Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

QUOTE(Dilma @ 2006 09 22, 20:23)
blink.gif A jau dabar? blink.gif  biggrin.gif

nu, ksakant, bandymui rolleyes.gif kokius krūtus new_russian.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 22 rugsėjo 2006 - 19:25
na va, tai šiandien vakariene dariausi pagal Sonatinos receptus:

Viduržiemio salotos: laaaabai skanu, tik vietoj krevečių aš dėjau jūros gėrybių rinkinuką, vietoj artišokų - kaparius ir juodas alyvuoges, kaip ir Sonatina, o viskas kitka pagal receptą thumbup.gif
Marinuoti grybai: kažkaip vietoj 3 v.š. garstyčių aš įdėjau tik 3 a.š. blush2.gif susmašiau, bet visvien gavos skanūs biggrin.gif
Kuskusas su kalakutiena ir kariu: viską dariau pagal receptą, ištiesų gavosi thumbup.gif labai greitai ir skaniai thumbup.gif
Prancūziška svogūnų sriuba: viskas man joje gerai, tik man šiek tiek per saldu, gal cukraus mažiau reiktų dėt ax.gif

Ačiū Sonatina, tikrai viskas laaaaabai skanu thumbup.gif Gaila neturiu orkaitės, čia tiek daug receptų orkaitėj gamintų verysad.gif na, bet kai tik įsigysiu tai iš kart pamėginsiu ką nors išsikept biggrin.gif
Atsakyti

purus blynai buvo pasakisko skonio mazylis dar ir dabar kerta vis byna byna jam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ryt bandysiu zuvi prancuzisjai pati panasia gaminu ale matysiu ka mb pasakys kad biskiu paivairinsiu receptuka 4u.gif
sonatina tavo receptai fantastiski wub.gif wub.gif
Atsakyti
O marinuoti grybai garstyčiose skanus butu baravykai g.gif , gal kas bande parasykit ir niekaip neradau kimštų paprikų recepto blush2.gif (nors aš pagal supermama kažkada dariau tik nepamenu ar tai Sonatinos receptas g.gif )
Atsakyti
Sonatina-kodėl į kai kuriuos kepinius reikalinga ir soda ir kepimo milteliai??? g.gif g.gif
Atsakyti
Shiduh, konkrečiai su burokėliais yra tik silkė pataluose ir karštas vinegretas... Su šparaginėm berods visai nieko kol kas... (man vis dar ne sezonas... ax.gif ), bet bent jau pupeles gali drąsiai dėti visur prie kitų daržovių smile.gif

WANDA, kotletai atrodo thumbup.gif

babouziuke, smagu, kad vinegretas patiko, ačiū 4u.gif

mexica, tikiuosi blynais nenusivylei smile.gif Kalmarų tešloje pati nedariau, bet recepto tikrai paieškosiu smile.gif

buzhiukas, pyragas atrodo labai skaniai smile.gif O jeigu tešlos pasirodė per mažai, vadinasi forma buvo per didelė ax.gif

Spurgita, o kodėl tau blynai atrodo riebūs? g.gif Ten gi tik keli šaukštai sviesto dedasi... Man jie visiškai nepasirodė riebūs smile.gif Dėl paprikų nieko patarti negaliu, nes jų tiesiog nevalgau...

westa, o kokius patiekalus susirinkai? bigsmile.gif

starbee, labai smagu, kad visi patiekalai patiko smile.gif O dėl cukraus svogūnų sriuboje, tai čia, žinoma, skonio reikalas smile.gif O gal ir svogūnai skirtingi - vieni kartais būna gerokai saldesni už kitus ax.gif

PaMeL, ačiū 4u.gif Džiaugiuosi, kad patiekalai patinka smile.gif

mutante, malonu, kad žuvis patiko (nemanau, kad vaikui labai pakenktų tos daržovės, gi ne kiekvieną diena jas valgo...), o paprikų recepto tikrai pas mane ir nerasi, nes mes jos visiškai nevalgome ax.gif

Sandriuks, aš anksčiau ignoruodavau sodą ir dėdavau tik kepimo miltelius, bet kai kurie kepiniai pakankamai neiškildavo... Kol pagaliau investavau kelis centus tongue.gif ir įsigijau pakelį sodos smile.gif Atkreipiau dėmesį, kad ir kepimo milteliai, ir soda dedami į tuos receptus, kur įeina rūgštus produktas - kefyras, pasukos, grietinė...
Dabar, kai pradėjau berti ir sodos (žinoma, jeigu jos reikia pagal receptą), tikrai kepiniai gaunasi daug geriau, o ir sodos skonis nesijaučia... 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, o kepant purūs blynai netraukia riebalų? NEs mums bananiniai blynai labai patiko, bet buvo šiek tiek per riebūs.
Atsakyti
Spurgita, manau viskas priklauso nuo keptuvės ir nuo kepėjo smile.gif Paprastai, jeigu į tešlą dedama riebalų, į keptuvę aliejaus reikėtų pilti tik prieš pirmą partiją blynų... Aš įpilu kas kartą dėdama tešlą, bet labai nedaug... Kepti reikia ant vidutinės ugnies ir negalima blynų dažnai vartyti (žinoma, aš tą jau rašiau kelis kartus) smile.gif
Galiausiai iškeptus blynus gali padėti ant popierinės servetėlės, kad sugertų riebalų perteklių, jeigu jis vis dėlto susidarė... g.gif
Atsakyti
Labas Sonatina,
kreipiuosi su klausimu ax.gif
Kepiau šokoladinį keksą su varškės-apelsinų įdaru, skonis labai super thumbup.gif . Bet vienas dalykas man vis neišeina - pas tave nuotraukoj keksas toks "keksiškas", purus, o man gaunasi šlapias ir vos tik išėmus iš orkaitės - sukrinta. Nesuprantu kodėl taip. Ir su visais keksais man tešla gavosi tokia šlapia.
Viską, rodos, dariau pagal receptą doh.gif
Lauksiu
Ačiū
Atsakyti
Oi, miargos, negaliu nepapasakoti lotuliukas.gif .
Šiandien kepiau "purius blynus". Kadangi viskas vyko ryte, tai buvau apsimiegojusi. . Dar bemaišant ingredientus, paprašiau vyro, kad nukeltų iš spientelės Sodos, ai paėmiau kiek ten reikia ir tada man akys tokios blink.gif pasidarė, nes ten buvo ne soda o krakmolas doh.gif . Nu nieko galvoju, ne daug teidėjau, tai gal nieko neatsitiks blush2.gif .
Viską pradėjau maišyti, o gi žiūriu, kad čia masė gavosi ne kaip blynams, o kaip pyragui, kur močiutės kepa blink.gif . Aš davai pribėgu prie kompo ir žiūriu ką aš čia ne taip padariau. Ogi pyliau 2 stiklines miltų, o ne vieną doh.gif . Tešlą buvo gaila išmesti, tai aš ant durniaus ją įmečiqu į orkaitę ir sakau žiūrėsiu kas gausi. O tuo metu iš naujo konstravau "Purius "blynus". Iškepė ir purūs blynai ir mano pyragas lotuliukas.gif . Ir vieno ir kito skonis gavosi nerealūs. thumbup.gif
Vyras dar juokėsi, kad tipo pyragą kepu, o dabar valgo pirštus apislaižydamas tongue.gif .
Nu va, šiandieninė mano istorija blush2.gif 4u.gif .
Ačiū Sonatina už dar 2 patiekalus mano namų meniu 4u.gif .
Atsakyti
Kepu dabar sagas ir tešlos liko tai nutariau dar prideti bandeliu su tarkuotais obuoliais, tik gal Sonatina žinai kodel pas man su uoboliais bandeles atsiklijavo bekepant, gal reikejo kiaušinio plakiniu patept? g.gif
Ir gal galetum patarti ka galima su trilitriu pieno, trilitriu grietine ir puse litro sviesto padaryt, nors turbut tik varške g.gif ( iš kaimo prisitempem, o dabar galvojam ka daryti) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutantė: 23 rugsėjo 2006 - 14:21
Baboziuke, neblogai prasisukai thumbup.gif

O aš vakar kepiau mėsytę sidre marinuotą, tai kai vyras grįžo iš darbo nesuprato kas per patiekalas jo laukia, nes namai tai alkoholiu kvepėjo doh.gif Bet skonis mums abiems labai patiko, gal tik kitą kart dar padažiuką kokį pasidaryt reiktų ax.gif
Dabar jau keksiukus su nutella iškepiau, bet dar karšti, negaliu paragauti ir pakomentuoti tongue.gif
Atsakyti