Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

zuvis prancuziskai šalta ne tokia skani. ja reikia valgyti ka tik pagaminta, paskui jau nieko ypatingo.
Atsakyti
vakar išbandžiau krabų lazdelių blynelius, sušveitė visus ir dar maža buvo, įsitikinau eilinį kartą, kad mano vyrai ėdrūs lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif Sandriuks kokios kokybiškos nuotraukos thumbup.gif Net skrandį susuko kaip užsimaniau.

Sonatina nesijausk įsipareigojusi kiekvieną dieną kaž ką naujo daryti. Kaip suprantų turi darbą, mažus vaikus tai rūpesčių pakanka. Puiku kai moterys mokosi gaminti pagal tavo receptus, o kitos randa sau kaž ką naujo. Tu tikrai darai didelį darbą ir didelis ačiū nuo mūsų visų. Manau ir kitos mamytės galėtų tau padėti ir atsiūsti tau savo receptų.
Atsakyti
Spygle, ačiū 4u.gif Tikiuosi vištiena patiko smile.gif

mok123, net nežinau, ką patarti dėl šaltos žuvies... Shiduh sako, kad nelabai... Mes tiesiog nesulaukėm, kol atšals ax.gif

egliuke, manau rūgštumas tikrai dėl jogurto... Gal pats jogurtas rūgštokas? g.gif Man atrodo, kad liesi jogurtai būna rūgštoki...
O iš kur kartumas kekse, tai neįsivaizduoju g.gif Gal brendžio rūšis kokia su kartumu?

jurginėli, smagu, kad blyneliai patiko 4u.gif

tavi, ačiū smile.gif Receptų, kuriuos noriu išbandyti, tikrai turiu pakankamai ir norėčiau pati nuspręsti, ką man gaminti smile.gif Tik va būtent tas apsisprendimas ir yra sunkiausias tongue.gif
Atsakyti
Kuo skiriasi mielinė tešla su sausomis mielėmis nuo tešlos su šviežiomis g.gif Man su šviežiom nepakyla amžiais, tai gal sausom galiu pakeist ( noriu bandelių su cinamonu) ir kiek reiktų dėt sausų, jei šviežių 25 g g.gif
vakar kepiau su šviežiom-nepakilo ir dar sudeginau. ot iš manęs bundžių kepėja
Atsakyti
Čalykušu, tikrai niekuo negali skirtis kepant su sausom ir su šviežiom schmoll.gif
O šiaip 25 g šviežių atitinka 7 g sausų mielių (1 pakelis).
O tos šviežios tikrai buvo šviežios? g.gif Ta prasme galiojimo terminas nepasibaigęs? Šiaip bet kokias mieles prieš darant tešlą verta išbandyti - išmaišyti su šiltu pienu ir žiupsneliu cukraus ir palaukti, ar suputos... Jeigu nesuputoja, tai net neverta ir toliau vargintis smile.gif
O kaip tu kildini tešlą?
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 09 06, 11:52)
Kuo skiriasi mielinė tešla su sausomis mielėmis nuo tešlos su šviežiomis g.gif Man su šviežiom nepakyla amžiais, tai gal sausom galiu pakeist ( noriu bandelių su cinamonu) ir kiek reiktų dėt sausų, jei šviežių 25 g g.gif
vakar kepiau su šviežiom-nepakilo ir dar sudeginau. ot iš manęs bundžių kepėja

Asmeniškai aš darau tik su sausomis mielėmis. Dar nebuvo, kad neiškiltų tešla.
Atsakyti
Sonatina, sakyk, o kur tu ieškai receptų? blush2.gif
Atsakyti
babouziuke, turiu nemažai kulinarinių knygų, žurnalų, o daugiausiai galima rasti, žinoma, internete smile.gif
Atsakyti
su sausom daug paprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 06, 10:57)
Čalykušu, tikrai niekuo negali skirtis kepant su sausom ir su šviežiom schmoll.gif
O šiaip 25 g šviežių atitinka 7 g sausų mielių (1 pakelis).
O tos šviežios tikrai buvo šviežios? g.gif  Ta prasme galiojimo terminas nepasibaigęs? Šiaip bet kokias mieles prieš darant tešlą verta išbandyti - išmaišyti su šiltu pienu ir žiupsneliu cukraus ir palaukti, ar suputos... Jeigu nesuputoja, tai net neverta ir toliau vargintis smile.gif
O kaip tu kildini tešlą?

gali but kad pasibaiges, iš kameros išsitraukiau blush2.gif o šiaip užmynkau ir padedu šiltai, pvz. vonioj, o kaip reikia g.gif
QUOTE(tavi @ 2006 09 06, 11:00)
Asmeniškai aš darau tik su sausomis mielėmis. Dar nebuvo, kad neiškiltų tešla.

reiks ir man šiandien daryt bigsmile.gif
Atsakyti
ka tik iskepiau bananinius blynus, labai geri, galiu pasakyt, kad atkaliau blynu kepimo sistema: aliejaus reikia pilti tik i pirma porcija ir vos vos, o kepti ant mzos ugnies, tada bus neriebus.
dar dariau troskintus baravykus, irgi labai geri,. nors panasiai visada ir darydavau tik be miltų. ir dabar miltų neturėjau, tai įdėjau krakmolo.
Atsakyti