Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

QUOTE(luluxe @ 2006 09 04, 20:38)
baik tik, Sonatina, del nesekmiu mes patys esam kalti, del nepatyrimo.. ir visokiu kitu dalyku. Del to ir yra praktika smile.gif o be to, skoniai gi gali nesutapt. Pavyzdziui mano vyrui Napoleonas patiko... nors man pasirode kaip nevykes... vat tep.  4u.gif

drinks_cheers.gif
Juk visų skoniai skirtingi. Man pačiai varškės tinginys lyg irgi buvo per saldus, o visiem tai patiko labai. Aš konditerė, tai iš vis prasta doh.gif ir visai nesistebiu kad nepavyksta. O beskaitant tavo receptukus vis kyla noras ką išbandyti. dabar vis ruošiuosi pabandyti tuno tortą. Šeštadienį vaišinau svečius sagutėmis tai thumbup.gif thumbup.gif Tik pagaravo. Ištvermės ir kūrybinių galių tau thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos, gelbėkit doh.gif
Dabar kepu viniotinį ir man pagrindas (sūris+majonezas+kiaušiniai) niekaip neatlipma nuo kepimo popieriaus, o man į jį faršą dar reikės vinioti, kaip išspręsti šią problemą, gal yra koks būdas??
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 08, 06:48)

Ineciuk, smagu sutikti ir daugiau maisto gaminimo fanatikių
Dėl inkstų ir širdžių tai nelabai žinau, ką patarti... Iš inkstų agurkinę sriubą virk
Aš retkarčiais gaminu vištų širdeles - tiesiog išverdu ir patroškinu su daržovėmis ir grietine  Na dar pasidairysiu kokių receptų...
Vietoje manų kruopų į kepenis tikrai gali dėti miltų ar krakmolo (arba ir to, ir to)
O kuriam pasaulio krašte nėra varškės???  Visų pirma, varškę gali pasidaryti pati  Arba pakeisti, pavyzdžiui, rikota (jos tikrai visur yra, ar ne?  Arba dar tiktų koks nors cream cheese...


yra grietineles suris vadinas, bet ziauriau koloringas jis doh.gif 330kcal/100g
galima ir moku namie pasidaryti, tik brangumas gaunas nesvietiskas verysad.gif rikotos yra tik surio parduotuvese, deje ji koloringa ir brangi verysad.gif cool.gif
yra tokis dalykas skyr, kazkas panasu i varskes deserta, riebalu tik 0.5%, daug kalcio labai, bet idejus kiausa suskysteja nesvietiskai ax.gif bet as is jo nekarta bandziau, zelatinos idedi ir buna ne taip blogai drinks_cheers.gif

as islandijoj mirksiukas.gif o varskes daug kur nera cool.gif

pasidariau kepenis karaliskai vakar is avies kepenu, bet aisku patiekala sudietinau blush2.gif ax.gif dejau sauksta krakmolo, sauksta miltu, kepiau blynelius ant teflono, be jokiu riebalu, o uzpyliau liesos grietine ir naturalaus jogurto misiniu, uzbarsciau siek tiek parmezano, tiesa dar dejau papirkos. gavosi thumbup.gif wub.gif

kai kas juokesi kad is karalisku kepenu padariau princesiskus, dietinius blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(tavi @ 2006 09 08, 07:45)
Sonatina, siūlau į varškės apkepą vietoj manų kruopų dėti kus kuso kruopas. Tik 1 šaukštu mažiau dėti.


cia labai ger ideja thumbup.gif sito gerio ir as mus pilna drinks_cheers.gif
Atsakyti
Misfortune, popierius visiškai neatlimpa? Aš pakėlusi vyniotinį atklijavau gabalą popieriaus, susukau, tada dar atklijavau ir vėl sukau, ir t. t., kol atklijavau visą popierių (bet jis nusiėmė visiškai lengvai g.gif )
Atsakyti
Nea, visiškai neatlipma.. reikės lopetėle gramdyti, kažyn ką netaip padariau, kad kitą kart daugiau taip nesigautų.. gal popierius prastas (aišku greičiau iš manęs prasta virėja) g.gif

Dar tiesa šiandien verdu ir prancūziška svogūnų sriuba, vat su ja viskas tvarkoj thumbup.gif
Atsakyti
Misfortune, dar gali bandyti apversti omletą popieriumi į viršų, uždengti šiltu drėgnu rankšluostėliu ir šiek tiek palaikyti... Turėtų atlipti g.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzde @ 2006 09 08, 13:12)
Siaip tai manu gali nusipirkti uzsienio parduotuvese,jie yra smulkesni ir angliskai  vadinasi-SEMOLINA,mat as nezinau kuriame tu pasaulio kraste randiesi ax.gif


pas mus tu uzsienietisku parduotuviu beveik nera verysad.gif doh.gif yra pilipiniciu netoli manes ir ya lenku parde, ten aisku butu manu kruopu, bet toli ji mes ne ratuoti, tai nebent kada netoliese busiu, tai uzsukciau cool.gif
Atsakyti
Mergele, smagu, kad sagutės patiko smile.gif O cukraus kiekį tinginyje pasireguliuok pagal save smile.gif O kokius sausainius naudojai? g.gif Mano sesulė kažkada naudojo Selgos su kondensuotu pienu, tai tikrai buvo gerokai saldžiau, nei su paprastais ax.gif O Selgos šokoladiniai dar mažiau saldūs už paprastus, todėl aš dedu pusiau šokoladinius su paprastais 4u.gif

Ineciuk, o kodėl varškę pasidaryti brangu? g.gif Ten gi praktiškai tik pieno arba kefyro reikia... Ar ir pienas labai brangus?
Smagu, kad princesiškos kepenys patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šįvakar valgėme fokačą... rolleyes.gif

user posted image

Uždara fokača su rikota, špinatais ir kumpiu

400 g mielinės tešlos (aš dariau šį receptą)

Įdarui
50 g šviežių špinatų (žalių salotų)
400 g rikotos (varškės)
200 g vytinto kumpio (virto kumpio, saliamo, rūkyto kumpio)

Padalinti tešlą į dvi dalis. Iš kiekvienos dalies iškočioti 20 – 25 cm skersmens apskritimus.
Ant vieno apskritimo sudėti varškę, špinatus ir kumpį.

user posted image

Uždengti antru tešlos apskritimu, sulipinti kraštus, pradurti keliose vietose.

user posted image

Apšlakstyti aliejumi ir pabarstyti rozmarinu ar kitokiais žalumynais.
Dėti į kepimo popieriumi išklotą skardą ir kepti iki 220° C įkaitintoje orkaitėje 15 – 18 min. (kol gražiai pagels).

P. S. naudojau paprastą varškę, rūkytą kumpį ir frizė salotas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 13 rugsėjo 2006 - 12:24
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 08, 17:50)
Ineciuk, o kodėl varškę pasidaryti brangu? g.gif  Ten gi praktiškai tik pieno arba kefyro reikia... Ar ir pienas labai brangus?
Smagu, kad princesiškos kepenys patiko thumbup.gif


ir pienas ir kefyras nepigus, o kiek ten tos varskes teiseina blush2.gif ax.gif lietuvoj valgiau du menesius minimum karta i diena varske ir atsivalgyt negalejau blush2.gif wub.gif
ai bala nemate, reiks pasidaryt rolleyes.gif
veliau imesiu nuotraukyte kaip ghavos princesiskos kepenys 4u.gif
Atsakyti
Gana retai darydavau mielinės tešlos kepinius, nes ilgai reikia laukti, kol tešla pakils... schmoll.gif ir štai radau labai įdomų mielinės tešlos receptą smile.gif Tešlos nereikia šiltai kildinti, priešingai - ją reikia šaldyti ax.gif

Močiutės mielinė tešla

200 ml pieno
2 v. š. cukraus
1 pakelis sausų mielių (nesvarbu, 7 ar 11 g)
200 g sviesto
1/2 a. š. druskos
~500 g miltų

1 variantas
Šis būdas tinka tada, kai kepti bandeles norime labai greitai. Išimti sviestą iš šaldytuvo ir leisti jam natūraliai atšilti (jokiais būdais nenaudoti mikrobangų krosnelės ir pan.). Pieną pašildyti iki kambario temperatūros, suberti 2 v. š. cukraus ir mieles. Išmaišyti, kad ištirptų cukrus ir mielės. Uždengti ir pastatyti šiltai 10 -15 min., kad būtinai susidarytų „kepurėlė“ iš mielių.
Tuo tarpu į didelį dubenį persijoti miltus ir sumaišyti su druska. Sudėti gabaliukais supjaustytą atšilusį sviestą ir pirštais trinti miltus su sviestu, kol susidarys trupinėliai. Kai susidarys mielių „kepurėlė“, pieną su mielėmis supilti į miltus ir ranka išmaišyti. Turi gautis normali neskysta tešla. Jeigu tešla per skysta, berti dar miltų. Paminkyti apie 3 min., dėti tešlą į dubenį ir iškart į šaldytuvą. Po 0,5 val. Tešlą išimti iš šaldytuvo ir formuoti bandeles, picą ir t. t. Iškart kepti iki 200° C įkaitintoje orkaitėje.

2 variantas
Jeigu tešlą norėsite naudoti ne iškart, o po kelių valandų ar tik iš ryto, tada prieš supilant į miltų ir sviesto trupinėlius pieną su mielėmis, reikia įmušti 2 kiaušinius. Ir miltų tada reikės šiek tiek daugiau. Jeigu tešlą darysite su kiaušiniais, ji šiek tiek lips prie rankų. Tik nedėkite miltų tiek, kad tešla nebeliptų prie rankų, nes gausis per kieta. Pastovėjusi šaldytuve tešla nebelips.

P. S. tešlą dariau pagal 1 variantą smile.gif Tiesiog super, bandelės (padariau bandeles su obuoliais ir dar įvyniojau dešreles į šią tešlą) gavosi ypač minkštos ir fokača iš šios tešlos labai skani smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 08 rugsėjo 2006 - 21:03
Šiandien vakare prikepiau Varškės spurgų bigsmile.gif . Visi buvo labai patenkinti wub.gif .
Ačiū Sonatina 4u.gif .

O čia foto: bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti