Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

Vakar kepiau varshkinius blynus su grietine, gavosi super! drinks_cheers.gif Vyrui labai patiko. O shiuo metu ant virykles makaronu lizdeliai su farshu kepa smile.gif Tikiuosi bus skanu, bent jau kvepia tai thumbup.gif Sonatina tu shaunuole! Geriausia kulinare 4u.gif

Na va, jau ishkepe smile.gif Truputy druskytes per daug, bet siaip tai super! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sonatina, o gal žinai kokių salotų su krevetėmis receptėlį smile.gif
Atsakyti
Sonatina, siulau i kiausiniu - farso vyniotini nedeti druskos jei priekoniai su druska. Isbandziau ir su druska ir be jos. Geriausia be jos, nes beveik visi produktai truputi turi druskos.
Atsakyti
Sonatina-o tu naudoji vegetą jei,taip, tai kokią?Kokios firmos?Nežinau ar aš nerandu tinkamos,bet man su vegeta patiekalai susigadina.Mieliau naudoju atskirus ingridiantus:pipirus,džiovintas žoles ax.gif ,druską ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriuks: 27 rugsėjo 2006 - 20:12
Iš anksto persiprašau už off-topicą blush2.gif
Sakyk Sonatina, o kiek tavo vaikučiams metų jei ne paslaptis? Nes įdomu kaip tu viską suspėji bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
man kiausu vyniotinis neprilipo. bet as dejau surio tik 250 tik tiek turejau ir puse grietines-puse majonezo, nes bijojau kad bus ziauriai riebu.mano net popierius buvo iplises ir pabego ant skardos, bet labai lengvai susivyniojo. o druskos as dejau 0.5 saukstelio, manu mesa be druskos butu wacko.gif
Atsakyti
Baisa, ačiū smile.gif Džiaugiuosi, kad ir blynai, ir lizdeliai patiko 4u.gif

jurginėli, na nebent tiktų Viduržemio jūros salotos g.gif

tavi, supratau, ačiū 4u.gif

Sandriuks, yra namie indelis vegetos, bet labai retai aš ją naudoju... Man labiau patinka naudoti sultinio kubelius, o dar geriau natūralius prieskonius (ypač šviežius žalumynus) smile.gif

Ingute, maniškiams 6,5 ir 3,5 metų ax.gif

Shiduh, ir man kažkaip atrodo mėsa be druskos nelabai... Kitą kartą pamaišysiu geriau majonezą su grietine... smile.gif
Atsakyti
Pyragas su grybais

QUOTE(Sonatina @ 2006 09 22, 12:43)
jurginėli, kadangi įdaras yra gana "šlapias", prieš jį dedant reikia apkepti pyrago pagrindą, kad nepermirktų nuo įdaro smile.gif  O pupelės beriamos tam, kad pagrindas kepdamas neišsibanguotų, t. y. jos prispaudžia tešlą prie formos ir todėl tešla pakyla tolygiai 4u.gif Aš pupelių neturėjau, tai pribėriau lęšių tongue.gif


1 klausimas - o kiek ten tų pupelių reik dėt? visą paviršių užpildyt? o paskui tas pupeles dar galima kurnors panaudot? unsure.gif rolleyes.gif

2 klausimas - ar nereikia uždengti to pyrago kepant? ar geriau neuždengt? ax.gif (su dangčiu)

vakar Cukinijų sriubąpati viena ir suvalgiau essen.gif ax.gif blush2.gif biggrin.gif
vyru daviau tik vieną šaukštą paragaut (mat nesitikėjau, kad jam patiks unsure.gif ) o jam patiko biggrin.gif tai gausiu antrą kart gamint biggrin.gif

o vaikui duot kažkaip pabijojau - ten vien tik prieskoniai smile.gif gal kai bus vyresnis smile.gif
o gal kitos kitaip manot? rolleyes.gif
Atsakyti
Lindra, pupelėmis reikia užpildyti visą tešlos paviršių, kad tolygiai spaustų... Štai taip:

user posted image arba taip user posted image

Tiesą sakant, skaičiau, kad yra dar vienas būdas kaip apkepti tešlą, kad ji neišsikilnotų - sudėjus į formą, subadyti šakute, uždengti folija ir padėti į šaldiklį 15 - 20 min., o tada kepti... Bet pati taip daryti nebandžiau...
O šiaip manau, kad po tokių procedūrų pupelės tinkamos tik tokiam pačiam tikslui - vėl prispausti kito pyrago tešlai tongue.gif Ir jas reikėtų sudėjus į maišelį laikyti šaldiklyje, kad nesugestų...

Pyrago tikrai nereikia uždengti 4u.gif

O dėl sriubos davimo vaikui tai net nežinau... Maniškiai vis tiek tokios sriubos nevalgytų tongue.gif
Atsakyti
Sonatina, ax.gif kam šitame recepte Cukinijų blynai su krabų padažu jogurtas? Aš vakar nupirkau, bet taip ir neradau, kur jo reikia dėti doh.gif

Mama_Tania, jogurtą reikia įmaišyti į blynų tešlą doh.gif (paprašysiu bea, kad įrašytų recepte blush2.gif )

QUOTE(Sonatina @ 2006 09 28, 10:09)
Mama_Tania, jogurtą reikia įmaišyti į blynų tešlą doh.gif  (paprašysiu bea, kad įrašytų recepte blush2.gif )

aciuks.gif doh.gif aš taip ir pagalvojau, kad gal reiktų, bet pabijojau, kadangi kai pati kepu tokius blynus, tai nededu nei jogurto, nei kepimo miltelių, nei pipirų, bet galima ir taip kepti, kaip aprašyta tavo recepte. Man išvys cukinijų blynai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2006 09 27, 15:06)

labai daug prisiskaičiau gerų atsiliepimų apie "Kiaušinių-faršo viniotinį", tai žadu artimiausiu metu ir aš jį išbandyti  tongue.gif
Tik va vienintelis dalykas, kuris neduoda man ramybės  g.gif  tai tas pagrindo prilipas prie kepimo popieriaus, kažkaip skaičiau, kad daugumai Jums jis lipo, tikiuosi kad man taip neatsitiks  blush2.gif , būtinai parašysiu atsiliepimus  rolleyes.gif


man neprilipo rolleyes.gif .. ir buvo labai skanu, tik tiek, kad sekantį kartą vietoj majonezo bandysiu dėti jogurtinį padaža 4u.gif


QUOTE(Sonatina @ 2006 09 27, 15:17)

sirse, pyragus kepu vidurinėje lentynoje ir jungiu tik kaitinimą iš viršaus ir iš apačios smile.gif  Ventiliatorių naudoju tada, kai dedu kepti kelias skardas - vieną viršuje, kitą apačioje 4u.gif
O kodėl tu manai, kad mielių per daug parašyta - jei 1 kg miltų 11 g mielių, tai 250 g miltų ir reikia ~ 3 g sausų mielių smile.gif Ir kaip gavosi bandelės?



nu aš irgi taip kepu, bet man kažkaip neiškepa gerai pyragai , nors orkaitė tikrai nebloga g.gif , ai, kepsiu visus drėgnesnius pyragus truputėlį ilgiau wink.gif .

Apie mieles tai aš kažkais supratau, kad,- jei šviežių reikia 10 g. , o sausų mielių 1.5 a.š yra 3g. tai pagal mano matematinius sugebėjimus, kada gaučiau 10 g. reikėtų ~ 5 šaukštelių sausų mielių doh.gif blush2.gif . Na biskį persistengiau su savo matematikos pritaikymu doh.gif . Dabar aišku, kad 3 g. sausų mielių maždaug = 10 g. šviežių mielių 4u.gif

O bulkutės labai liuks gavosi thumbup.gif ... mano močiutė (a.a.) panašaus skonio bulkas kepdavo wub.gif , taip, kad man tai nostalgiškai skanu biggrin.gif
Atsakyti
O šiaip, vakar kepiau 3 Sonatinos patiekalus, nupirkau žuvį ir tešlą užšaldyta, tai kol laukiau, kol atšils, tai iškepiau blynus [attachmentid=72136]

Tik aš padažui naudojau ikrus, šiaip skonis gana neblogas, tik keistas derinukas gavosi: cukinija ir ikrai (krabų lazdelės) g.gif Šiaip taip ir nesugalvojau, su kuo galima būtų ta padažą valgyti g.gif


Bet receptai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sagutės [attachmentid=72138]

ir Žuvis prancūziškai wub.gif [attachmentid=72137]

(p.s. tik žūvį kepiau ne 15 min., o 30 min.)


Sanatina aciuks.gif

(p.s. nemoku fotografuoti doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 28 rugsėjo 2006 - 09:30