Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji mokinukai

QUOTE(rutulia @ 2006 09 13, 18:48)
O kur ieskoti neuzpildytu nuotrauku? Nusiunciau savo mazes, grauziancios knygele, nuotrauka ir nerandu jos tarp konkursantu  unsure.gif Ir paaiskinimo jokio  cool.gif

Na ten viršuje yra parašyta /Konkursai/ Dalyviai/ Neužpildytos/ tai paspaudi ir atsiranda.........
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 09 13, 19:56)
Na ten viršuje yra parašyta /Konkursai/ Dalyviai/ Neužpildytos/  tai paspaudi ir atsiranda.........

Taip ir padariau. Prie neuzpildytu neradau savo siustos nuotraukos schmoll.gif Bet vietoje nuotraukos radau toki zenkliuka, kaip cia geriau issireiskus g.gif Toki raudona apvalu su baltu x viduje. Kompe toki ismeta, kai ko nors nedaro cool.gif Na, gal supratot.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulia @ 2006 09 13, 17:48)
O kur ieskoti neuzpildytu nuotrauku? Nusiunciau savo mazes, grauziancios knygele, nuotrauka ir nerandu jos tarp konkursantu  unsure.gif Ir paaiskinimo jokio  cool.gif

Tai Zinok jos ir neides....Nes neatitinka temos reikalavimu.... schmoll.gif Kad ir kiek bespaudinesi ant patvirtinti visvien po to rasi "neuzpildytos",ta jau patyrus esu doh.gif Pasiskaityk ko reikalauja is nuotraukuciu biggrin.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 13 rugsėjo 2006 - 19:54
QUOTE(kristina-buziene @ 2006 09 13, 20:50)
Tai Zinok jos ir neides....Nes neatitinka temos reikalavimu.... schmoll.gif  Kad ir kiek bespaudinesi ant patvirtinti visvien po to rasi "neuzpildytos",ta jau patyrus esu  doh.gif Pasiskaityk ko reikalauja is nuotraukuciu biggrin.gif ..

cry.gif Ka darysi.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulia @ 2006 09 13, 20:56)
cry.gif Ka darysi..  unsure.gif

o man tai tavo avataras labai grazus wub.gif Gal cia tavo mergyte?
Atsakyti
Neliudek Rutulia -pabandyk kokia kita nuotrauka mergaites nupaveiksluoti jai labai nori dalyvauti konkurse..Dar yra laiko.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2006 09 13, 21:24)
Neliudek Rutulia  -pabandyk kokia kita nuotrauka mergaites nupaveiksluoti jai labai nori dalyvauti konkurse..Dar yra laiko.. mirksiukas.gif

O man nepatinka kažką specialiai fotografuoti....... Aš atrenku jei tinkamo kažkas yra jau iš esamų atsitiktinių kadrų.......... Bet kažkodėl mano foto irgi vis dar nepatvirtinta......... Na nors prie neužpildytu bent kol kas negryžo..... Gal patvirtins visgi.........
Atsakyti
prieš keletą dienų, dar prieš forumo techninius sutrikimus, buvau surašius šiek tiek apie nuotraukas, kurių netvirtiname, ir kokių laukiame, bet vėliau tos dienos komentarai dingo, deja nepavyko jų atstatyti, tad trumpai surašysiu dar kartą:


Šiame konkurse laukiama paaugusių vaikučių, ikimokyklinukų nuotraukų. Kad ir kiek knygelių bei pieštukų bus pridėliota aplink mažylėlius, - kūdikių nuotraukos netvirtinamos. Tad daugybė graužiančių (tiesiogine prasme), glamžančių ir pan. knygas, žurnalus ir kt. kūdikių nuotraukų tenka atmesti. - Apie šią konkurso sąlygą rašoma konkurso aprašyme.

Temos "mokinukai" neišplėtojame iki visų įmanomų gyvenimo įgūdžių lavinimo, tema yra tradiciniai mokslai, dailė, rankdarbiai, ko būsimieji mūsų mokinukai mokosi namuose ir ankstyvojo ugdymo mokyklėlėse, ruošdamiesi būtent mokyklai: skaitymas, rašymas, piešimas, kt. dailės darbeliai ir pan. - Visa tai pateikta konkurso aprašyme.

Konkursinės nuotraukos praeina atranką, todėl nėra taip, kad bet kokia atsiųsta nuotrauka būtinai bus patvirtinta. Net jei vaikučiui daugiau nei 1 m., net jei aplink jį matyti pridėta mokslo atributikos, bet jei tai bus tiesiog portretukas, pozavimas fotografui, nuotrauka nebus patvirtinta. Laukiame tokių kadrų, kuriuose užfiksuotas pats mokymosi procesas, akimirka, kai vaikas visas įnikęs į mokslus.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 09 14, 08:03)
Laukiame tokių kadrų, kuriuose užfiksuotas pats mokymosi procesas, akimirka, kai vaikas visas įnikęs į mokslus.

Pastebėjau būtent tokių nuotraukų, kurios ir yra fotografuotos spešl šitam konkursui ir jos yra patvirtintos..... g.gif
Tarkim šita.........
user posted image
( prašau neįsižeisti mamos, kieno vaikutis šioje nuotraukoje, nes yra ir daugiau tokių nuotraukų, bet šitą paėmiau tik kaip pavyzdį)
Kiekviena mes galim įbrukti vaikui knygą į rankas ir spregtėlėti fotoaparatu.......
Mano nuotrauka yra atsitiktinai pagautas kadras....... Nuotraukoje tai nesigirdi, bet ji ten skaito balsu( be abejo ne tai kas parašyta, o iš savo fantazijos, skaityt ji dar nemoka) Bet ji kažkodėl vis atmetama.......... Na tiek to........ Ko gero iš vis neverta dalyvauti konkursuose........... Ir tikrai dabar nepulsiu aš tyčia modeliuot savo mergytės, kad ji skaitytų ar rašytų, ir fotografuot iš naujo........ Manau kaip tik atsitiktiniai kadrai yra patys patys......... schmoll.gif

Sėkmės dalyvaujančioms........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtružė: 14 rugsėjo 2006 - 14:31
Sveikutes mamytes!

Vetruze tu nepik taip...negrazu...kas tau pasake kad ta nuotrauka ne atsitiktinis kadras? man visai grazi nuotraukyte,o jai tavo netvirtina-tikrai reiskia kazkas netinka!:-) o kai mamytes pataria nufotkint kita,tai neriaiskia kad reikia specialiai vaikuti sodinti ir kad jis pozuotu!mes jug kiekviena diena piesiam,skaitom,rasom,dainuojam,sokam...na daug gi veikiam per diena su vaikuciais! kai tu siaip fotografuoji negalvodama ar tai konkursui labai jug nori kad nuotrauka butu gera,grazi,kad kuo labiau matytusi ka vaikutis veikia,kad po 20 metu galietum jam parodyti koks jau tada saunolis buvo! o jei pvz siandien nufotografosi koki kadra,zonodama gal but galesi ji ideti i konkursa- kuo jis skirsis???

is tikruju labai gaila kad kol kas mazai nuotraukyciu:-( bet uz tad visos grazios!
idomu kas laimes?:-))
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2006 09 14, 14:55)
Sveikutes mamytes!

Vetruze tu nepik taip...negrazu...kas tau pasake kad ta nuotrauka ne atsitiktinis kadras? man visai grazi nuotraukyte,o jai tavo netvirtina-tikrai reiskia kazkas netinka!:-)


is tikruju labai gaila kad kol kas mazai nuotraukyciu:-( bet uz tad visos grazios!
idomu kas laimes?:-))

Nieks nesakė, kad ji negraži,tai pirma........... Netvirtinau, kad ji neatsitiktinė, tiesiog kaip pavyzdį įdėjau, tai antra......... Atsiprašiau iš karto mamos, kad būtent jos vaikutis papuolė į mano postą, tai trečia...........
Tiesiog man buvo neaišku, kodėl mano nuotrauką atmetė, bet tai jau nebesvarbu, nes konkurse nusprendžiau nebedalyvauti........
Beja pabaigoje geranoriškai palinkėjau SĖKMĖS dalyvaujančioms,tai ketvirta...... Todėl nesuprantu ką čia negražaus tu mano poste įžiūrėjai........


Na kaip supratau, ne aš viena tokia, kurios atmetė, gal todėl ir mažai........ smile.gif

Laimės 'blondinės' kometaras superinis thumbup.gif ( na čia aišku mano nuomonė, o tai vėl kas prikibs tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtružė: 14 rugsėjo 2006 - 15:51
kaži ar mano priims unsure.gif , dar nepatvirtino.....
Atsakyti