Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

Paaiskinkit,kaip atpazinti nuziurejima.. kokie jo pozymiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2007 10 12, 18:23)
Paaiskinkit,kaip atpazinti nuziurejima.. kokie jo pozymiai 4u.gif


na tu tikriausiai kalbi apie rimtesnius nuziurejimus, bet as duosiu pavyzdeliu smulkmenose smile.gif
pvz, mano kaimyne nuziuri nenoredama ir nieko blogo nelinkedama. kaip tarkim pasako - oi koki garzu dalyka nusipirkai ! uz poros dienu jau pameti...net ji pati sako:va ir vel as paziurejau
na ji ko uzsipavydi - tas nepavyksta, i ka pasiziuri ir jai labai patinka- suluzta, pameti
va taip va biggrin.gif

na visur visokiu dalyku pasitaiko, bet blogu akiu tikrai yra
Atsakyti
Susiduriau ir as ne karta su tokiais dalykais. Ir manau, ar tiki, ar netiki - jie vis tiek egzistuoja.
Turejau anksciau labai grazius plaukus, "uodega" buvo tokia, kad nerasdavau segtuko , kuris juos susegtu - netipldavo mano plaukiukai smile.gif Vis gyre gyre visi. O karta bunant drauges seimos sventeje, man sedint prie stalo priejo is nugaros jos teta (jau tokia atstumianti moteris, o jau zvilgsnis - is koju isverst gali), pradejo man glostyt plaukus - oi kokie, ah kokie, nu fantastika tiesiog... Nepatikesit - nemoku nupasakot, kaip man eme po to slinkti plaukai, kuokstu kuokstais.. Budavo net iki asaru - paimi ranka ir istrauki is galvos kuoksta plauku doh.gif
O pas dukra tos moteriskes - ant galvos 3 plaukai buvo. Bet kai pamaciau ja po mano plauku "glostymo" - vos nenugriuvau. Uodega kaip pas arkli, ranka neapimsi. Mergyt, sakau, ka tu su plaukais darei??? is kur ju tiek pas tave atsirado per toki trumpa laika???

Gal per daug dramatizavau, bet logiskai paaiskint negaliu iki siol sito dalyko.

Ir apskritai ta moteris, kai buname vienoj patalpoj, visada stengias prisiliesti prie manes, lenda, glosto, atseit drauge gera - o mane kaip elektra nuo jos purto. Kazkada prie stalo sedejom, vel pradejo "grabaliotis" , tai pasitraukiau toliau - vis tiek uzdejo ranka man ant kelio - tipo nevalingai. Nu butu jauna pana, tai pagalvociau kad lesbiete doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 15 lapkričio 2007 - 15:33
QUOTE(Nova @ 2007 11 15, 17:30)
Ir apskritai ta moteris, kai buname vienoj patalpoj, visada stengias prisiliesti prie manes, lenda, glosto, atseit drauge gera - o mane kaip elektra nuo jos purto. Kazkada prie stalo sedejom, vel pradejo "grabaliotis" , tai pasitraukiau toliau  - vis tiek uzdejo ranka man ant kelio - tipo nevalingai. Nu butu jauna pana, tai pagalvociau kad lesbiete  doh.gif


gal jos kerai taip veikia, turi but labai arti, ar prisiliest g.gif nezinau...
bet as tai tikiu tokiom nesamonem, gal kaip tik reik neleist tokiom mintim ateit i galva , kad tarkim ji paveike, galvot kad " NESAMONE JI NEGALI MAN PAKENKT ir tt. neisileist galvot, kas blogai, gal taip save apsaugosim nuo tokiu raganu
Atsakyti
Kalbų apie nužiūrėjimą niekad nepriėmiau už gryną pinigą, kol vienas iš mano vaikų nei iš šio, nei iš to atsidūrė reanimacijoje. Diagnozė - mistinė: autoimuninė hemolizinė anemija, priežastis - neaiški.
Kristupėlis - iš visų mano vaikų išskirtinis, tiesiog visi be išimties juo žavisi - koks gražus vaikas, koks mielas, koks protingas - ne kartą esu girdėjusi: jis kaip angelas. Kito paaiškinimo, kodėl mistinė liga kirto būtent šiam vaikui, neturiu - tik nužiūrėjimas.
Gal žinote, koks "priešnuodis" nuo nužiūrėjimo? Beje, trys savaitės prieš liga vaiką pakrikštijom.
Atsakyti
Kiek žinau, po krikštynų daug vaikų sukarščiuoja ar kitaip suserga. Ta tema rašė Lazarevas savo knygose, paaiškinta kodėl. gal atėjo laikas pradėti kažkuo domėtis?
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2007 11 22, 16:12)
Kiek žinau, po krikštynų daug vaikų sukarščiuoja ar kitaip suserga. Ta tema rašė Lazarevas savo knygose, paaiškinta kodėl. gal atėjo laikas pradėti kažkuo domėtis?


iki Lazarevo aš dar negreitai dasikasiu, bet mirštu iš smalsumo sužinoti KODĖL?
atsiprašau, kad čia off topic blush2.gif
Atsakyti
Na, jis rašo, kad iš šviesių struktūrų vaikas gauna palaiminimą, todėl purvas, kurį atsinešė iš praeitų gyvenimų ar iš tėvų, giminės perduotas turi būti kaip ir sudegintas.žodžiu, apvaloma vaiko siela.
Atsakyti
Man viena būrėja pasakė,kad mano vyras nužiūrėtas blink.gif O aš kažkaip tai ir jaučiau bigsmile.gif kurgi tokio gražaus nenužiūrėsi blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal pati nusižiūrėjai iš pradžių, o paskui apsukai galvą? Tai dabar vaikšto kaip užšertas? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2007 11 23, 17:02)
Gal pati nusižiūrėjai iš pradžių, o paskui apsukai galvą? Tai dabar vaikšto kaip užšertas? lotuliukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , tikiuosi, kad ne aš, prisižiūrėjau jau į jį blink.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2007 11 23, 12:45)
Na, jis rašo, kad iš šviesių struktūrų vaikas gauna palaiminimą, todėl purvas, kurį atsinešė iš praeitų gyvenimų ar iš tėvų, giminės perduotas turi būti kaip ir sudegintas.žodžiu, apvaloma vaiko siela.

Tikuosi, užtenka vieno tokio "apvalymo".
Papildyta:
QUOTE(Preila @ 2007 11 23, 15:39)
Man viena būrėja pasakė,kad mano vyras nužiūrėtas blink.gif O aš kažkaip tai ir jaučiau bigsmile.gif kurgi tokio gražaus nenužiūrėsi blush2.gif  biggrin.gif

O kaip ta būrėja nustatė, kad nužiūrėtas? buvai nunešus nuotrauką?
Atsakyti