Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Dalia Česnavičienė

Pora kartu siunte pas ja echoskopuotis, taip pat ji su kita gyd. man dare Cezari. Nu tokia nieko visai, per konsultacijas labai patiko, nes viska paaiskino ka paklausiau, maloni, tik per operacija truputi buvo susiraukus, na gal ne nuotaikoj, nors ir as pati tada buvau uzverktom akim,tai ne daktarai man rupejo biggrin.gif
Atsakyti
Mam si gydytoja irgi dare cezario pjuvi. Tai ir pries operacija ir po jos rupestingai priziurejau, likau labai patenkinta. Nors su ja is ankto susitarus nebuvau, tiesiog patekau i jos palata, bet po operacijos vyras atsilygino 400lt. Super daktare.
Atsakyti
o gal zinot, kur siuo metu si gydytoja dirba? ar tik KMUN r dar kur norsprivaciai? gal galit kas nors astiusti jos kontaktus? buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
man taip pat rūpi kur ją rasti, jei kas žinote būtų labai gerai kad parašytumėt. Gal kas žinote ar ji dar dirba KMUK kažkuriame skyriuje?
Atsakyti
QUOTE(nonita @ 2007 12 06, 11:21)
man taip pat rūpi kur ją rasti, jei kas žinote būtų labai gerai kad parašytumėt. Gal kas žinote ar ji dar dirba KMUK kažkuriame skyriuje?

Rugsėjo mėn. dar dirbo KMUK.
Pati asmeniškai nebuvau su šia gydytoja susidūrusi, bet ji darė cezarį mano palatos kaimynei ( buvo susitarusi ). Gulėjom 3 paras ir per tą laiką nė karto nebuvo atėjusi jos gydytoja g.gif O prieš išvykstant namo dar turėjo skambinti ir ieškoti tos gydytojos, kad išimtų siūlus iš kampų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lai @ 2007 12 06, 11:46)
Rugsėjo mėn. dar dirbo KMUK.
Pati asmeniškai nebuvau su šia gydytoja susidūrusi, bet ji darė cezarį mano palatos kaimynei ( buvo susitarusi ).  Gulėjom 3 paras ir per tą laiką nė karto nebuvo atėjusi jos gydytoja g.gif  O prieš išvykstant namo dar turėjo skambinti ir ieškoti tos gydytojos, kad išimtų siūlus iš kampų  doh.gif



blink.gif šiaip tai sunku patikėti, gal akas buvo nutikę g.gif . Aš 2006 m. gulėjau pas ją ir ji man darė cezarį, buvau susitarusi. Likau labai patenkinta. Kaip jau buvo rašyta ji nėra saldi,neįkiri, bet padaro kas priklauso. Norėčiau ir antrą kartą su ja tartis.
Atsakyti
QUOTE(lai @ 2007 12 06, 12:46)
Rugsėjo mėn. dar dirbo KMUK.
Pati asmeniškai nebuvau su šia gydytoja susidūrusi, bet ji darė cezarį mano palatos kaimynei ( buvo susitarusi ).  Gulėjom 3 paras ir per tą laiką nė karto nebuvo atėjusi jos gydytoja g.gif  O prieš išvykstant namo dar turėjo skambinti ir ieškoti tos gydytojos, kad išimtų siūlus iš kampų  doh.gif

Žinai ir gydytojai kartais gali turėti asmeninių problemų.Ji tada pas mane neatėjo,nes labai sirgo jos tėtis(gulėjo ligoninėj).Manau tai ją pateisina.
Atsakyti
QUOTE(archi @ 2007 12 18, 17:58)
Žinai ir gydytojai kartais gali turėti asmeninių problemų.Ji tada pas mane neatėjo,nes labai sirgo jos tėtis(gulėjo ligoninėj).Manau tai ją pateisina.

Savaime suprantama, kad gali ax.gif Aš gi nežinojau priežasčių, tik konstatavau patį faktą mirksiukas.gif
Atsakyti
Visai neseniai gimdžiau pas šią nuostabią gydytoją. Esu labai patenkinta ir keliais vizitais pas ją prieš gimdymą, o jau pačiu gimdymu esu tiesiog sužavėta. Lenkiu galvą prieš šią gydytoją ir prieš visą KMUK personalą, su kuriuo teko susidurti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spirgis: 11 gegužės 2008 - 16:37
o gal kuri galit pasakyti ar jai per vizitus mokejot ir kiek? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2008 06 29, 22:32)
o gal kuri galit pasakyti ar jai per vizitus mokejot ir kiek?  g.gif


Per vizitus nemokėjau. Sumokėjau tik kai pagimdžiau.
Atsakyti
Pries menesi pas ja gimdziau. tikrai esu patenkinta. labai maloni ir konkreti gydytoja thumbup.gif
Atsakyti