Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas

manau besirukydama ji "svorio numeta" taip kad ckal daugiau patampa mirksiukas.gif bet kiek- nezinau schmoll.gif
Atsakyti
O gal kuri zinot sukytu skranduku kaloringumas? ax.gif
prisikirtau vakar vakare, tai jau kad nervas eda dabar doh.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
Niekur neradau kiek kalorijų turi kalakutienos filė doh.gif Gal pagelbėsit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 08 06, 16:12)
Niekur neradau kiek kalorijų turi kalakutienos filė doh.gif  Gal pagelbėsit? blush2.gif

Katra kalakuto vieta? Nes krūtinėlė- 115 kcal/100g, o vidutiniškai- 163 kcal/100g mirksiukas.gif
Atsakyti
gal žinot kiek maždaug kcal yra ~300g kalafiorų, keptų su 2 a.š. sviesto ir 2 v.š. džiūvėsių? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gniutia @ 2007 08 06, 18:29)
gal žinot kiek maždaug kcal yra  ~300g kalafiorų, keptų su 2 a.š. sviesto ir 2 v.š. džiūvėsių?  g.gif  4u.gif

75+140+160
Atsakyti
Mergaites, keletas klausimeliu Jums.
1. Ar nieko baisaus jei kai kuriom dienom suvalgau apie 900 kcal. Pagal viska organizmas turetu pradeti sunkiai paleidineti riebala, bet kad as esu visiskai soti. Susiradau nekaloringo maisto tai valgau daug.
2. Ar gali mano kepsniuko 100gr tureti tik 83 kcal??? Gal as blogai apskiskaiciavau. Gaminu ji is vistienos file, ant jos dedu pievagrybius, agurkus, pomidorus ir truputi fermentinio surio. Lasa pomidoru padazo. Viska kepu orkaitej be jokiu riebalu.
Atsakyti
QUOTE(Rima0531 @ 2007 08 07, 18:12)
Mergaites, keletas klausimeliu Jums.
1. Ar nieko baisaus jei kai kuriom dienom suvalgau apie 900 kcal. Pagal viska organizmas turetu pradeti sunkiai paleidineti riebala, bet kad as esu visiskai soti. Susiradau nekaloringo maisto tai valgau daug.
2. Ar gali mano kepsniuko 100gr tureti tik 83 kcal??? Gal as blogai apskiskaiciavau. Gaminu ji is vistienos file, ant jos dedu pievagrybius, agurkus, pomidorus ir truputi fermentinio surio. Lasa pomidoru padazo. Viska kepu orkaitej be jokiu riebalu.

2.Zinoma,kad gali (bent jau mano paskaiciavimais tai tikrai g.gif )
Atsakyti
Sveikos, norėčiau prisijungti prie Jūsų ir atgaivinti seniai užmirštus kcal skaičiavimo įgūdžius smile.gif Todėl iš anksto atsiprašau, jei kartosiuos su smulkmeniškais klausimais (bet kuriuo atveju prieš tai išbandysiu visus įmanomus info paieškos būdus) 4u.gif
Gal kuri esat pasiskaičiavus, kiek kcal turi tie "Javinės" kvietiniai duoniukai (vnt.)? Nepamenu, kiek ten jų pakuotėj (80g), o suvalgiau 2. Gal duoti apie 20 kcal vienam? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 08 08, 11:02)
Gal kuri esat pasiskaičiavus, kiek kcal turi tie "Javinės" kvietiniai duoniukai (vnt.)? Nepamenu, kiek ten jų pakuotėj (80g), o suvalgiau 2. Gal duoti apie 20 kcal vienam? Ačiū.

1 duoniukas - 16kcal mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai ačiū notworthy.gif Skaičiuoju dabar savo pietus, niekaip nerandu rūgštynių sriubos kcal, gal kas žinot? (valgyklinė porcija)
Atsakyti
Sveikos merginos,

Norejau paklausti, kiek kaloriju turi parmezano suris?
Atsakyti