Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

Gausinu Sonatinos gerbėjų kampelį 4u.gif
Sonatinos receptai tikrai nepakartojami.
Gaminau:
Silkę su grietine- tikrai labai skanus patiekalas, net nesitikėjau tokio liuks padažiuko
Vištieną su daržovėmis jogurto padaže -tik nedėjau bulvių, o dėjau daugiau įvairių daržovių, morkų svogūnų, šparaginių pupelių, cukiniją . Gavosi puikiai.
Žuvies file prancūziškai- patiko visai šeimai, nors vaikai ne didžiausi žuvies gerbėjai
Marinuotą žuvį su daržovėmis - čia jau mano skonio patiekalas, o salotos tiktų prie bet ko. Tik aš aliejaus dėjau kiek mažiau (tipo kūdinuos biggrin.gif )
Jogurtinius blynus ir varškinius blynus - jais praplėčiau savo blynų meniu. Visi valgė ir gyrė tongue.gif
Cukinijų blynus su krabų lazdelių padažu - man buvo labai skanūs tik gavosi kiek rieboki (bet čia jau pačios kaltė, niekaip nenusiperku geros keptuvės). Beje dar skanesni man pasirodė šalti
Na ir aišku pabaigai visų išgirtą vrškinį tinginį - dariau iš 3 pakelių varškės 1 pakelio "Ventos" sviesto su vyšniomis ir vynuogėmis. Buvo super skanu ir sotu.
Taigi sąrašėlis jau netrumpas o norai dar ką nors pagaminti dideli biggrin.gif
Ačiū tau, Sonatina 4u.gif
Atsakyti
ką tik iškepiau burgeriukus thumbup.gif tik biškį paimrovizavau blush2.gif vištieną pakeičiau kalakutiena, įmušiau kiaušinį. tikrai labai skanu ir greita 4u.gif
Atsakyti
Lolka, imra, labai smagu skaityti tokias ataskaitas smile.gif
Ypač smagu, kai kas nors pagamina ką nors ne iš top patiekalų biggrin.gif (pvz., vištiena jogurto padaže, varškinis tinginys ar žuvies filė prancūziškai tongue.gif ) Kažkodėl maniau, kad svogūnų sriuba tikrai niekas nesusidomės ax.gif
Lolka, Šepardo pyragas galėjo gautis sausokas, jei įpylei per mažai sultinio... Reikėtų orientuotis pagal troškinio skystumą: jei per skysta - pavirti ilgiau, jei per tiršta - įpilti dar sultinio...

imra, tavo sąrašėlis irgi įspūdingas biggrin.gif Ačiū 4u.gif Tikiuosi išbandysi ir kitus patiekalus smile.gif

Ieva-Pieva, smagu, kad burgeriai patiko smile.gif
Atsakyti
o aš kepiau varškės apkepą, skonis pasakiškas, tik vienas minusas - man neiškilo tešla (nors man dažnai neiškyla) tikriausiai orkaitė kalta, o gal dėl to, kad atidarius pažiūrėjau kepoimo eigoje
Atsakyti
alina1018, smagu, kad apkepas patiko smile.gif O orkaitės atidarinėti kepant tokiems "kylantiems" kepiniams tikrai negalima, nebent pačioje kepimo pabaigoje schmoll.gif
Nors, tiesą sakant, šis apkepas ir neturėjo ypatingai iškilti, manau, kad kepimo milteliai čia reikalingi tik kaip puriklis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 05 rugsėjo 2006 - 15:36
4u.gif Siandien kepiau keksa kriausiu su sokoladu,skanumelis. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vakarienei valgėme paukštieną... rolleyes.gif

user posted image

Vištiena garstyčių padaže

4 asmenims

4 vištų krūtinėlės
1 česnako skiltelė, išspausta spaudykle
250 ml neriebios grietinėlės
1 v. š. miltų
1 v. š. grūdėtų garstyčių
druskos, pipirų

Krūtinėles supjaustyti siauromis juostelėmis. Keptuvėje įkaitinti aliejų ir apkepti vištieną bei česnaką, kol mėsa nebebus rausva. Suberti šaukštą miltų, išmaišyti ir pakepinti apie 1 min. Supilti grietinėlę, užvirti ir pavirti, kol padažas sutirštės. Įmaišyti garstyčias, pagardinti druska ir pipirais. Sudėjus garstyčias, ilgai nebekaitinti, nes padažas gali apkarsti.

P. S. turėjau tik garstyčių miltelių, tad įbėriau jų... Jeigu nemėgstate grūdėtų garstyčių, galite dėti paprastas smile.gif Vietoje vištos krūtinėlių dėjau kalakutienos guliašo (Maximoje savaitgalį buvo akcija tongue.gif ) Tikrai labai skanu ir paprasta... smile.gif
Atsakyti

user posted image
user posted image


user posted image

O čia mano kotletai su sufle ax.gif ax.gif
Papildyta:
Tiesa, buvo labai skanu!
Tas silikoninis patiesalas tikras stebuklas!!!!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriuks: 05 rugsėjo 2006 - 19:58
SUNO thumbup.gif Labai smagu, kad keksas patiko smile.gif

Sandriuks, kotletai atrodo labai viliojančiai smile.gif Ačiū už nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 05 rugsėjo 2006 - 20:18
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 04, 20:48)
Labai ačiū, merginos, už palaikymą smile.gif Ilgai dvejojau, nes vis dėlto tai užima nemažai laiko, reikia vis ieškoti naujų patiekalų, kiekviena jūsų nesėkmė nuteikia ne itin smagiai ir verčia jaustis už tai atsakinga... Ir kai reikia atsakyti žmogui, kodėl jam nesigavo ar nepatiko vienas ar kitas patiekalas, būna gana sunku...
Bet jūsų padėkos ir ypač vaizdinė medžiaga atsveria visas nemalonias akimirkas 4u.gif

Dikse, lizdeliai atrodo thumbup.gif 

tavi, smagu, kad kiauliena patiko smile.gif

Katu, ką gi, gaila, kad nusivylei unsure.gif

Na Sonatina,už mūsų nesėkmes,tai labai nepergyvenk.Nepasisekė pirmą kartą,pasiseks kitą,o kas liečia skonius,tai visi jie skirtingi,kas skanu man,tas nepatinka kitam.Negalim juk vienodai rengtis,valgyti,avėti.Taip kad viskas labai gerai.Gaminam,diskutuojam,giriamės ir esam labai dėkingos.O kad neteršti temos,pasisakysiu į temą.Šiuo metu mano virtuvėje baigia gamintis vištiena jogurto padaže.Tik su daržovėm padariau šiokią tokią improvizacijąbiggrin.gifdėjau be nurodytų recepte kalafiorus ir truputį šparaginių pupelių.Na manau skonio nepagadinsiu.Ir dar užtraiškiau česnako. smile.gif
Sėkmės Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglė: 05 rugsėjo 2006 - 20:22
Sveikos,


Aš taip pat esu Sonatinos receptuku gerbėja. Smagu, kad viskas tiksliai nurodyta ir puikiai pavyksta thumbup.gif
Skoni tikrai kiekviena sugebės priderinti prie savojo šiek tiek paimprovizuodama. Svarbu, kad turime ramentus, o toliau galime keliauti ir pačios su savo improvizacijomis.
Sonatina, ketinu išmėginti žuvį prancūziškai, tik nežinau ar galima ją būtų patiekti šaltą? blush2.gif
Atsakyti
Aš tai pasiguosiu...Tik tu Sonatina nepergyvenk biggrin.gif Kepiau cukinijas su sūriu, tai man gavosi kažkaip rūgštoka, jaučiu dėl to jogurto. Nors garstyčias dėjau saldžias (pirkau kažkokias su medumi), bet vistiek nepanaikino rūgštumo. Įdomu, koks šiaip skonis turėtų būti, gal kitokias garstyčias naudoti reiktų?
Ir dar kepiau keksą su kriaušėm, tai gavosi neblogai, bet jaučiasi šiek tiek kartumas ir kai įmaišiau brendį, tai ta šokoladinė dalis man gavosi skysta, dėl to kepant viskas susimaiše ir gavosi visas keksas rusvas. Bet šiaip tai skanu smile.gif
Atsakyti