Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

QUOTE(Mama_Tania @ 2006 09 21, 11:37)
aciuks.gif aš dar naujokė šioje naujojoje maisto gaminimo technologijoje blush2.gif
o kaip jis tiksliai vadinasi?

Aš kai pirkau, tai taip ir vadinosi, bet gali būti parašyta "Kepimo maišelis". Man rodos, kad čia irgi tas pats.
Ir nesigėdink, kad nežinai, nes aš irgi tik iš Sonatinos recepto sužinojau, kad dar ir tokių dalykų būna doh.gif blush2.gif .
Atsakyti
Dikse, labai smagu, kad pyragas patiko 4u.gif

kriziuk, džiaugiuosi, kad cukinijų pyragas buvo skanus smile.gif

Mama_Tania, kepimo rankovė atrodo štai taip:

user posted image

Taip ir vadinasi - kepimo rankovė arba kepimo maišeliai, tikrai visur jų yra pirkti prie kepimo popieriaus ir folijos smile.gif
Atsakyti
Na va, išsikepiau aš kiaušinių-faršo vyniotinį thumbup.gif Skanuuu ir paprasta thumbup.gif
Bet pagrindą aš vistik iš 6 kiaušinių dariau rolleyes.gif Bet truputį pagrindas prilipo prie kepimo popieriaus, manau, gal dėlto, kad iš pradžių per didelę ugnį padariau g.gif Bet po to viskas čiki, šiaip ne taip suvyniojau biggrin.gif
Bet va dėl faršo norėjau paklaust, jis man vistik toks kietokas gavosi g.gif Sonatina, ką dėt į faršą, kad jis minkštesnis ir sultingesnis būtų? Vistik minkštesnio norėtųsi rolleyes.gif
Atsakyti
Ingute, o kokį faršą naudojai? g.gif Aš dariau su kalakutiena, tai buvo tikrai minkšta mėsa...
Šiaip į kotletus dėl minkštumo galima įmaišyti išplakto kiaušinio baltymo, o dėl sultingumo - tarkuotos morkos ar cukinijos smile.gif
Atsakyti
kvailas klausimas: tarp dviejų plėvelės lakštų, kaip tai turi būti g.gif blush2.gif
Atsakyti
jurginėli, visai ne kvailas klausimas smile.gif
Reikia patiesti vieną plėvelės gabalą (kartais tiesiog perkerpu polietileninį maišelį į dvi dalis), ant jo padėti tešlą, uždengti kitu plėvelės gabalu ir tada kočioti smile.gif Tokiu būdu tešla neprilimpa prie stalo, o be to, nuėmus viršutinę plėvelę, labai lengva iškočiotą tešlą perkelti į kepimo formą (tik žinoma reikia apversti tešla žemyn tongue.gif ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 21, 12:43)
Ingute, o kokį faršą naudojai? g.gif  Aš dariau su kalakutiena, tai buvo tikrai minkšta mėsa...
Šiaip į kotletus dėl minkštumo galima įmaišyti išplakto kiaušinio baltymo, o dėl sultingumo - tarkuotos morkos ar cukinijos smile.gif

Dariau su kiaulienos faršu mirksiukas.gif Įdėjau vieną kiaušinį ir svogūniuką smile.gif Reikės pabandyt su kalakutienos faršu kada bigsmile.gif
Arba pasinaudot šiais patarimais, dėkui 4u.gif
Beje, man pasirodė, kad prie šio vyniotinio visai derėtų koks nors baltas padažas biggrin.gif Bet va įdomu koks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingute: 21 rugsėjo 2006 - 12:02
QUOTE(Ingute @ 2006 09 21, 12:31)
Na va, išsikepiau aš kiaušinių-faršo vyniotinį  thumbup.gif Skanuuu ir paprasta  thumbup.gif
Bet pagrindą aš vistik iš 6 kiaušinių dariau  rolleyes.gif Bet truputį pagrindas prilipo prie kepimo popieriaus, manau, gal dėlto, kad iš pradžių per didelę ugnį padariau  g.gif Bet po to viskas čiki, šiaip ne taip suvyniojau  biggrin.gif
Bet va dėl faršo norėjau paklaust, jis man vistik toks kietokas gavosi  g.gif Sonatina, ką dėt į faršą, kad jis minkštesnis ir sultingesnis būtų? Vistik minkštesnio norėtųsi  rolleyes.gif

aš dariau iš avienos - jautienos.. Kadangi mes mėgėjai tokios mėsos tai visai nieko, bet , kaip jau rašiau anksčiau, kitą kartą įdėsiu marinuotų pievagrybių.. Man atrodo turėtų paįvairint skonį ir mėsa bus sultingesnė smile.gif .
O man šaltas vyniotinis iš viso thumbup.gif . Pasilikau gabaliuką spec paragaut, tai netgi labiau šaltesnis patiko ax.gif
Atsakyti

Vakar kepiau purius blynus su obuoliais.Dariau dvigubą normą ir man liko tik paragauti.Tai didžiojo dar nėra namie doh.gif .O tai paprastai mūsų šeimynai tektų daryti iš keturgubos normos turbūt. g.gif g.gif
Bet po to dar su vyru išsikepėme kiaušinienės,norėjosi kažko stipresnio. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis @ 2006 09 21, 14:00)
Atsiprašau visų, čia aš labai ne i temą, bet negaliu nepasveikinti šitos senos tarkelės  thumbup.gif  nestuke.gif  wub.gif  Jetus , kaip sveikinu  [size=7]TauRe




Čia irgi ne į temą lotuliukas.gif Vieną tarką sveikinu labai wub.gif O kitą kai pamačiau vos nuo kompo nenukritau tongue.gif Nu tipo taip pasiilgau lotuliukas.gif

O jei rimtai,
Sonatina tu lobis drinks_cheers.gif Aš spausdinu tavo receptus ir segu į segtuvą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 21 rugsėjo 2006 - 14:19
QUOTE(Katu @ 2006 09 21, 09:31)
O gal galit isduot paslapti, su kokiu jogurtu kepat ta pyraga? As bandziau su melyniu (atrodo, Bios), tai mums kazkaip nelabai - vyras visai nevalgo, o man tai dviems savaitem uzteks smile.gif


aš vakar kepiau su persikų jogurtu 4u.gif

QUOTE(Katu @ 2006 09 21, 09:56)
nea, nebuvo foto. Ji tik atrodo rase, kadgamino su naturaliu ir idejo vaniles.
Na, maniau, kad melynines labai tiks, bet man kazkaip skoniai susipjove, kita karta gal jau geriau su kokiu citrininiu bandyciau

o aš šito nedaskaičiau tai užsimušdama ieškojau jogurto tik su vanile doh.gif ir aišku neradau blush2.gif
Atsakyti
Ingute, maniškis valgė su majonezu (irgi baltas padažas tongue.gif )...

IngridaB, o skanūs blynai gavosi? g.gif

Elena, reikia ne tik receptus spausdintis, bet ir patiekalus gaminti tongue.gif

Arinva, ir kaip pyrago skonis su persikų jogurtu? g.gif
Atsakyti