Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdarai

skanaus, nes temute apmirusi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Sakykit, o parduotuvėse žarnos valytos būna? Pirkau vakuumuotas, parašyta sūdytos, lenkiškos.. Bet ką aš žinau, aplipusios jos ten kažkuom, gabalais tokiais. Nesupratau, ką reik su jom dar daryt? Nesu gyvenime darius vėdarų, o taip noriu.. ir dar, ar išnyksta mirkant tas kvapas?
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2013 08 10, 16:24)
Sveikos. Sakykit, o parduotuvėse žarnos valytos būna? Pirkau vakuumuotas, parašyta sūdytos, lenkiškos.. Bet ką aš žinau, aplipusios jos ten kažkuom, gabalais tokiais. Nesupratau, ką reik su jom dar daryt? Nesu gyvenime darius vėdarų, o taip noriu.. ir dar, ar išnyksta mirkant tas kvapas?

Aišku valytos. Tie "kažkas" - tai taukai, kepant sukepa, bet aš juos vis tiek prieš darydama vėdarus išlupinėju. Kvapas specifinis mažėja, bet vis tiek išlieka. Net kepant jaučiasi. Prieš darydama gerai išplaukite ir iš išorės, ir iš vidaus, ir dar pamirkykite, kad nebūtų per sūru mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anastazas: 10 rugpjūčio 2013 - 17:53
QUOTE(anastazas @ 2013 08 10, 18:51)
Aišku valytos. Tie "kažkas" - tai taukai, kepant sukepa, bet aš juos vis tiek prieš darydama vėdarus išlupinėju. Kvapas specifinis mažėja, bet vis tiek išlieka. Net kepant jaučiasi. Prieš darydama gerai išplaukite ir iš išorės, ir iš vidaus, ir dar pamirkykite, kad nebūtų per sūru  mirksiukas.gif

Tai nereik ten tų taukų nudraskyt? Aš draskiau, tai nusidraskė kažkokia plėvė dar, suplėšiau tas žarnas, o jei švariai nulupinėt tuos taukus, tai ten darbo belekiek dar. žo , gavau išmest. Ir nesupratau, ar jos valytos. doh.gif nepamenu, kaip darydavo močiutė, bet ji kažkaip tas žarnas su pipirais, druska, česnaku sutrindavo ir pamerkdavo berods.. Ji kepdavo, man tai labai skanu būdavo, o pati nemoku.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2013 08 10, 19:31)
Tai nereik ten tų taukų nudraskyt? Aš draskiau, tai nusidraskė kažkokia plėvė dar, suplėšiau tas žarnas, o jei švariai nulupinėt tuos taukus, tai ten darbo belekiek dar. žo , gavau išmest. Ir nesupratau, ar jos valytos.  doh.gif nepamenu, kaip darydavo močiutė, bet ji kažkaip tas žarnas su pipirais, druska, česnaku sutrindavo ir pamerkdavo berods.. Ji kepdavo, man tai labai skanu būdavo, o pati nemoku.

aš nudraskau mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu klausimuka svarbu, paskutini karta kai kepiau vedarus, gavosi taip, kad vedarai sausoki, kepe ilgai...ar gali buti, kad per zemai nuleidau groteles, vat klausimas ar reikia auksciau vedarus kepti ar zemiau, na niekaip nesuvokiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 01 15, 09:51)
turiu klausimuka svarbu, paskutini karta kai kepiau vedarus, gavosi taip, kad vedarai sausoki, kepe ilgai...ar gali buti, kad per zemai nuleidau groteles, vat klausimas ar reikia auksciau vedarus kepti ar zemiau, na niekaip nesuvokiu g.gif

aš įprastai dedu per vidurį, kaitinimas iš viršaus ir apačios.

Sausoki gal dėl netinkamų tarkių g.gif Vėdarams reikia nepagailėt riebalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2014 01 15, 09:59)
aš įprastai dedu per vidurį, kaitinimas iš viršaus ir apačios.

Sausoki gal dėl netinkamų tarkių  g.gif Vėdarams reikia nepagailėt riebalo  mirksiukas.gif

na as kepu normaliai ikaitinu orkaite iki 200 laipsniu, tada darau tarkius, sutarkuoju bulves, pilu 0.5 l virto pieno, kepta svoguniuka, tada idedu pirktine kiaulienos desrele malta, as ja isardau ir pasmulkinus iberiu, dar druskytes, o gal as kazka ne taip darau g.gif lauksiu komentaru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 01 15, 10:45)
na as kepu normaliai ikaitinu orkaite iki 200 laipsniu, tada darau tarkius, sutarkuoju bulves, pilu 0.5 l virto pieno, kepta svoguniuka, tada idedu pirktine kiaulienos desrele malta, as ja isardau ir pasmulkinus iberiu, dar druskytes, o gal as kazka ne taip darau g.gif lauksiu komentaru 4u.gif

kiek šeimininkių, tiek receptų smile.gif Jei pilate pieno, sausi neturėtų būti mirksiukas.gif

Į vėdarų tarkius dedu tik paspirgintus lašinukus, pakeptą svogūną ir pipirų bei druskos. Tų lašinukų nepagailiu. Minkšti būna ir skanūs... tik kaloringi biggrin.gif O pieną pildavau į kugelį, bet atradau, kad vietoj jo dedant grietinę yra daug skaniau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anastazas: 15 sausio 2014 - 09:56
QUOTE(anastazas @ 2014 01 15, 10:55)
kiek šeimininkių, tiek receptų smile.gif Jei pilate pieno, sausi neturėtų būti  mirksiukas.gif

Į vėdarų tarkius dedu tik paspirgintus lašinukus, pakeptą svogūną ir pipirų bei druskos. Tų lašinukų nepagailiu. Minkšti būna ir skanūs... tik kaloringi  biggrin.gif O pieną pildavau į kugelį, bet atradau, kad vietoj jo dedant grietinę yra daug skaniau.

Aciu labai, kad pasidalinote 4u.gif ryt lauike dvi skardo vedariuku, nes tevuku Gimtadieniai arteja smile.gif
Atsakyti
Parsivežiau iš kaimo kraujo, kepsiu vėdarus. Bet receptų su proporcijomis nelabai gausiai čia unsure.gif . Kažkada vieną kartą esu kepusi, gal gausis ir šį sykį.
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2014 04 13, 13:16)
Parsivežiau iš kaimo kraujo, kepsiu vėdarus. Bet receptų su proporcijomis nelabai gausiai čia  unsure.gif . Kažkada vieną kartą esu kepusi, gal gausis ir šį sykį.

Oho ohmy.gif lauksim recepto ir foto thumbup.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti