Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno senamiesčio pagrindinė mokykla

QUOTE(laumir @ 2008 11 13, 23:50)
mokykla labai prasta,mokytojos puikios(ne visos)
direktore nuo rusu laiku cool.gif
sioje mokykloje  yra visko,bet daug kas viesumon neiskylanes direktore bando uzspalvint savo spalvom cool.gif

laumir, papasakok placiau apie blogybes, apie mokytojas. Visa informacija idomi, o padaryt isvadas-kiekvieno asmeninis reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 11 18, 18:42)
laumir, papasakok placiau apie blogybes, apie mokytojas. Visa informacija idomi, o padaryt isvadas-kiekvieno asmeninis reikalas.

Mamce, as savo sunu vedu i sia mokykla, mano nuomone - si mokykla pati geriausia mano vaikui. Antraji irgi vesiu ten pat. Mokytojos labai puikios, uzklasine veikla labai gera. Geografine mokyklos vieta patogi. Saugus kiemas.
Jei kas dar idomu, rasyk asmeniskai.
Atsakyti
Kam idomu, tai sioje mokykloje Atviru duru diena bus balandzio 30 d.
Atsakyti
o ten norint mokytis, ar reikia kuo direktorę pamaloninti? nes ne visai tam rajonui priklausom
Atsakyti
QUOTE(vita8 @ 2009 04 13, 00:16)
o ten norint mokytis, ar reikia kuo direktorę pamaloninti? nes ne visai tam rajonui priklausom


Musiski uzrase gerai pazyzus.... mirksiukas.gif
Atsakyti
tai si mokykla pradine ar pagrindine? iki keliu klasiu mokosi?
perziurejau mokytoju sarasa ir issigandau, socialine pedagoge - mano vaikystes siaubas fear.gif as baigiau Kupreviciaus vidurine. ten ji dirbo direktoriaus pavaduotoja, bijojom mes jos siaubingai, nes ji kaip gestapininke elkdavosi, musdavo mokinius, mano klasioke uz plauku pastverus tampe, nes mat sukuosena jai nepatiko, susitikdavom ja koridoriui tai is baimes kojas pakirsdavo, nes nezinai kas jai si karta nepatiks, o jei nepatiks, tai taip klius, kad mazai nepasirodys. nu siaubinga ji budavo. keista, kad toki zmogu geroj mokykloj laiko? g.gif o gal nera ji tokia jau gera? papasakokit mamos.
Atsakyti
mamytes papasakokit dar apie sia mokyklele, kada reikia eiti jau uzsirasyti uz ka kiek moketi ir kaip su busimais darbais planuotis, nuo kiek iki kiek kas ten vyksta. Lb aciu bus uz informacija, nes jau reikia pradeti dometis kokio kraicio reikes pradinukui
Atsakyti
Mano nuomone, (mokėsi 2 vaikai) kad mokykla gera tuo, kad po audito gavo puikius įvertinimus, kaip viena stipriausių respublikoje, mokytojos geros, bet atmosfera mokykloje labai įtempta, tapus pagrindine jovalas pasidarė su pirmaisiais penktokais, bet tikiuosi, kad laikui bėgant susistyguos. Valgykla labai labai prasta ir plius brangu. Kiemas mono galva tragiškas, nes įspaustas tarp pastatų, vienintelis augalas - eglutė puode smile.gif antra vertus gal saugesnis schmoll.gif Sporto salės vaikai gauna tik kas antrą kartą. O direktorė tikrai labai sudėtinga asmenybė, ir kaip ji tiek laiko ten laikosi nebežinau. Vaikus ten leidau nes prie namų, jokių kitų privalumų tikrai nematau, ir po piertų mokėmės ir vaikas po klases buvo puse metų kilnojamas.
Tai tokios tokelės, bet kai neturi su kuo palyginti...
Atsakyti
Gal kas nors zinote apie mokytoja Jolanta Skirbantiene ir Odeta Rudzioniene? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazyte: 01 birželio 2009 - 09:56
QUOTE(vita8 @ 2009 04 13, 00:16)
o ten norint mokytis, ar reikia kuo direktorę pamaloninti? nes ne visai tam rajonui priklausom


REIK MALONINT kad priimtu ir ,kad nesikabinetu prie vaiko''neuzsestu''reik pastoviu dovanikiu 4u.gif
QUOTE(smalsi77 @ 2009 04 15, 17:30)
tai si mokykla pradine ar pagrindine? iki keliu klasiu mokosi?
perziurejau mokytoju sarasa ir issigandau, socialine pedagoge  - mano vaikystes siaubas  fear.gif  as baigiau Kupreviciaus vidurine.  ten ji dirbo direktoriaus pavaduotoja, bijojom mes jos siaubingai, nes ji kaip gestapininke elkdavosi, musdavo mokinius, mano klasioke uz plauku pastverus tampe, nes mat sukuosena jai nepatiko, susitikdavom ja koridoriui tai is baimes kojas pakirsdavo, nes nezinai kas jai si karta nepatiks, o jei nepatiks, tai taip klius, kad mazai nepasirodys.  nu siaubinga ji budavo. keista, kad toki zmogu geroj mokykloj laiko?  g.gif  o gal nera ji tokia jau gera? papasakokit mamos.

jo SOC.ir dabar yra mokyklos siaubas,vaikai jos bijo,duoda rankom valia,net policijose ji yra zinoma aktiviste''mokyklos valimu''tiesiog abi su direktore viena ranka musa,todel ir dirba ten unsure.gif nepavydetina mokyka,bet senamiesty daugiau nera pradiniu,baigem pirma ir ketvirta klase,bet mastom apie kita mokykla
pirmokui dar puse velnio,bet viresniam mokykla(o tiksliau direktore ir soc.pedagoge)''tragedija''
NEREKOMENDUOJU!jai tik yra galimybe,veskit kitur 4u.gif
mokykla tragiska,kiemas baisus,valgykla baisi,bangi,prastas maistas,vidaus atmosera-bloga doh.gif
negaliu pasakyt nieko gero,nebent ,kad iki mokyklos 5 min.kelio cool.gif

gal kam reik,parduodu mokyklos pirmoko megztuka

Papildyta:
QUOTE(kazyte @ 2009 06 01, 10:55)
Gal kas nors zinote apie mokytoja Jolanta Skirbantiene ir Odeta Rudzioniene? unsure.gif

Jolanta Skirbantiene-
griezta,reikli pedagoge,puiki mokytoja,moka neklauzadas suimt i ranka biggrin.gif
siuolaikiska(ne senu paziuru)
Atsakyti
pakeitem mokykla,gal dabar bus geriau ax.gif
Atsakyti
Turim pirmokui megstuka,gal kam reik 116-122ugiui,galim perleist mirksiukas.gif
Atsakyti