Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

Aš stikliniam inde visada kepu varškės apkepus, kugelius ir kažką panašaus.
Atsakyti
Aš stikliniame inde taip pat kepu kugelį, vištieną, mėsą, makaronus ir t.t. Pyragus kepu metalinėse formose ax.gif

Šiandien kepiau jogurtinį obuolių pyragą vėl, net iš dvigubos porcijos bigsmile.gif Tam reikalui net kardamono ir imbiero nusipirkau biggrin.gif Nu bet skanus pyragas gavosi thumbup.gif Ale imbieras koks aštrus unsure.gif Bet šie prieskoniai tam pyragui pridavė savotiško pikantiškumo thumbup.gif
Tiesa, aną kartą padauginau miltų, tai pagrindas biški kietokas gavosi, o šį kartą mažiau dėjau, tai buvo viskas liuks.
Atsakyti
Sonatina, greitu metu žadu išbandyt medaus keksą, nes baisiai daug medaus turiu doh.gif
Ir ten recepte parašyta, kad tešlą reikia išmaišyti mediniu šaukštu, o mikseriu negerai? unsure.gif
Atsakyti
Mes ryt laukiam svečių ,tai šen visą dieną turiu darbo.O dar į darbą reikėjo eit doh.gif Padariau "silkę pataluose" ,kepa "varškės pyragas su serbentais",tik serbentų neturiu ,tai su persikais,prikepiau "sagų" ir "sūrio lazdelių".O ryt dar "vištiena jogurto padaže" padarysiu pietums ax.gif ax.gif Tikėkimės ,kad bus skanu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sonatina, kepu viska stikliniuose induose ir pyragus ir mesa. Viskas puikiai gaunasi. Zinoma noreciau tureti daugiau silikoniniu formu, bet siuo metu tiesiog nelabai galiu sau ta leisti. Stikliniu turiu ne viena ir puikiai man tarnauja. Dar nebuvo kad apacia prisviltu.
Atsakyti
Kalakutienos zuikiui su sūriu-nėr lygių wub.gif . JAu skonis koks puikiu, ne tas žodis
Atsakyti
Ką tik pragavau grybų pyrago, skanuuuuuuuuu tongue.gif
Atsakyti
Atsiprašau už kvailą klausimą- bet pyragas su grybais- jį valgote karštą su kokiu padažu ar šaltą kaip paprastą pyragą??? Labai mėgstu grybus, vis ruosiuosi kepti bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIAN: 24 rugsėjo 2006 - 18:23
QUOTE(LIAN @ 2006 09 24, 19:22)
Atsiprašau už kvailą klausimą- bet pyragas su grybais- jį valgote karštą su kokiu padažu ar šaltą kaip paprastą pyragą??? Labai mėgstu grybus, vis ruosiuosi kepti bet...

Valgėm jį karštą pagardintą grietine truputuka, jis kažkas panašaus gaunasi į bulvių plokštainį su grybais smile.gif
Atsakyti
Ir aš išbandžiau obuolių - jogurto pyragą thumbup.gif Kepiau šiaip, bet taip gavosi, kad pakvietė važiuot į gamtą, tai nusivežiau dar šiltą su visa skarda biggrin.gif Visi laaaabai gyrė, pasidalinom po gabalėlį į 9 dalis, pakartot nebuvo, o norėjosi lotuliukas.gif

Dar išbandžiau kiaušinių-faršo vyniotinį, irgi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Rytoj laukia vištienos su jogurtiniu padažu kepimas tongue.gif
Ir gal keksą su kriaušėmis ir šokoladu kepsiu, nes parsivežėm iš sodo kriaušių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 24 rugsėjo 2006 - 19:28
o aš šiandien kepiau vištieną su jogurtu orkaitėje. Liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2006 09 23, 19:17)
Tikiuosi, mano klausimas nebus off-topic, bet tikrai labai paklausti reikia.. blush2.gif

Sonatina (o ir visos kitos kulinarės) noriu pasikonsultuoti dėl kepimo indų.. Visada apkepus bei pyragus kepdavau metalinėse kepimo formose ir dažniausiai viskas būtų ok smile.gif Bet neseniai susiviliojus nusipirkau stiklinį kepimo indą ir, nežinau kodėl, bet kažkaip kitaip man jis kepa - tarkim pyragas dar lyg ir nepilnai iškepęs, o dugnas jau pridegęs doh.gif Gal stikliniai indai turi kažkokių ypatingų bruožų? Gal kepti juose kažkaip kitaip reik ar ištepti prieš kepant ne aliejumi o kažkuo kitu? g.gif  Nebesuprantu, padėkit unsure.gif


O man kazkodel stikliniuose induose kaip tik niekad nepridega, o metaliniuose pridega. As stikliniame visada kepu pyragus, mesyte, net keksa kartais. ir niekad nepridegdavo... jau greiciau virsus nei apacia. As to indo irgi dazniausia netepu, nebent jei kepinys buna be riebalu, tai tepu sviestuku.
Pabandyk dar karta iskept - gal buvai tik sildyma is apacios ijungusi (arba gal orkaite dujine), arba gal per didele temperatura, per storas kepinys buvo... Na, net nezinau, ka dar patart. Siaip as tame inde kepini palieku kuri laika orkaiteje, tada viskas ten normaliai "dakepa".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 24 rugsėjo 2006 - 20:44