Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno senamiesčio pagrindinė mokykla

Atsikėlėm į kitą Kauno rajoną, mokykla, kurią dukra lanko, liko toli. Patogiausia dabar būtų Senamiesčio pradinė (šalia abiejų tėvų darbo). Gal pasidalintumėte informacija, kiek šiemet yra trečiokų klasių, ar jos perpildytos, ar visų jų mokytojos geros, ar kartais vaikai nesimoko po pietų? Jei šiemet mokosi po pietų, tai lauktume iki kitų mokslo metų, atietume į ketvirtą klasę. Kokią mokytoją rekomeduotumėte? Ar sunku patekti į šią mokyklą?

Būsiu labai dėkinga už bet kokią informaciją apie šią mokyklą.
Atsakyti
Nepatingėkit, parašykit apie Senamiesčio pradinę, aš kitais metais planuoju leisti dukrą į pirmą klasę ir labai įdomu kokie atsiliepai apie mokyklą ir mokytojas.
Atsakyti
mano vyrukas lanke sia mokykla ir butent trecia klase- pas puikia mokytoja- Rasa Burbiene. Issikeleme i kita miesta, todel teko keisti mokykla. Mokytoja vis dar paskambina mums ir mes jai kartais paskambinam, labai pasilgstame jos ir klases draugu:) Mokytoja reikli , bet vaikai ja tikrai myli. Labai sazininga ir nuosirdi. taip pat tikrai maloniai bendraujanti
Atsakyti
QUOTE(dovi @ 2006 09 29, 20:05)
mano vyrukas lanke sia mokykla ir butent trecia klase- pas puikia mokytoja- Rasa Burbiene.  Issikeleme i kita miesta, todel teko keisti mokykla.  Mokytoja vis dar paskambina mums ir mes jai kartais paskambinam, labai pasilgstame jos ir klases draugu:) Mokytoja reikli , bet vaikai ja  tikrai myli. Labai sazininga ir  nuosirdi. taip pat tikrai maloniai bendraujanti


Aciū, kad atsiliepėte. O kiek yra paralelinių klasių? Ar reikia mokytis po pietų? Kaip su anglų kalba? Koks maitinimas? Būčiau dėkinga, jei kuo išsamiau aprašytumėtė.
Atsakyti
mano dukra ketvirtokė, tai pernai pamokos buvo po pietų, anglų k. du kartus per savaitę ir gana silpnai, mes samdomės papildomai anglų mokytoją, o maistas gana normaliai, mano dukra prastai valgo ir namuose, bet mokykloje sakė randa ką valgyti, mes perkame kompleksinius pietus
Atsakyti
sakyciau , kad siemet po pietu mokosi- tiksliai nezinau nes mes pernai viduryje mokslo metu issikrausteme.( pasiskambinti galite ir pasiklausineti) maistas geras gana ir pigus- mes irgi valgeme kompleksinius. siaip maniskis nevalgus bet valgydavo.. o del anglu tai yra burelis anglu. negaliu daug ka pasakyti apie anglu mokyma nes tik pusmeti mokemes ten anglu kalba.

klasiu gal 4 yra
Atsakyti
Buvau nuvaziavus i sia mokykla pasiklausineti, tai dabar po pietu mokosi tik treciokai, bet kiekvienais metais vietoj keturiu pirmu klasiu renka tris ir greit popietinio mokymosi nebus.Paklausinejau koridoriuj stovinciu ketvirtoku apie mokytojas, tai labai gyre Regina Nikolaiciukiene
Atsakyti
QUOTE(zabke @ 2006 10 03, 16:43)
Buvau nuvaziavus i sia mokykla pasiklausineti, tai dabar po pietu mokosi tik treciokai, bet kiekvienais metais vietoj keturiu pirmu klasiu renka tris ir greit popietinio mokymosi nebus.Paklausinejau koridoriuj stovinciu ketvirtoku apie mokytojas, tai labai gyre Regina Nikolaiciukiene


O kaip i sia mokykla patenkama? Pagal gyvenama vieta mes netinkam, ar lieka tik pinigais gristi kelia?
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2006 10 03, 18:27)
O kaip i sia mokykla patenkama? Pagal gyvenama vieta mes netinkam, ar lieka tik pinigais gristi kelia?

Mums irgi ne pagal gyvenama vieta, tai is pradziu taip ir pasake, kad eitume i savo( mums priklauso Julijanavos vidurine), bet kai atsakiau kad manes netenkina pagal rajona, tai liepe ateiti vasario menesi, tai aisku kazka reikes duoti, nes norinciu daug ir pirmenybe pagal rajona.
Atsakyti
Net nustebau, kad taip sutapo paskaityti šį puslapį.Šiais metais mes atvykome į Kauną.Mano vyresnioji dukra lanko Senamiesčio pradinę, 3 klasę pas mokytoją Rasą.Dar nelabi pati daug bendravau su mokytoja, bet pastebėjau kad labai lengvai ir maloniai bendraujanti.Dukra į mokyklą skrieja.Dėl anglų negaliu nieko dar konkretaus pasakyti,bet mokytoja vaikui patinka.Ankstesnė mokytoja buvo labai tyli, tai amzinai dejuodavo,kad nesusitvarko(čia kitame mieste).Į mokyklą patekome labai paprastai.Pagal rajoną mes nepriklausome, tad manėme bus problemų, bet nieko panašaus.Labai maloniai bendraujanti direktorė ir pinigų niekam nedavėme.Gal buvo lengva todėl, kad į trečią klasę?
Deje mokslai po pietų, tikrai labai bjauru,bet tik metus.Manau ištversime.
Atsakyti
QUOTE(mjs @ 2006 10 04, 15:23)
Net nustebau, kad taip sutapo paskaityti šį puslapį.Šiais metais mes atvykome į Kauną.Mano vyresnioji dukra lanko Senamiesčio pradinę, 3 klasę pas mokytoją Rasą.Dar nelabi pati daug bendravau su mokytoja, bet pastebėjau kad labai lengvai ir maloniai bendraujanti.Dukra į mokyklą skrieja.Dėl anglų negaliu nieko dar konkretaus pasakyti,bet mokytoja vaikui patinka.Ankstesnė mokytoja buvo labai tyli, tai amzinai dejuodavo,kad nesusitvarko(čia kitame mieste).Į mokyklą patekome labai paprastai.Pagal rajoną mes nepriklausome, tad manėme bus problemų, bet nieko panašaus.Labai maloniai bendraujanti direktorė ir pinigų niekam nedavėme.Gal buvo lengva todėl, kad į trečią klasę?
Deje mokslai po pietų, tikrai labai bjauru,bet tik metus.Manau ištversime.


Aciū labai, kad pasidalinote savo įspūdžiais. Šiemet bandysime pratempti senojoje mokykloje, nes labai nenorim mokytis po pietų, o kitais metais mėginsime prisijungti.
Atsakyti
Sveiki,
Mano dukra nuo rugsejo lankys sia mokykla, tik del mokytojos dar neaisku, apie pasirinkima direktore nenorejo girdeti, atseit visos geros. Gal kas zinot ka nors apie sia mokykla konkreciau, kokia tvarka ir kokios tradicijos,o gal net zinot ka nors apie siemetiniu ketvirtoku mokytojas. Dekui is anksto.
Atsakyti