Įkraunama...
Įkraunama...

Dora The Explorer

Anksciau galvojau, kad Dora yra tik mergaitems, nes jos atributikos pilna ant mergaitisku daiktu. Bet siandien ziurejom Dora ir patiko mano sunui. Norejau paklaust mamu, ar Jusu suneliai ziuri Dora?
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2006 09 12, 13:50)
Anksciau galvojau, kad Dora yra tik mergaitems, nes jos atributikos pilna ant mergaitisku daiktu. Bet siandien ziurejom Dora ir patiko mano sunui. Norejau paklaust mamu, ar Jusu suneliai ziuri Dora?



Mano sūnus tai žiūri ir mėgsta labai labai biggrin.gif Ir knygutes skaitom, ir spalvojam, ir dantų pasta tik su Dora, ir pleistriukai susižeidus, jau nekalbant apie puodukus, lėkštes, įrankius, Doros namą su visa "įranga", dviračius ir t.t.t.t.t.

Bet manau, jog daug berniukų mamų pergyveno, kad Dora yra per daug mergaitiška jų sūnums, tad atsirado šou apie Diego... Jis tikrai identiškas, tik kad berniukas pagrindinis herojus.. Pabandyk, gal patiks taviškiui blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA2T&T: 12 rugsėjo 2006 - 20:10
QUOTE(MAMA2T&T @ 2006 09 12, 21:08)
Mano sūnus tai žiūri ir mėgsta labai labai  biggrin.gif  Ir knygutes skaitom, ir spalvojam, ir dantų pasta tik su Dora, ir pleistriukai susižeidus, jau nekalbant apie puodukus, lėkštes, įrankius, Doros namą su visa "įranga", dviračius ir t.t.t.t.t.

Bet manau, jog daug berniukų mamų pergyveno, kad Dora yra per daug mergaitiška jų sūnums, tad atsirado šou apie Diego... Jis tikrai identiškas, tik kad berniukas pagrindinis herojus.. Pabandyk, gal patiks taviškiui  blush2.gif

kaip tiksliai vadinas tas filmukas apie diego. ieskojau pagal pavadinima go diego go, bet nieko neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA2T&T @ 2006 09 12, 20:08)
Mano sūnus tai žiūri ir mėgsta labai labai  biggrin.gif  Ir knygutes skaitom, ir spalvojam, ir dantų pasta tik su Dora, ir pleistriukai susižeidus, jau nekalbant apie puodukus, lėkštes, įrankius, Doros namą su visa "įranga", dviračius ir t.t.t.t.t.

Bet manau, jog daug berniukų mamų pergyveno, kad Dora yra per daug mergaitiška jų sūnums, tad atsirado šou apie Diego... Jis tikrai identiškas, tik kad berniukas pagrindinis herojus.. Pabandyk, gal patiks taviškiui  blush2.gif


Mums patinka Dora. Tad kol kas uzteks tik Doros smile.gif Juk su mergaitem berniukai draugaut gali, tad kodel filmuku apie mergytes nuveiktus zygius ziuret negali? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 09 12, 14:59)
kaip tiksliai vadinas tas filmukas apie diego. ieskojau pagal pavadinima go diego go, bet nieko neradau verysad.gif


Taip ir vadinasi, GO, DIEGO, GO! 4u.gif Bet tai gan naujas serialas, gal kokis geras pusmetis, kaip pasirodes smile.gif Gal del to dar nera emulej... g.gif

http://www.nickjr.co...ego/index.jhtml
Atsakyti
na stai dar viena neblogos kokybes serija mirksiukas.gif . Dora kartu su Diego 2dalys 4u.gif . Meet Diego
Atsakyti
Gal kas mokosi prancūziškai ir nori šitos serijos prancūzų kalba? mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis irgi kreizejo del Doros, tik dabar pas mus neberodo rytais per kabeline verysad.gif o ir siaip vaikui del logopediniu problemu reikia daugiau lietuviskos kalbos, bet manau, kad mokymosi sistema zaidimuose ten gera ir filmukai faini. Siaip maniskis nespalvina, o vat Dora spalvino net fona, viska nuo a iki z
Atsakyti
QUOTE(pakalnutė @ 2006 09 15, 21:50)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif Norim  4u.gif


Prancūziškai suprantantiems Dora L'exploratrice - Cousin Diego 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutė @ 2006 09 18, 13:12)
Ačiū  4u.gif Jau turiu  thumbup.gif  Tik kokybė, tai prastoka  ax.gif Bet , kad širdis atsigautų tai galim ir taip pažiūrėti, paklausyti  tongue.gif  4u.gif

Jo kokybė tai tikrai nekokia, tokius žiūrim tik per mažą ekraniuką ax.gif
Atsakyti
Merginos gal kas turit dar "įmesti" Doros.Maniškė 'užsikabliavo " juodai. Net senąją animaciją ne taip žiūri kaip Dorą. Na labai labai prašau. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
DORA - dinges kiausinis NL 4u.gif
Atsakyti