Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

Vakarienei gaminau balandeliu apkepa thumbup.gif Man patiko, maziui irgi... Vyresnelis nemegsta kopustu, maniau, valgys sita, ale isrankiojo doh.gif Na, gris vyras, paziuresiu kaip ivertins mirksiukas.gif
Atsakyti
Sonatina, žuvienė gavosi nereali thumbup.gif . Labai švelnus skonis. Man ir vaikui kaip tik thumbup.gif , o vyrui norėjosi daugiau prieskonių rolleyes.gif .
Įtraukiau į mūsų šeimos meniu 4u.gif .
Ačiū tau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 09 26, 19:06)
  Mano  kiaušinių vyniotinis ax.gif  ax.gif kaip skanu mmm jumi, jumi......tik aš faršą pakepinau prieš tai,nes nebuvo laiko blush2.gif reikėjo greičiau mirksiukas.gif
Ir dar grybų padažą padariau,nu apsivalgymas.Įtrauktas į mūsų meniu thumbup.gif  thumbup.gif


Sandriuk arba Sonatina kaip jus gaminate grybu padaza? mirksiukas.gif
an "Delano" yra dieviskas grybu padaziukas,butu idomu suzinot kaip paciai pasigamint ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 29 rugsėjo 2006 - 10:32
Vakar valgėme keptą viščiuką... rolleyes.gif

user posted image

Keptas viščiukas

1,2 – 1,3 kg viščiukas
1 v. š. medaus
1 a. š. garstyčių
2 v. š. aliejaus
4 v. š. apelsinų džemo
1 v. š. karšo vandens
2 v. š. sojos padažo
maltų kvepiančiųjų pipirų

Viską sumaišyti, aptepti viščiuką ir kepti orkaitėje.

P. S. Aš dar į vištos vidų įdėjau apipjaustytą puselę citrinos ir apipjaustytą puselę apelsino... Kepiau kepimo rankovėje kartu su daržovėmis iki 180º C įkaitintoje orkaitėje 1 val. 10 min. ir dar 10 min. praplėšusi rankovę, kad višta apskrustų... smile.gif
Višta gavosi labai sultinga ir skani, tik mums trūko aštrumo ir šiek tiek druskos, tad kitą kartą dar į įmaišyčiau čili padažo ir vištą bei daržoves šiek tiek pasūdyčiau...
Atsakyti
Kiek riekia pilti sultinio, iki kiek mėsos kukuliukai su sūreliu turi būti apsemti? Ar juos geriau kepti toj skardoj, kur prie orkaitės būna pridėta ar mažesnę skardelę naudoti?
Atsakyti
laurechka, smagu, kad apkepas patiko smile.gif O kaip vyras įvertino?

babouziuke, džiaugiuosi, kad žuvienė patiko smile.gif

egliuke, sultinio reikia 500 ml. Aš dariau mažesnėje skardelėje, maždaug 20 x 30 cm, ir tiek sultinio buvo kaip tik 4u.gif


Atsakyti
Sonatina, aš skaitau tik 2 tavo temą, bet laiko nelabai turiu, tik gali atsakyti, kad išbandytumėme visus tavo siulomus patiekalus, kokių formų reikia turėti? (p.s. mačiau nuorodą tos firmos, kur tu perki, bet ten tiek daug tų formų, kad perskaityti negaliu). Gal gali patarti (su pavadinimais) 4u.gif
Atsakyti
Vakar gavau kelias kriaušes, tad iškepiau paprastutį, bet skanų pyragą... smile.gif

user posted image

Pyragas su kriaušėmis

1 ¼ puodelio miltų
1 ½ a. š. kepimo miltelių
½ puodelio manų kruopų
½ puodelio cukraus pudros
175 g sviesto
1 kiaušinis, išplaktas
2 v. š. šalto vandens ar pieno
½ puodelio gervuogių džemo
410 g skardinė kriaušių, nuvarvintų ir storai supjaustytų riekėmis

Miltus, kepimo miltelius, manų kruopas, cukraus pudrą sumaišyti, sudėti kubeliais supjaustytą sviestą ir pirštais trinti, kol pasidarys trupiniai.
Įmaišyti plaktą kiaušinį ir vandenį ar pieną. Suminkyti tešlą. 2/3 tešlos sudėti į 20 x 20 cm formą ir pirštais padengti dugną.
Aptepti džemu, ant viršaus išdėlioti kriaušes. Užtrupinti likusią tešlą.
Kepti iki 180° C įkaitintoje orkaitėje 25 – 30 min. arba kol gražiai pagels. Ataušinti ant grotelių.

P. S. puodelis - 237 ml. Nebūtina naudoti manus, bet su jais tešlą bus traškesnė. Manus galite pakeisti ½ puodelio miltų. Aš dariau su šviežiomis kriaušėmis ir mėlynių džemu... Manau, kad labai tiktų aviečių džemas... rolleyes.gif
Atsakyti
Na ka, atejo ir mano eile pasigirti kokius skanumynu dariau is Sonatinos receptu mirksiukas.gif

Balandeliu apkepas isejo puikiai thumbup.gif Nieko neimprozavau, tai ir gavosi gerai biggrin.gif

Kiausiniu -farso vyniotinis: jo suvynioti man nesigavo,nes kepiau perpus mazesneje skardoje,todel man pagrindas ne visiskai iskepe ir vyniojant buvo problemu.Bet sulipdziau siaip ne taip ir gavosi gerai thumbup.gif Skonis vistiek tas pats isliko mirksiukas.gif

Kopustu apkepas taip pat liuks thumbup.gif

Kotletai su sufle jau dariau du kartus ir abu kartus gavosi thumbup.gif

Kalakutienos vyniotinis su suriu viskas gerai,tik per mazai bigsmile.gif Kita karta pirksiu 1 kg farso.Beje naudojau vistienos farsa,liuks skonis thumbup.gif

Keksas su kriausemis ir sokoladu Truputi perkaitinau virykle,todel virsus apdege, bet skonis pasakiskas thumbup.gif Beje dejau ne kriauses, o obuolius,skonis thumbup.gif

Cukiniju pyragas su tunu sitas mano draugui labiausiai patiko! thumbup.gif

Kiauliena korejietiskai Skaniai gavosi,tik galejau nepagailet druskos biggrin.gif

Siltos kopustu salotoslabai labai skanios salotos.Pagirioms pats tas biggrin.gif biggrin.gif

Obuoliu pyragas su jogurtu Labai skanus pyragas, tik truputi kepimo milteliai jautesi,kita karta maziau desiu.Dejau sauksteli su kaupu

Varskinis tinginys jau rasiau apie ji,jis man kartokas gavosi,turbut tu teisi buvai Sonatina,kad del varskes.Bet siaip labai skanus thumbup.gif

Stai tiek mano gardumynu biggrin.gif Labai skanus ir be galo paprasti tavo receptai Sonatina.Tik kai kurie nesigauna del mano patirties stokos,bet viskas su laiku biggrin.gif Aciu tau labai 4u.gif


Atsakyti
Sonatina, ruošiuosi savaitgaliui kepti pyragėlius su bekonu, gal gali smulkiau parašyti, kaip tu prerišai juos ir kokią mėsą pirkai?
Atsakyti
vanilla_ice, na ir sąrašėlis thumbup.gif Labai džiaugiuosi, kad radai sau patinkančių patiekalų 4u.gif

Spurgita, štai čia rodžiau, kaip reikia užrišti smile.gif O bekoną pirkau Biovelos (dar mačiau Natangos, tik brangesnis) smile.gif
Atsakyti
Sonatina, vyrui irgi patiko thumbup.gif Ot gerai, sivakar dar nereiks gamint, nes nuo vakar dar daug liko thumbup.gif O dariau tik is 1/3 normos gal doh.gif
Ir dar... Kepant lizdelius, ar galima juos orkaitej gaminti? Nes as neturiu dangcio keptuvei. Sudeciau viska i blekute, uzdengciau folga ir keptu jie ten. Ar gerai mastau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 29 rugsėjo 2006 - 10:16