Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

QUOTE(Shiduh @ 2006 09 18, 10:06)
o kiek mazdaug yra 400 g. cukinijos? turiu keleta mazu ir dvi motinines, kiek man deti?

Manyčiau užteks dviejų mažų ir netgi gali ne visas dėti.
Atsakyti
Kepiau varškines spurgas. Šaunu thumbup.gif Tikri labai skanios, ir ant viršaus cukraus pudros barstyti net nereikėjo, nes pakankamai saldu. Tik truputį patingėjau daryti dideles su skylute viduje. Dariau mažutes tokias, su stikliuku prispaudžiau daug mažyčių ir kepiau. Ir gražiai atrodo, ir skanu smile.gif
Atsakyti
jungiuosi i gerbeju kluba. siaip labai patinka gaminti maista ir paciai eksperimentuoti, bet kitu patarimu taip pat pasiziuriu.
tai gis: vakar gaminau Kiniski paploteliai su mesa "Rou bing" na tik su versiena ir vietoj poru svoguniuko ir cesnakiuko ispaudziau, na ir prieskonius pagal save thumbup.gif: kadangi pas mane elektrine virykle, tai as kepiau truputi ilgiau nei nurodyta, bet viskas gavosi super, o ir mesyte tokio minksta rolleyes.gif
labai siulau ir kitom pasigaminti si patiekaliuka, nes greita ir visai nesudetinga. triem suaugusiems zmonems uzteko 1 porcijos. kita kepsime sian.
rekomenduoju: si patiekala su tokiu padaziuku: grietine, cesnakiukas, dziovinti krapai (tokius tik turejau) super
Atsakyti
Sonatina, va ruošiuos daryt Kiaušinių – faršo vyniotinį blush2.gif . Konsultuojuos... Tešlą kept iš 4 kiaušinių, sūrio ir majonezo ??? blush2.gif . Ačiukas smile.gif
Atsakyti
Sonatina ir aš įstojau į Sonatinos klubą 4u.gif
... nors pati ir delčiavoju, bet šeimyna pamaloninu tavo išbandytais receptukais wub.gif
Obuolių pyragas su jogurtu thumbup.gif - visi gyrė - o jei kam per skysta, patariu neragauti šio pyrago bent jau tris ar daugiau valandų, labai gerai susistovėjo iškeptas vakare, o ragavom kitą dieną. Tiea obuoliukus mirkiau rome ... labai skanu ir kvapas nuostabus.

Šiandien prikepiau "sagučių" , o vakarui ruošiu vištieną su jogurtiniu padažu ir daržovėmis ax.gif

Sonatina, tau reiktų išleisti knygutę su visom iliustracijom drinks_cheers.gif

QUOTE(Katu @ 2006 09 18, 15:53)
Sonatina (arba gal kuri kita forumiete), gal turit susikėlę visus receptėlius į Word'ą? Aš po truputį susikėlinėju, bet pagalvojau, kad gal kuri šį darbelį jau padariusi? Tada prašyčiau, kad man atsiųstumėt smile.gif

aš irgi apie tai pagalvojau, nes sakau jei kartais dingtų temos kuriose visi receptai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineciukas @ 2006 09 17, 20:46)
cia mano karaliskieji kepenys princesiskai
[

nugis nugis jau zinau kad sulitinta viskas pas tavi mirksiukas.gif papasakok man kaip darei 4u.gif gali ir i az wub.gif labai noriu
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 09 18, 15:18)
nugis nugis jau zinau kad sulitinta viskas pas tavi mirksiukas.gif papasakok man kaip darei 4u.gif gali ir i az  wub.gif labai noriu

nieko blatno, kepiau tefloninej be riebalu, vietoj majonezo/grietines dejau liesa majoneza/naturalu jogurta(majonezo labai mazai sauksta lotuliukas.gif ), dar dejau papirkos, ir uzbarsciau mikroskopiskai surio ax.gif
o kita kart dariau tai i skarda dejau apvirtu ryziu,pievagrybiu pjaustytu, sultinio siek tiek ir naturalaus jogurto, na ir surio ant virsaus siek tiek blush2.gif
Atsakyti
viriau cukiniju sriuba, nu dieviskas skonis, siulau visom isbandyt, dabar vel virsiu ir bandysiu kept cukiniju tuno (pas mane bus kumpio) pyraga.
Atsakyti
Gaminau šiandien "Paukštienos burgerius"- labai patiko wub.gif Lengvas patiekalas tikrai- galima valgyti ir šaltus thumbup.gif Pabandykit
Atsakyti
nu va jau valgau cukiniju pyraga, labai skanu, pagaliau ir as atradau sau tinkamus receptus mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai prašau negadinti temos off-topic žinutėmis. Dėl failų siuntinėjimosi prašau susirašinėti asmeninėmis žinutėmis. ačiū.
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Visoms atsakysiu rytoj, nes šiandien brangusis Omni connect taip puikiai veikia, kad nebėra kantrybės... doh.gif

westa, šiek tiek pakoregavau receptą, kad būtų aiškiau (nors man ir taip atrodė aišku... ax.gif ) - omletą reikia iškepti iš 5 kiaušinių, sūrio ir majonezo. O faršą sumaišyti visus kitais įdaro ingredientais - kiaušiniu, svogūnų, druska ir pipirais 4u.gif
Atsakyti