thumbup.gif Tik vat kaina nelabai rolleyes.gif
Atsakyti
Turejau kauke plaukams (paprasta) bet nepatiko man, neverta tu pinigu... kazkaip plaukai tik pusdieni neblogai atrodydavo, o poto nelabai kokie budavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama82 @ 2007 01 05, 09:21)
Man sitas irgi nepatiko ir mano plaukams netiko, nes isplovus juo plaukus, jie man i antra dienos puse atrodydavo kaip pasiriebalave, ir purumo jokio nedave doh.gif


Ten rodos ta sampuna reikia penketa minuciu palaikyti, gal todel ir nejautete jokio poveikio.. unsure.gif smile.gif
Atsakyti
Pastebejau kad si firma turiu ne viena plauku kauke,kuriu kainos labai skiriasi...Maciau uz 31LT ir maciau uz 61LT...Gal patartumet kuri gera unsure.gif
Atsakyti
del kainu tai tos dalykas: vaistinej perku priemones sias, tai sampuniukai, kaukes, balzamai kazkur 20-30 kainuoja, bet sake vaistininke, kad Lakme priemones brangs dvigubai, o gal tiesiog nebus siu paciu pigiausiu, kuriuos as perku blink.gif deiza.net puslapi lakme produktai gerokai brangesni... verysad.gif
Atsakyti