Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas

QUOTE(Romy @ 2007 08 08, 13:37)
Sveikos merginos,

Norejau paklausti, kiek kaloriju turi parmezano suris?

100g - 392kcal
Papildyta:
QUOTE(Fleurette @ 2007 08 08, 13:33)
Labai ačiū notworthy.gif Skaičiuoju dabar savo pietus, niekaip nerandu rūgštynių sriubos kcal, gal kas žinot? (valgyklinė porcija)

250ml (lėkštė) - 138kcal
Atsakyti
Noriu pasitikslinti: 200g daržovių asorti (salotos, kopūstai, r.paprika, agurkas, pomidoras) su acto užpilu daviau apie 35-40 kcal. Ne per mažai?
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 08 08, 12:59)
Noriu pasitikslinti: 200g daržovių asorti (salotos, kopūstai, r.paprika, agurkas, pomidoras) su acto užpilu daviau apie 35-40 kcal. Ne per mažai?

Duočiau 50 kcal, dėl šventos ramybės (paprika turi daugiausia kcal iš išvardintų daržovių, taip kad geriau biški apsidraust mirksiukas.gif )
Atsakyti
Paskutinis klausimas: koks gali būti maždaug svoris valgyklinės jūrų lydekos filė tešloje (šiek tiek daugiau nei trečdalis lėkštės) (kas svėrėt, aš pamiršau prieš tai pasvert)? Primečiau, kad kiek daugiau nei 100, daviau apie 280 kcal. Ne per mažai? Kažkaip man kalorijų mažoka gaunasi šiandien... g.gif unsure.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, kiek kcal turi vištų skrandukai? Virti vandenyje be jokių padažų, be nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 08 08, 18:57)
Noriu paklausti, kiek kcal turi vištų skrandukai? Virti vandenyje be jokių padažų, be nieko  smile.gif

Nejau tikrai niekas nežinot? Perverčiau krūvą lentelių internete, bet niekur neradu, o labai reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 08 09, 11:00)
Nejau tikrai niekas nežinot? Perverčiau krūvą lentelių internete, bet niekur neradu, o labai reikia  verysad.gif

Iš bėdos turiu tik širdelių kcal, 130 kcal/100g rolleyes.gif Bet čia žalių, nevirtų. Išvirus kaloringumas šokteli maždaug 20-30 proc, tai duočiau 156 kcal mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 09 rugpjūčio 2007 - 11:18
Nerandu lietinio su špinatais kcal, kiek galėtų turėti vienas vnt.? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 08 09, 12:17)
Iš bėdos turiu tik širdelių kcal, 130 kcal/100g rolleyes.gif Bet čia žalių, nevirtų. Išvirus kaloringumas šokteli maždaug 20-30 proc, tai duočiau 156 kcal mirksiukas.gif

Ačiū, vadinasi valgyti galima biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As labai atsiprasau,kad tikriausiai pasikartosiu,bet noreciau suzinot kiek jus duodat kcal dideliam kebabui,a?Nu neatsispyriau ir siandien ji suvalgiau ne jau seniai buvau bevalgius kazka panasaus blush2.gif
Atsakyti
Aš taip pat norėčiau paklausti... Apie obuolienę. Radau, kad obuolių uogienė yra ~350 kcal 100 g! Bet juk čia labai daug... Negali būti tiek. Juk ji tokia gan skysta yra (pilama vandens), o daugiau tik obuoliai ir cukrus. 100 g tai butu labai nedaug... Kiek jūs duotumėt kcal? Aš mąstau ~150, kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chocolove: 12 rugpjūčio 2007 - 11:51
Obuolių uogienė (ne džemas!) turi 260kcal./ 100gr. Be abejo, kiekvienos uogienės kaloringumas priklauso nuo ją virusios gaspadinės
Atsakyti