Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl mes dažomės?

As dazausi visu pirma del sawes, tada grazesne sau bunu ir labiau savim pasitikiu ir , aisku, del aplinkiniu, del savo vyro. Noriu jam atrodyti grazi. Ir seip smagu isgisti komplimenta, kad grazei pasidaziau.
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2005 05 03, 17:39)
Dažausi nes:
* ...
* noriu atrodyti gražesnė nei išties esu  tongue.gif
* ...
* ...


va cia tai tiksliai pasakyta thumbup.gif (nu turiu omeny verysad.gif )
ir dar noriu paziurejus i veidrodi neissigast - jei jau kojos storos,tai bent snukis tegu tai atsveria unsure.gif
Atsakyti
Paslepiam trukumus ir isryskinam privalumus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 10, 16:23)
g.gif prašau nevažiuoti dėl lūpų dažų wink.gif
Na aš tiesiog nemėgstu lūpų dažytis. Viską dažau, tik ne lūpas. Lupoms balzamas šiek tiek atspalvio duodantis... ir viskas !!!! O akis ir veiduką taij maliavoju tongue.gif

Sakai balzamas atspalvį duodantis...Na ir puiku thumbup.gif Aš norėjau pasakyti, kad prisižiūrinti moteris turėtų bent jau minimaliai (nors ir vos matomai), bet pasdidažyti. Tegul bus, kad ir vien blakstienos padažytos- tai jau suteiks jai šarmo rolleyes.gif Jei moteris atsikėlusi iš lovos tik nusiprausia veidelį ir jau drožia pro duris - va čia tai reiktų jai susimąstyti... g.gif Toks variantas tiktų nebent tik gamtoje ilsintis.
O kas liečia reklamos įtaką, tai nenorėčiau sutikti... g.gif Kad išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus - taikliai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 11, 09:56)
Sakai balzamas atspalvį duodantis...Na ir puiku  thumbup.gif Aš norėjau pasakyti, kad prisižiūrinti moteris turėtų bent jau minimaliai (nors ir vos matomai), bet pasdidažyti. Tegul bus, kad ir vien blakstienos padažytos- tai jau suteiks jai šarmo  rolleyes.gif Jei moteris atsikėlusi iš lovos tik nusiprausia veidelį ir jau drožia pro duris - va čia tai reiktų jai susimąstyti... g.gif Toks variantas tiktų nebent tik gamtoje ilsintis.
O kas liečia reklamos įtaką, tai nenorėčiau sutikti... g.gif  Kad išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus - taikliai pasakyta  drinks_cheers.gif


Dėl reklamos įtakos - tai pajuokavau.
Šiaip aš pati sau tvarkingiau ir elegantiškiau atrodau šiek tiek pasidažius...
O žiniasklaida - ji dalinai formuoja makijažo madas. kad reikia perlamutrinius lūpų dažus tepti ar geltonus šėšėlius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 11, 11:10)
Dėl reklamos įtakos - tai pajuokavau.
Šiaip aš pati sau tvarkingiau ir elegantiškiau atrodau šiek tiek pasidažius...
O žiniasklaida - ji dalinai formuoja makijažo madas. kad reikia perlamutrinius lūpų dažus tepti ar geltonus šėšėlius biggrin.gif

Na, makiažo mada kaip ir rūbų - keičiasi kiekvienais metais smile.gif Aš tai labai smarkiai jos negaudau. Dažausi taip kaip man patinka ir tinka 4u.gif Spalvas derinu prie rūbų, arba nederinu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Man dekoratyvinė kosmetika tikrai svarbi user posted image, kaip manija truputi ax.gif - toninis kremas paslepia odos trūkumus, tušas teikia pasitikėjimo, lūpdažis saugo lūpų odą, skaistalai teikia veidui išraiškingumo, kikeviena priemonė diba savo darbą. Bet kadnagi lūpdažiais pamirštu tepliotis, tai ryškinu akis labiau, mėgstu šešėlius. Pasidažius pagerėja nuotaika, skiriu laiko sau, yra proga apžiūrėti iš arčiau veido odą, gal yra kokių problemikių, pvz. gal reikia jau tvarkyti antakius. Makiažas teikia moteriškumo, gražios tampa dar gražesnės. Begalės pliusų. Bet kai žinau kad teks būti vien tik namie su vaiku- tai tikrai būnu ir nepasidažius (nepasitempus biggrin.gif ).
Atsakyti
Aš dažausi, nes esu truputį prie blondinių biggrin.gif , tai reikia blakstienas paryškinti.. ir dar krempudrą naudoju, nes nesu labai patenkinta veido oda. Daugiau dažausi kokiom nors ypatingoms progoms, arba tiesiog dėl paties dažymosi proceso.
Atsakyti
dazausi pirmiausia del saves, o po tik del mylimojo rolleyes.gif
kiekviena diena dazausi blakstienas ir lupytes su blizgesiu biggrin.gif . pudra ir seselius naudoju retai,kai buna kokia proga tai visada. bet ne kiekviena diena schmoll.gif
ir man uztenka tongue.gif
Atsakyti
Dazausi del saves..Kad sau patikciau ir labiau pasitikeciau, o tada, manau, ir kitiems labiau patiksiu smile.gif Bet tas dazymasis mano labai jau minimalus yra - tusas akims, koks blizgutis lupoms ir viskas. Vakarui tai koki rimtesni makiaza pasidarau, bet irgi nepersistengiu.. Ko per daug, tas nesveika.. tongue.gif biggrin.gif Bet prisaipazinsiu, kartais taip norisi nuo tu dazymu pailset nors keleta diena (kad ir oda pailsetu..) heh.. bet nedaznai tai buna g.gif
Atsakyti
g.gif g.gif aš kaip tik pasidarau sau šventę, ir kai kur nors einu, tai jau pasidarau makiažą iš peties- viską paryškinu,ryškiai bet rafinuotai, kaip sakant privalumus paryškinu. arba gal kad kosmetikos parduotuves išlaikyčiau- kaip Noa.. is filantropinių paskatų.. biggrin.gif wub.gif
gal iš dalies taip elgiuosi nes man dažymosi procesas patinka.. derinti tuos dažus, po to išgirsti pagyrimus.. jautiesi pakiliai.. o va kas dien tai tik akis dažau, kažkaip jaučiuosi nuoga.. o va krempudros tai nea.. gal odos gaili, gal tingiu.. bet greičiausiai dėl to, kad ilgiau panaudojus, mano oda pradeda gesti.. atsiranda spuogų, nelygimų.. nors šiaip ji palygint lygi.. tik šlakuota biškelį.. pudra tai paslėptų, bet..

bet rašau čia dėl kitko.. mano draugas visai nenori kad aš dažyčiausi.. g.gif pirmą kartą susidūriau su tokia dilema.. ir būsimai uošvienei visiškai nepatinka dažai.. ką daryt
Atsakyti
bent jau aš dažausi todėl, kadangi man patinka, na ir aišku, kad būčiau nors truputėli gražesnė ir patikčiau kitiems. Bet niekada nesidažyčiau vien dėl kokio nors vyro, nes manau, kad bent iš dalies turime dažytis dėl savęs. smile.gif
Atsakyti