Įkraunama...
Įkraunama...

Antras vaikutis po neįgalaus

QUOTE(anzeliux @ 2006 10 09, 16:32)
Sveikutes,
Tikrai nereikia bijoti gimdyti kita vaikeli, jei priesta gime nesveikas vaikiukas. Tik, aisku reiketu pasitarti su gyd. ir stebeti visa nestuma.
As pirma dukryte pagimdziau sveikutele. Kai jai buvo 6 men., pastojau. Pavasari pagimdziau antra mergyti ir koki turejau soka  blink.gif , kai man pasake, kad jinai nesveika. Mazyte isgyveno 11men.  verysad.gif Po jos mirties turejo praeiti nemazai laiko, kol as sugebejau nugaleti savo baime ir riztis gimdyti dar karta. Dabar turiu dar viena dukryte, sveika sveikutele. Vaziavau i ginetikos centra tyrimams 2 kartus. Bet kadangi viskas buvo tvarkoj, daugiau nereikejo. Bet echoskopa vistiek dariuasi dar kokius 3 kartus. Dabar turiu dvi nuostabias dukrytes  wub.gif ir esu laiminga mama.  tongue.gif
Nezinau..gal,kai pirmas vaikas sveikas lengviau pasiryzti gimdyti antra.Bet,kai pagalvoju apie savo situacija-kur deti leliuka,kai su serganciuoju i sanatorija reikia vaziuoti,o kur dar gulejimai ligoninese kelis kartus per metus..Vyras negales tiek atostogauti,nedirbti,kad mazaji priziureti..Idomu kaip kitos mamos sprendzia tokias problemas,kai reikia isvykti su serganciuoju vaikeliu?
Atsakyti
angeliux dziaugiuosui u z jus. wub.gif na pas mane primas yra neigalus, bet manau kad tikrai rysciuosi antram, vien tam kad as su vyru neamzini , o kai bus kitas manu juk vistiek kas pades, dievas ka nors atsius wub.gif
Atsakyti
Mums kaip tik siandien paskambino genetike is Kauno,du menesius laukeme reagentu is uzsienio,kad padaryti maziukui issamesni genetini tyrima,kita savaite vaziuosim,suzinosim pagaliau ar galime tureti sveiku vaiku.Jau dabar truputi jaudinuos,nezinia,koks laukia musu atsakymas..Visos svajones tureti dar viena sveika vaika,gali nueiti perniek..
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(dzeuse @ 2006 10 10, 13:46)
Mums kaip tik siandien paskambino genetike is Kauno,du menesius laukeme reagentu is uzsienio,kad padaryti maziukui issamesni genetini tyrima,kita savaite vaziuosim,suzinosim pagaliau ar galime tureti sveiku vaiku.Jau dabar truputi jaudinuos,nezinia,koks laukia musu atsakymas..Visos svajones tureti dar viena sveika vaika,gali nueiti perniek..

As linkiu,kad viskas butu gerai thumbup.gif Labai gerai tave suprntu,del tu baimiu. As turiu stebukliuka jau greit bus trys menesiukai.Mes turime genetine ligele. Man apie antra vaikeli labai anksti dar kalbeti. Istikruju dabar atrodo,kad niekada nebesirysiu,bet tikriausiai turi praeit laiko verysad.gif
Pamatysi bus viskas gerai thumbup.gif ,turi but gerai!
Atsakyti
Dekui uz gerus linkejimus!
Ta baime tureti kita vaika turbut ilgai nepraeina..Mano suneliui 3m.,bet dar leliukas man atrodo,kartais net atrodo ar speciau abu tinkamai priziureti,nors,aisku,kaip sakoma-nera padeties be iseities,tik ne visada tuo posakiu tikiu..Jeigu nepasitvirtins mums itariamas genetinis sindromas,tada noreciau iki 30m. speti antra vaikeli pagimdyti,nesinori jau ilgiau delsti..
Atsakyti
mano vaikeliui 8 men, irgi genetine liga bijau bet labai noriu ir zinau kad rizikuosiu
Atsakyti
Sveikos,
noriu visas padrasinti, kurios augina neigalius vaikucius, kad pasiryztu gimdyti antra vaikeli 4u.gif Pati turiu 4 metu sunu su genetine liga ir dabar jau beveik 2 men. sveika dukryte. Seses gimimas labai daug inese laimes ir dziaugsmo i seima. Abejones, baimes ir dvejones lydejo visa nestumo laika, bet dariau genetinius tyrimus ir viskas baigesi gerai.
Drasinu visas, kad pasiryztumete, nes nuo jusu pasiryzimo ir optimizmo labai daug priklauso ax.gif

Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeuse @ 2006 10 10, 16:10)
Dekui uz gerus linkejimus!
Ta baime tureti kita vaika turbut ilgai nepraeina..Mano suneliui 3m.,bet dar leliukas man atrodo,kartais net atrodo ar speciau abu tinkamai priziureti,nors,aisku,kaip sakoma-nera padeties be iseities,tik ne visada tuo posakiu tikiu..Jeigu nepasitvirtins mums itariamas genetinis sindromas,tada noreciau iki 30m. speti antra vaikeli pagimdyti,nesinori jau ilgiau delsti..

mano mergaitei irgi buvo3metai kai gimdziau antra,zinok buvo taip kad auginau kaip dvynukes,nes didzioji vis dar su sauskelnem(ir visada bus)maitinti reikia ,nesioti reikia na kaip lelius...kai pradejo mazoji sedet,tai veziodavau i viena vezima,o kai vaziuodavom i ligonines,sanatorijas tai mama padedavo wub.gif
laaaaabai noreciau dar vieno vaikelio,bet tikrai baimes butu tiek pat verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(vilda @ 2006 10 11, 08:26)
Va tokias istorijas taip norisi ir norisi skaityt......  Ir tikėt, kad visoms viskas bus gerai kitąkart....

aciu uz linkejimus,bet ne visada taip buna...pazystu tokia seima pas kuriu visi trys neygalus vaikai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Kiss>: 11 spalio 2006 - 07:33
Bet geriau svajoti ir tikėti tikėti tikėti, labai norėti ir dar sykį tikėti kad viskas bus gerai, nei iš karto nusiteikti pesimistiška. Pagaliau visi mirsim, tai nejau tada belieka gyventi liūdna nuotaika - ruošimuisi mirčiai? Kokia tada gyvenimo prasmė? Juk gerų, laimingų istorijų tikrai daugiau nei nelaimingų.
Atsakyti
QUOTE(vilda @ 2006 10 11, 09:11)
Bet geriau svajoti ir tikėti tikėti tikėti, labai norėti ir dar sykį tikėti kad viskas bus gerai, nei iš karto nusiteikti pesimistiška. Pagaliau visi mirsim, tai nejau tada belieka gyventi liūdna nuotaika - ruošimuisi mirčiai?  Kokia tada gyvenimo prasmė?  Juk gerų, laimingų istorijų tikrai daugiau nei nelaimingų.

be abejo sutinku thumbup.gif tikejau svajojau ir turiu,turiu sveika dukryte,tikra pagalbininke...
Atsakyti
Svekutes,
O as taip ir neisdrysau iki siol kita gimdyti verysad.gif nors kartais ir pagalvoju,bet baime didesne uz nora sad.gif
Kiss puikiai tave suprantu ir as turejau toki vyra,kaip tavo.bet issiskyriau,nes vistiek viska dariau viena.ir dabar jau 10m kaip be jo.
dziaugiuosi uz tas mamas,kurias palaiko ir supranta,ju antrosios puses wub.gif
Atsakyti
pas mane irgi baime didesne uz nora,o gyvenimas nestovi vietoj,dienos,menesiai galu gale metai bega taip greit,kad turbut antro vaikucio taip ir neisdrysiu turet verysad.gif
Atsakyti