Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl mes dažomės?

savimi as pasitikiu, nesvarbu esu pasidaziusi ar nepasidaziusi, bet faktas kad retai moteriai dievas dave tikra naturalu grozi (irgi neisizeiskit nesidazancios). aisku visos mes esam savotiskai grazios bet makiazas padeda paryskinti privalumus ir paslepti trukumus. smile.gif ir kasdiena eidama i darba as turiu savo rituala, nors manes klientai nemato bet as einu i gatve, einu pas kolegas tai kodel turiu atrodytu belenkaip? aisku i parduotuve begdama ar siuksles nesdama nesidazau biggrin.gif
Atsakyti
dažausi, nes man tai "kaifas" biggrin.gif kaip dailininkui piešti taip man dažytis, galiu neiti niekur iš namų, bet vis tiek dažytis,- bandyti ką nors naujo, paeksperimentuoti... tai man kaip kokia terapija, gerai nuteikia, atpalaiduoja lotuliukas.gif
Atsakyti
dazausi del daugybes priezasciu smile.gif
visu pirma graziai pasidazyti yra menas, o as jam prijauciu. kazkada kolege skundesi kad jos 9 blakstienu neisryskins joks tusas, nors bande ji gal du. Su tuo nesutinku, tereikia moketi pasidazyti, beto dazydama drauges pastebejau kad ant kiekvienos skirtingas efektas tos pacios priemones, kas nelabai tiko man ant kitos tinka beveik tobulai tereikia ieskoti savo priemoniu. Tai dar viena viena priezastis kodel dazytis man patinka - koks malonumas ieskoti ir atrasti sau tinkamas
Dazausi nes tai puikus budas atrasti ir paryskinti savo privalumus ir paslepti trukumus
Dazausi nes man patinka pats ritualas, gali pasijusti tikru meninku nusipiesus sau grazesni veida smile.gif
Dazausi nes tai suteikia daugiau pasitikejimo savimi
Dazausi nes makiazas stiliui suteikia isbaigtumo
Galeciau vardinti dar daugybe priezasciu. Ir nors tarp savo grupioku universitete esu bene daugiausiai beasidazanti (studijuoju su menu susijusi dalyka) esu tarp geriausiai besimokanciu ir visada idomu stebeti kaip bendramoklsliai ir destytojai i tai reaguoja nes juk priimta kad grazi sau demesio skirianti moteris - kvaila moteris doh.gif
nesidazau gamtoje, nesidazau jei neinu kazlur toli nuo namu rimtais reikalais ir tt, tikrai nepergyvenciau jei viena diena isnyktu visa kosmetika ir visi butume tokie kokie gimeme. Manau kad zmogu reikia vertinti pagal jo vidu o ne isore, nors deja musu visuomene kitokia. bet dazytis man tiesiog malonumas ir jei yra galimybe jos tikrai neatsisakysiu.
O del vyru, tai jie tikrai daznai nepastebi ne tik kad smulkmenu bet ir visumos lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad patikčiau sau, o kai patinku sau, tada patinku ir kitiems biggrin.gif
Atsakyti
Dažausi tam, kad paryškinčiau privalumus ir paslėpčiau trūkumus. Iš prigimties esu ryškių bruožų, tad jei ne problematiška oda turbūt retai kada dažyčiaus. Nepatinka, veidas kažkoks 'sunkus' jaučiasi, tik ir laukiu kada grįžus namo galėsiu viską nusivalyt blush2.gif
Atsakyti
Dazausi, kad paryskinciau bruozus, suteikti veidui gyvumo smile.gif
Atsakyti
Dažausi tik esant progai, vakarėliui kokiam ar pan. Paprastom dienom nesidažau visai. Esu ir taip labai graži tongue.gif Ir šiaip dabar kai vasara, šiltos dienos, labai kvailai atrodo visos "gražuolės" su plėmetu veidu ... Kai viskas nubėga biggrin.gif
O dėl nepagarbos aplinkiniams kai esi nepasidažius tai visiška nesamonė... Tai kuria prasme, vat pvz. aš negerbiu klientų, kurie pas mane ateina, kai esu nepasidažius ?
Atsakyti
Dažausi minimaliai, vos ryškinu akis, lūpdažių išvis neturiu.
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2011 05 09, 23:33)
dazausi del daugybes priezasciu smile.gif
visu pirma graziai pasidazyti yra menas, o as jam prijauciu. kazkada kolege skundesi kad jos 9 blakstienu neisryskins joks tusas, nors bande ji gal du. Su tuo nesutinku, tereikia moketi pasidazyti, beto dazydama drauges pastebejau kad ant kiekvienos skirtingas efektas tos pacios priemones, kas nelabai tiko man ant kitos tinka beveik tobulai tereikia ieskoti savo priemoniu. Tai dar viena viena priezastis kodel dazytis man patinka - koks malonumas ieskoti ir atrasti sau tinkamas
Dazausi nes tai puikus budas atrasti ir paryskinti savo privalumus ir paslepti trukumus
Dazausi nes man patinka pats ritualas, gali pasijusti tikru meninku nusipiesus sau grazesni veida smile.gif
Dazausi nes tai suteikia daugiau pasitikejimo savimi
Dazausi nes makiazas stiliui suteikia isbaigtumo
Galeciau vardinti dar daugybe priezasciu. Ir nors tarp savo grupioku universitete esu bene daugiausiai beasidazanti (studijuoju su menu susijusi dalyka) esu tarp geriausiai besimokanciu ir visada idomu stebeti kaip bendramoklsliai ir destytojai i tai reaguoja nes juk priimta kad grazi sau demesio skirianti moteris - kvaila moteris doh.gif
nesidazau gamtoje, nesidazau jei neinu kazlur toli nuo namu rimtais reikalais ir tt, tikrai nepergyvenciau jei viena diena isnyktu visa kosmetika ir visi butume tokie kokie gimeme. Manau kad zmogu reikia vertinti pagal jo vidu o ne isore, nors deja musu visuomene kitokia. bet dazytis man tiesiog malonumas ir jei yra galimybe jos tikrai neatsisakysiu.
O del vyru, tai jie tikrai daznai nepastebi ne tik kad smulkmenu bet ir visumos lotuliukas.gif

oi kaip taikliai pasakyta,pasirasau po kiekvienu zodziu drinks_cheers.gif
Atsakyti
As dažausi,nes man kaip ir daugumai čia rašiusių patinka tai daryt. Ir beabejo, nes noriu būti graži ir patikti sau. :-)
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 05 23, 03:29)
Nepatinka, veidas kažkoks 'sunkus' jaučiasi, tik ir laukiu kada grįžus namo galėsiu viską nusivalyt blush2.gif

o jetau tai jus visa diena,kenciat darbe ar kur kitur ,o gerai jauciates tik namie? beto jei dazotes kasdien,tai ne viena diena reikia atkentet ta "sunkuma" ,o savaite,po to menesi ir tt blink.gif verysad.gif
Atsakyti
Dazausi, nes jauciuosi grazesne ir labiau pasitikinti. Patinka pats dazymosi procesas, kartais kaifuoju nuo to. bigsmile.gif Smagu atrasti naujas spalvas ir dazymosi technika, kurie man tinka.
Atsakyti