Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji mokinukai

QUOTE(Krisliukas @ 2006 09 08, 19:25)
O kodel tada musu nepatvirtino. Mums metukai ir keturi menesiai. Nuotraukoje labai idemiai mazylis skaito knygute ir net pirstuku vedzioja raideles.????????

tai gal per didelė ar dar kas nors...arba neryškiai matosi-negavai paaiškinimo?
Atsakyti
gaila, kad mes dar per mazos dalyvauti blush2.gif
nuotraukytes super thumbup.gif

QUOTE(elge @ 2006 09 08, 15:28)
Tai visiškai suprantama  4u.gif
Tik tada ar nevertėtų pergalvoti nuostatos dėl studijinių nuotraukų ne tik šiame, bet ir kituose konkursuose, nes juk dauguma profesionalių fotografų jas apdoroja kompiuteriu  smile.gif  Arba bent nuostatos dėl kompiuterinio apdirbimo turėtų būti taikomos ir joms  g.gif


Nelabai pritariu. Nes elementarus apdorojimas plika akimi daznai nematomas arba neimanoma to irodyti, kiltu begales diskusiju ir bereikalingu komentaru ir gincu, apie filtru naudojima, techninkos valdyma ir t.t. As manau, kad konkursuose turi buti tik nurodyta ar leidziamas MONTAZAS.
beje del studijiniu foto isbraukimo nepritariu taipogi schmoll.gif
ka vadinam studijine foto? kuri atlikta foto studijoje, ar kuria atliko fotografas, bet kazkur kitur? profesionalai fotografuoja ne tik studijoj...
o ar galetum pasakyti kad sita foto daryta ne studijoje, o namie prie naturalaus lango apsvietimo (nes butent taip ji ir atlikta)?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(she @ 2006 09 09, 14:32)

She, aš juk visiškai su tavimi sutinku ir iš esmės sakau tą patį, jeigu visos mano žinutės būtų į vieną vietą sudėtos, o ne pacituota tik paskutinioji 4u.gif

Anksčiau bandžiau įrodyti, kad atskirti, kur fotografuota su filtru ir kur apdirbta kompiuteriu - neįmanoma. Tai, pasirodo, yra tik autoriaus sąžinės reikalas smile.gif Todėl bandžiau siūlyti tą kompiuterinio apdirbimo nuostatą praplėsti ir palikti tik vieną apribojimą - montažą. Tuo labiau, kad "studijinėms" nuotraukoms, kur jos bebūtų darytos - namie ar studijoje - tai yra leidžiama.

Suprantu, kad tokiu atveju vėl atsirastų nelygybės tarp tų, kurie moka ar nemoka apdoroti nuotraukas kompiuteriu, atsirastų gal ir beskonybės iš noro būtinai ką nors "panaudoti", pagražinti, ir toleruoju moderatorių pastangas užkirsti tam kelią.

Todėl ir siūliau įvesti lygybę kitame fronte - dėl studijinių nuotraukų. Žinoma, ir jų yra visokių, ir atskirti, kur kuri daryta (kaip tavoji), tikrai neįmanoma. Dėl tos painiavos gal ir neverta jų visai išbraukti, bet gal ir joms galėtų būti taikomi tie patys standartai. Pvz., nepriimtinos tos, kuriose akivaizdžiai panaudoti kokie nors kompiuteriniai meniniai efektai (kaip sulieti kontūrai ar pan.), o tokios, kaip tavoji, kur efektas, spėju, išgautas šviesa, išlaikymu, gera aparatūra ir gera akimi - tiktų. smile.gif

Žodžiu, vienaip ar kitaip - painiava biggrin.gif Telieka pasitikėti moderatoriais ir jų atranka ir balsuoti už tai, kas patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elge @ 2006 09 09, 15:27)
Žodžiu, vienaip ar kitaip - painiava  biggrin.gif  Telieka pasitikėti moderatoriais ir jų atranka ir balsuoti už tai, kas patinka  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nesuprantu-moderatoriai paaiskinkit-kodel neidedat mano berniuko nuotraukos...Jam jau virs metuku ir jis tikrai megsta pavartyti knygutes,jomis domisi savaip.....Tokia viena is nufotografavau,o jus vis nepatvirtinat ir rasot,kad neuzpildyta..Taip tikrai nesazininga doh.gif ...Vienas berniukas metuku konkurse jau dalyvauja,o va maniskis kuo kitoks?.. doh.gif ....Mes ir labai norim sudalyvauti..! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina-P @ 2006 09 09, 18:21)
Nesuprantu-moderatoriai paaiskinkit-kodel neidedat mano berniuko nuotraukos...Jam jau virs metuku ir jis tikrai megsta pavartyti knygutes,jomis domisi savaip.....Tokia viena is nufotografavau,o jus vis nepatvirtinat ir rasot,kad neuzpildyta..Taip tikrai nesazininga doh.gif ...Vienas berniukas metuku konkurse jau dalyvauja,o va maniskis kuo kitoks?.. doh.gif ....Mes ir labai norim sudalyvauti..! 4u.gif

palauk truputį smile.gif manau kad tikrai įdės tavo nuotrauką rolleyes.gif savaitgalis juk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2006 09 09, 18:39)
palauk truputį smile.gif manau kad tikrai įdės tavo nuotrauką rolleyes.gif savaitgalis juk smile.gif

Tai,kad jau vakar visa diena vargau-siandien...na kiek galima? doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina-P @ 2006 09 09, 18:48)
Tai,kad jau vakar visa diena vargau-siandien...na kiek galima? doh.gif  smile.gif

tada sulauk moderatorių atsakymo smile.gif
Atsakyti
Kokios grazios nuotraukytes vaikuciu,bet kurios labiausiai,tai dar nezinau g.gif ...
Atsakyti
user posted image

Graži man ši nuotrauka. Ir žodžiai ir mažiulis fainuolis. thumbup.gif
Atsakyti
O mano nuotrauka vis dar nepatvirtinta mastau.gif Ar tiesiog esu nekantri, ar kažką ne taip darau? mastau.gif



O blondinės tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , prizinė vieta garantuota......



g.gif Paskaičiau dar syk taisykles apie nuotraukos įkėlimą......... Pasirodo jei nusiunti patvirtinimui, ir ji sugrįžta prie neužpildytų, tai kažkas netiko......... Dabar neisikertu kas? Nuotraukos dydis 98,3 KB tai tikrai nedidelė....... Dukrai tuo metu kai fotografuota buvo beveik 2 metai(nors gal ir neatrodo) Pati nuotrauka lyg ir atitinka tematiką.......... Tai kas negerai? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtružė: 13 rugsėjo 2006 - 16:14
O kur ieskoti neuzpildytu nuotrauku? Nusiunciau savo mazes, grauziancios knygele, nuotrauka ir nerandu jos tarp konkursantu unsure.gif Ir paaiskinimo jokio cool.gif
Atsakyti