Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno senamiesčio pagrindinė mokykla

QUOTE(zabke @ 2007 05 28, 12:59)
Sveiki,
Mano dukra nuo rugsejo lankys sia mokykla, tik del mokytojos dar neaisku, apie pasirinkima direktore nenorejo girdeti, atseit visos geros. Gal kas zinot ka nors apie sia mokykla konkreciau, kokia tvarka ir kokios tradicijos,o gal net zinot ka nors apie  siemetiniu ketvirtoku mokytojas. Dekui is anksto.

Sveikutės, mano vyresnysis irgi šiemet keliaus į šią mok. Buvau pas dir., nunešiau dok, mums pagal rajoną thumbup.gif Bet dėl mokytojos nieko nžn, nes dir ir man sakė, kad visos geros ( klausiau apie R. Nikolaičiukienę, tai atsakė, kad ji šiais metais neturės pirmos kl blink.gif , nors buvau girdėjusi priešingai).
Atsakyti
Taigi, mano sūnus sąraše pas mokytoją Eglę Brazaitienę. Gal ką nors žinot apie šią mokytoją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NYLE MA: 29 rugpjūčio 2007 - 09:05
Mano dukra pas mokytoją Rasą Staniunaitienę, gal apie ją ką nors girdėję. Per birželio mėnesio susitikimą mano dukrai ji patiko iš visų mokytojų labiausiai.
Atsakyti
QUOTE(zabke @ 2007 08 29, 13:58)
Mano dukra pas mokytoją Rasą Staniunaitienę, gal apie ją ką nors girdėję. Per birželio mėnesio susitikimą mano dukrai ji patiko iš visų mokytojų labiausiai.



Labai jums pasisekė su šia mokytoja
Mano vaikiukai kaip tik pernai baigė keturias klases pas ją. iki šiol vios prisimena tik iš geros pusės. Ir penktai klasei tikrai gerai paruošti. Nora tai turbūt labiau priklauso nuo vaiko. kaip sakoma "su šaukštu košės neprikrėsi". bet jei vaikas domisi, tai ši mokytoja tikrai labai nuoširdi, myli savo darbą ir rūpinasi vaikais, nei vieno "nenurašo"
Atsakyti
Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu, bet... butent mano kardinaliai priesinga
Atsakyti
Gal zinote, kokios mokytojos nuo rudens mokys pirmokus? Kuri is ju geriausia, kodel? Buciau dekinga uz bet kokia informacija.
Atsakyti
Paklausiu konkreciai:

Rasa Burbiene
Julija Garsvine
Jolanta Grigaitiene

Jei neklystu, tai siumetiniu ketvirtoku mokytojos. Tiketina, kad visos jos nuo rudens tures pirmokus. Gal galite jas charakterizuoti, pas kuria is ju leisti savo vaika? Ar pas Rasa Burbiene? g.gif
Atsakyti
mano dukra lanko sia mokykla, galesiu uzklausti mokytojos, kuria ji rekomenduotu, bet tai bus tik koleges nuomone.
Atsakyti
QUOTE(zabke @ 2008 02 01, 09:21)
mano dukra lanko sia mokykla, galesiu uzklausti mokytojos, kuria ji rekomenduotu, bet tai bus tik koleges nuomone.


buciau labai dekinga blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2008 01 20, 12:58)
Paklausiu konkreciai:

Rasa Burbiene
Julija Garsvine
Jolanta Grigaitiene

Jei neklystu, tai siumetiniu ketvirtoku mokytojos. Tiketina, kad visos jos nuo rudens tures pirmokus. Gal galite jas charakterizuoti, pas kuria is ju leisti savo vaika? Ar pas Rasa Burbiene? g.gif

Mano dukra yra ketvirtoke. Ji mokosi pas Rasa Burbiene. Kaip mama, esu labai patenkinta sia mokytoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urka: 07 kovo 2008 - 20:55
mokykla labai prasta,mokytojos puikios(ne visos)
direktore nuo rusu laiku cool.gif
sioje mokykloje yra visko,bet daug kas viesumon neiskylanes direktore bando uzspalvint savo spalvom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2008 11 13, 22:50)
mokykla labai prasta,mokytojos puikios(ne visos)

Labai keista nuomonė.
Mano manymu: prasta mokykla=blogos mokytojos (prastas paruošimas); ir atvirkščiai: gera mokykla=puikios mokytojos (puikus paruošimas) cool.gif
Atsakyti