Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

Nežinau į kurią temą rašyti, rašau čia.
Prie parduotuvės apsipykau su viena čigone.Jau praėjo maždaug metai nuo šio įvykio.Šiandien vėl toje pačioje parduotuvėje stovėjau eilėje prie kasos eilėje ir tuo metu įėjo ta pati čigonė.Čigonė mane iškart pastebėjo, ji sustojo ir metė žvilgsnį į mano pusę.Iš pradžių nelabai supratau kur ji taip įdėmiai žiūri, nes yra žvaira.Paskui supratau, kad žiūri į mane.Su tokia arogantiška ir iššaukiančia veido išraiška.
Ar gali būti, kad čigonė mane nužiūrėjo? unsure.gif Nelabai tikiu tokiais dalykais, bet vis tiek neramu...
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2018 01 05, 15:56)
Nežinau į kurią temą rašyti, rašau čia.
Prie parduotuvės apsipykau su viena čigone.Jau praėjo  maždaug metai nuo šio įvykio.Šiandien vėl toje pačioje parduotuvėje stovėjau eilėje prie kasos eilėje ir tuo metu įėjo ta pati čigonė.Čigonė  mane iškart pastebėjo, ji  sustojo ir metė žvilgsnį į mano pusę.Iš pradžių nelabai supratau kur ji taip įdėmiai žiūri, nes yra žvaira.Paskui supratau, kad žiūri į mane.Su tokia arogantiška ir iššaukiančia veido išraiška.
Ar gali būti, kad čigonė mane nužiūrėjo?  unsure.gif  Nelabai tikiu tokiais dalykais, bet vis tiek neramu...

Priklauso nuo to kuri iš jūsų stipresnė energetiškai, kurios bio laukas mažiau skylėtas ir kurios subtilieji kūnai stabilesni, stipresni. Kadangi jūs jau bijote ir nerimaujate, nesate stipresnė, deja. Stiprinkite save visapusiškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 01 05, 17:30)
Priklauso nuo to kuri iš jūsų stipresnė energetiškai, kurios bio laukas mažiau skylėtas ir kurios subtilieji kūnai stabilesni, stipresni. Kadangi jūs jau bijote ir nerimaujate, nesate stipresnė, deja. Stiprinkite save visapusiškai smile.gif


Šiaip galėjau nukreipti savo žvilgsnį kitur, bet panorau ir aš su iššūkiu atlaikyti jos žvilgsnį.Ji žiūrėjo į mane, o aš į ją ir taip kokią minutę.
Taip, tiesa, reikia baigti nerimauti ir pamiršti šią istoriją.
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2018 01 05, 16:39)
Šiaip galėjau nukreipti savo žvilgsnį kitur, bet panorau ir aš su iššūkiu atlaikyti jos žvilgsnį.Ji žiūrėjo į mane, o aš į ją ir taip kokią minutę.
Taip, tiesa, reikia baigti nerimauti ir pamiršti šią istoriją.


Neverta nerimauti, jei dar karta pamatysite prie parduotuves ar viduje palinkekite geros kloties, geros dienos, nekreipkite demesio i pykti, neatsakykite pykciu, tada jos pacios pyktis sugris tik jai paciai 4u.gif

Bandydami pykciu paveikti pykti kitus, stengiasi sau irodineti kad jie kazkokie stipresni rolleyes.gif


Geris VISADA stipresnis , todel kad jie vidumi- gerumu stiprus wub.gif

Jus juk jai nicnieko blogo nepadarete, todel jos nuziurejimas negales ir jums nieko blogo padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2018 01 05, 16:56)
Nežinau į kurią temą rašyti, rašau čia.
Prie parduotuvės apsipykau su viena čigone.Jau praėjo  maždaug metai nuo šio įvykio.Šiandien vėl toje pačioje parduotuvėje stovėjau eilėje prie kasos eilėje ir tuo metu įėjo ta pati čigonė.Čigonė  mane iškart pastebėjo, ji  sustojo ir metė žvilgsnį į mano pusę.Iš pradžių nelabai supratau kur ji taip įdėmiai žiūri, nes yra žvaira.Paskui supratau, kad žiūri į mane.Su tokia arogantiška ir iššaukiančia veido išraiška.
Ar gali būti, kad čigonė mane nužiūrėjo?  unsure.gif  Nelabai tikiu tokiais dalykais, bet vis tiek neramu...

Milvaja, mieloji, nekreikpkite dėmesio, pamirškite 4u.gif Mano pusbrolio prieš labai daug metų čigonė mašinų stovėjimo aikštelėje paprašė pinigų. Pusbrolis aišku nedavė. Tai toji jį, neva, "prigąsdino", pasakė, kad jis serga vėžiu ir t.t. Gyvas ir sveikas iki šiol mirksiukas.gif ....Pati esu daug metų buvusi tarp čigonų, taip buvo kadaise susiklosčiusios aplinkybės mano gyvenime, ir ne veltui, matyt smile.gif ....Galiu jus nuraminti. Jos tik pliurpti ir gąsdinti moka. Ir tie jų gąsdinimai - viso labo labai įtaigus psichologinis poveikis, ko jos mokosi iš kartos į kartą. Nieko keisto - daugiau nieko kito ir nemoka. Dirbti juk neis. O juk pragyventi reikia. Be narkotikų, vagysčių - čia dar vienas jų amatas. Mane tai čigonės per kelis metrus apeina, nes jų nebijau, drebiu tiesą joms į veidą, ką apie jas manau, kai matau jas turguje vagiančias, ar kur nors mieste besikabinačias prie naivių moterėlių ar studenčių mergaičių su savo "būrimais".....
Labai dažnai kur einu, ten ant jų užsiraunu, kaip tyčia biggrin.gif Ir labai tuo džiaugiuos, kad kažkam galiu padėt smile.gif ...Ne kartą esu ir policiją kvietusi ir komisariatuose pareiškimus rašiusi mirksiukas.gif .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shantal: 06 sausio 2018 - 07:02
Ačiū už atsakymus, tikrai palengvėjo. smile.gif
Šiandien jau pamiršau šį įvykį.
O pernai su ta čigone prie parduotuvės apsipykome, nes ji išmaldai išnaudojo mažą vaikelį (maždaug metukų amžiaus).Neaišku, ar ten jos vaikas, ar kitos moters. unsure.gif Bet faktas, kad man pagailo to vaikučio, negalėjau žiūrėti kaip tas vaikiukas laikomas lauke visą dieną prie lietaus ir šalto oro, tai aš tai čigonei pagrasinau iškviesti policiją už mažamečio vaiko išnaudojimą išmaldai. unsure.gif
Ačiū darsyk už atsakymus. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milvaja: 06 sausio 2018 - 15:35
QUOTE(shantal @ 2018 01 06, 06:25)
Milvaja, mieloji, nekreikpkite  dėmesio, pamirškite 4u.gif  Mano pusbrolio prieš labai daug metų čigonė mašinų stovėjimo aikštelėje paprašė pinigų. Pusbrolis aišku nedavė. Tai toji jį, neva,  "prigąsdino", pasakė, kad jis serga vėžiu ir t.t.  Gyvas ir sveikas iki šiol mirksiukas.gif  ....Pati esu daug metų buvusi tarp čigonų, taip buvo kadaise  susiklosčiusios aplinkybės mano gyvenime, ir ne veltui, matyt smile.gif ....Galiu jus nuraminti. Jos tik pliurpti ir gąsdinti moka. Ir tie jų gąsdinimai  - viso labo labai įtaigus psichologinis poveikis, ko jos mokosi iš kartos į kartą. Nieko keisto - daugiau nieko kito ir nemoka. Dirbti juk neis. O juk pragyventi reikia. Be narkotikų, vagysčių - čia dar vienas jų amatas.  Mane tai čigonės per kelis metrus apeina, nes jų nebijau,  drebiu tiesą joms į veidą, ką apie jas manau, kai matau jas turguje vagiančias, ar kur nors mieste besikabinačias prie naivių moterėlių ar studenčių mergaičių su savo "būrimais".....
Labai dažnai kur einu, ten ant jų užsiraunu, kaip tyčia biggrin.gif Ir labai tuo džiaugiuos, kad kažkam galiu padėt smile.gif  ...Ne kartą esu ir policiją kvietusi ir komisariatuose pareiškimus rašiusi mirksiukas.gif .....

didis.gif

QUOTE(Milvaja @ 2018 01 06, 15:32)
Ačiū už atsakymus, tikrai palengvėjo.  smile.gif
Šiandien jau pamiršau šį įvykį.
O pernai su ta čigone prie parduotuvės apsipykome, nes ji išmaldai išnaudojo mažą vaikelį (maždaug metukų amžiaus).Neaišku, ar ten jos vaikas, ar kitos moters.  unsure.gif  Bet faktas, kad man pagailo to vaikučio, negalėjau žiūrėti kaip tas vaikiukas laikomas lauke visą dieną prie lietaus ir šalto oro,  tai aš tai čigonei pagrasinau iškviesti policiją už mažamečio vaiko išnaudojimą išmaldai.  unsure.gif
Ačiū darsyk už atsakymus.  4u.gif  4u.gif

labai teisingai padarete wub.gif
Atsakyti

Moonlightmagic,

Juk paprasciau atsiprasyti zmogaus ir Dievo mirksiukas.gifJuk Dievo zvakes neveikia 4u.gif

Kiekvienas pasirenka kas jam labiau priimtina.

Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2018 01 06, 16:32)
Ačiū už atsakymus, tikrai palengvėjo.  smile.gif
Šiandien jau pamiršau šį įvykį.
O pernai su ta čigone prie parduotuvės apsipykome, nes ji išmaldai išnaudojo mažą vaikelį (maždaug metukų amžiaus).Neaišku, ar ten jos vaikas, ar kitos moters.  unsure.gif  Bet faktas, kad man pagailo to vaikučio, negalėjau žiūrėti kaip tas vaikiukas laikomas lauke visą dieną prie lietaus ir šalto oro,  tai aš tai čigonei pagrasinau iškviesti policiją už mažamečio vaiko išnaudojimą išmaldai.  unsure.gif
Ačiū darsyk už atsakymus.  4u.gif  4u.gif

Yra sakoma, kad blogis laimės tada, kai žmonės taps jam abejingi. 4u.gif
Atsakyti