Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

Nu šiandien kepiau "Šokoladinį pyraga Trupinėlis". Pravargau su juo kelias valandas. Niekaip negalėjau sumaišyti to pagrindo, nes pradžioje užlūžo mano kombainas ir dar paskui nesigavo tie trupinai. Tai kaip Sonatina sakė, įdėjai grietinės. Bet tada gavosi dar blogiau, nes pasidarė tokia lipni masė kaip tešla doh.gif . Nu bet nusispjoviau ir sukrėčiau ant dugno. O ant viršaus kai reikėjo barstyti tuos trupinius, tai iš košė pasidariau didelį kamuolį ir jį tarkavau su burokine tarka. Vaizdas gavosi tikrai ne toks kaip foto, bet įtariu, kad skonis nei kiek nenusileido originaliam receptui thumbup.gif . Buvo labai skanu wub.gif . Ačiū Sonatinai.

Beje, dar dėjau cukraus pudros ne tiek kiek reikėjo, nes maniškė baigėsi. Tai nedapyliau 160 ml. Daugoka, tai sakau gal dėl to man ir nesigavo tie trupiniai g.gif .
Atsakyti
QUOTE(SuperTruper @ 2006 09 16, 21:24)
[color=blue][i]Sonatita sis receptas labai mane sudomino, turetu buti skanu ax.gif
O siap noriu jusu paklausti, kiek reikia virti kukuruzu burbuoles. Mano vyras megsta virtas, o as nezinau ju gaminimo laiko blush2.gif

o tu pabandyk sita receptuka.. mirksiukas.gif burbuoles praktiskai isverda tam svieste ir gaunasi tokios sultingos.. niekaip neatspeciau kad jos keptos.. tik dar uzdek pipiriuku jei megsti, nes man siek tiek truko astrumo.. ax.gif
Atsakyti
Man eilinį kartą nepavyko pyragas, nu nors nusišauk wacko.gif . Įtariu, mane kažkas pikta akim nužiūrėjo devil.gif
P. S. kepiau obuolių pyragą su jogurtiniu užpilu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 16 rugsėjo 2006 - 21:17
babouziuke, na svarbu po tiek kančių rezultatas gavosi skanus biggrin.gif Jei užlūžo kombainas - reikėjo pirštais trupinti tongue.gif
O 160 ml tikrai nemažai, tešla tikrai turėjo gautis gerokai skystesnė... Jei man baigiasi cukraus pudra, o jos ekstra reikia - paprasčiausiai sumalu kavamale ar blenderiu cukrų smile.gif

Nome, o kas būtent nepavyko? g.gif
Atsakyti
labas dienas 4u.gif seimynai linksta ausys nuo varsketuku wub.gif wub.gif wub.gif kepiau orkaitej mkad maziau kaloringi butu bet visgi pasakiskas skonis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2006 09 16, 12:01)
iškepiau kalakutienos vyniotinį su slyvomis. Nuo slyvų gavos kiek saldokas, tačiau skanus. Šeimyna dar neparagovo, bet turėtų patikti bigsmile.gif


vaikams turėjau slyvas iškrapštyti, netiko verysad.gif , tačiau kitąkart juk galiu vietoj jų dėti morkas, svogūnus ar dar kokių daržovių, juk improvizuoti galima biggrin.gif
Atsakyti
Turiu viską susipirkus pyragui su serbentais.Radau net pudingo miltelius.Tik iškilo kvailas klausimas ax.gif ax.gif pudingą taip ir sumaisyt su varške nereikia su niekuom prieš tai išmaišyt? g.gif

Ir dar makaronų lizdeliai,o jų negalima bandyt dėt vienas ant kito g.gif Turiu platoką keptuvę,bet puode tilptų daugiau blush2.gif
Atsakyti
PaMeL, labai malonu, kad varškėčiai patiko smile.gif

jurginėli, vaisių ir mėsos derinį valgo ir ne kiekvienas suaugęs... unsure.gif Tad geriau dėk vidun tai, ką visi mėgstate smile.gif

Sandriuks, pudingo miltelius tiesiog sumaišyk su varške, kaip ir parašyta smile.gif
O makaronų lizdeliai vienas ant kito gali labai sulipti, nes juos gi reikia pabarstyti sūriu... Man atrodo nerizikuok, jei nedarai dideliam žmonių kiekiui, tai tikrai užteks keptuvės, nes jie gana sotūs smile.gif
Atsakyti
Sonatina, planuoju kepti varškines spurgas, tačiau turiu klausimų. Ar užtenka į paparastą puodą įpilti aliejaus kažkiek ir kepti po kelias spurgas? Gal gali parašyti, kiek maždaug centimetrų pripili to aliejaus, po kelias spurgas įmeti į jį vienu kartu ir kiek laiko kepi? Dar, kada jau mesti spurgas į vidų, kai aliejus užverda? O kai užverda, tada riekia ugnį sumažinti ar ant didelės toliau kepti? Sorry, kad tiek daug klausimų, bet niekada su aliejum nieko neteko daryti.
Atsakyti
Kira, aš kepu spurgas puode storu dugnu ir aliejaus pilu daugiausiai per 2 pirštus... Spurgų vienu metu dedu tiek kiek telpa viena šalia kitos (priklauso nuo puodo pločio) ~ 4.
Kai aliejus užverda, būtina prisukti ugnį, kitaip paviršius staigiai apskrus, o vidus liks neiškepęs. O tada po kelių minučių jau galima dėti spurgas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 17, 12:46)
Kira, aš kepu spurgas puode storu dugnu ir aliejaus pilu daugiausiai per 2 pirštus... Spurgų vienu metu dedu tiek kiek telpa viena šalia kitos (priklauso nuo puodo pločio) ~ 4.
Kai aliejus užverda, būtina prisukti ugnį, kitaip paviršius staigiai apskrus, o vidus liks neiškepęs. O tada po kelių minučių jau galima dėti spurgas smile.gif

O aš dar spurgas pavarčiau kepant, nes man kažkaip netolygiai pusės kepė.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 16, 21:01)
SuperTruper, pasiskaičiau dabar šiek tiek internete ir visur rašo labai panašiai – kukurūzų burbuoles dėti į verdantį vandenį ir virti nuo 1 min. iki 5 min., priklausomai nuo to, kokio kietumo kukurūzus mėgstate...
Arba sudėti į verdantį vandenį, uždengti ir nukėlus nuo ugnies palaikyti 5 min.  Galima sudėti kukurūzus į šaltą vandenį ir kai vanduo pradeda labai stipriai virti – kukurūzai išvirę...
Vienur rašo vandenį prieš dedant kukurūzus pasūdyti, bet kitur rašo, kad geriau vietoje druskos įberti 1 - 2 v. š. cukraus ir 1 - 2 v. š. acto (nebūtinai) (nuo druskos burbuolės sukietėja)...
Patiekti burbuoles su citrinų sultimis ir druska, arba su sviestu ir aštriais pipirais...

Iš principo kukurūzų burbuolės per 6 val. kambario temperatūroje netenka 40% cukraus, kuris pavirsta į krakmolą, tad jas patartina laikyti šaldytuve...




QUOTE(garbane @ 2006 09 16, 21:11)
o tu pabandyk sita receptuka.. mirksiukas.gif  burbuoles praktiskai isverda tam svieste ir gaunasi tokios sultingos.. niekaip neatspeciau kad jos keptos.. tik dar uzdek pipiriuku jei megsti, nes man siek tiek truko astrumo..  ax.gif

Aciu jums 4u.gif
Paklausiau todel, kad kiek bevirciau tas burbuoles jos vistiek likdavo kietos ax.gif
Dabar zinau, kad verdant druskos geriau nedeti
unsure.gif
Atsakyti