Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas

QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 07 26, 15:01)
Kažkaip naiviai įsivaizdavau, kad norinčios sukūsti užsisakinėja mažas arba vaikiškas picas mastau.gif Mažų picų kcal jau buvo įmestos, o 23 cm skersmens pica  sveria apie 300g cool.gif

hihihi.gif hihihi.gif
sakau, jog geriau nezinoti to.. lotuliukas.gif
o is tikro, kaip senai skanavau pica.. mmm, noretau bet mano beda tame kad jei jau pica tai ji turi but su daug daug surio, alyvuogem ir baltuoju padazu.. jei ne, tai jau geriau salotos lapas blush2.gif biggrin.gif
bet as cia bloga pavyzdy rodau.. sorry doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 26 liepos 2007 - 14:16
QUOTE(Bransha @ 2007 07 24, 10:24)
tai mano namiskiai neiskentetu, tikrai greitaja kviestu jau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jiems ir tai atrodo kad as is proto kraustaus su tom kalorijom  doh.gif lotuliukas.gif

o va idomu pasidare, kaip tuomet reaguoja jusu MB, i visus tuos svarstymus ir skaiciavimus?  ax.gif
as draugui nesakau nieko, nes jam tai atrodo kaip bereikalingas saves kankinimas ir blondiniskas iprotis, tas kaloriju skaiciavimas, o namiskiai tai nelabai patenkinti, nes ir juos ugdau liesesnio maisto prapogavimui  tongue.gif
Papildyta:

na as visada galvojau kad kalorazas buvo skaiciuojamas pasvertu 100gr vysniu su kauliukais..
nes niu logiskai, tai as pirma pasisveriu, po to "lukštenu" kauliukus ir dedu grait in save  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

As valgiau kilograma arbuzo, atsispjoviau ir atsisveriau lygiai kilograma, ir ka jus saumislinat, is kilogramo 320 gr sudare arbuzo oda, tai va galima teigti kad suvalgiau tik 680gr arbuzo, tai va jei arbuzas sveria 5 kg, tai is jo atemus 1,6kg odos, gauname, kad jo suvalgome tik 3 kg, 400gr. na kaip jums mano atradimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2007 07 26, 21:26)
As valgiau kilograma arbuzo, atsispjoviau ir atsisveriau lygiai kilograma, ir ka jus saumislinat, is kilogramo 320 gr sudare arbuzo oda, tai va galima teigti kad suvalgiau tik 680gr arbuzo, tai va jei arbuzas sveria 5 kg, tai is jo atemus 1,6kg odos, gauname, kad jo suvalgome tik 3 kg, 400gr. na kaip jums mano atradimas  blush2.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
sorry, bet prajuokinai su tokiu atradimu blush2.gif

jau merginos kalbejo ir apie tuos pacius bananus, vysnias ir pan. ir arbuzui tas pats galioja biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit, mergaitės, o kiek kalorijų turi virtos vistos šlaunelės odelė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 07 26, 18:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
sorry, bet prajuokinai su tokiu atradimu  blush2.gif

jau merginos kalbejo ir apie tuos pacius bananus, vysnias ir pan. ir arbuzui tas pats galioja  biggrin.gif

O tai kiek kaloriju arbuze? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LapėSnapė @ 2007 07 26, 22:22)
O tai kiek kaloriju arbuze? g.gif

100g - 30kcal mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo, arbuzas, apgaulingas daiktas, nes siaip kcal turi ne daug (kaip pomidoras pamasiai). Bet as kai sedu ji valgyti tai be poros kg neatsitraukiu. T.y. "TIK" 600kcal. o as isivaizduodavau kad jau arbuzo gali valgyti kiek tik nori.
Atsakyti
mielosios, niekur niekur nerandu nototenijos (tokia žuvis) kaloringumo verysad.gif gal kas nors gali man padėt? o gal imti kaip jūros lydeką? g.gif man jos panašios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima0531 @ 2007 07 27, 10:05)
Jo, arbuzas, apgaulingas daiktas, nes siaip kcal turi ne daug (kaip pomidoras pamasiai). Bet as kai sedu ji valgyti tai be poros kg neatsitraukiu. T.y. "TIK" 600kcal.  o as isivaizduodavau kad jau arbuzo gali valgyti kiek tik nori.

Jeigu taip megsti arbuza, tai pasidaryk iskrovos diena ir kimsk visa diena arbuza kiek tik lenda, dar vandens gerk. Labai gerai "issiplaus" vidaus organai. As taip darau - labai geras jausmas sekancia diena. Tik kai as nesu tokia didele arbuzo megeja, tai man i vakara burna apsala (saldu labai), bet vistiek thumbup.gif

Atsakyti
na siaip iskrovos dienai rekomenduojama 700-800 ckal riba mirksiukas.gif o kimsdama arbuzo kiek lenda as ir 2000 surinkciau doh.gif
Atsakyti
mergaites, o pvz kcal ant aviziniu dripsniu pokelio rasomos tai sausu dripsniu, ar jau produkto?? Ta prasme ar 365 kcal tures kose virta is 100 gr dripsniu, ar 100 gr ant vandens jau isvirtos koses ?
Atsakyti
QUOTE(Rima0531 @ 2007 07 29, 02:16)
mergaites, o pvz kcal ant aviziniu dripsniu pokelio rasomos tai sausu dripsniu, ar jau produkto?? Ta prasme ar 365 kcal tures kose virta is 100 gr dripsniu, ar 100 gr ant vandens jau isvirtos koses ?

ant pakelių, jei nenurodyta kitaip, patiekiamas sauso produkto kiekis, nes juk tu gali iš tų dribsnių virti ką tik nori - košę ant vandens, su pienu, kepti blynus ar dar ką... mirksiukas.gif
Atsakyti