Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl mes dažomės?

Dažausi dėl savęs, o jei dar ir kitiems patinka - valio smile.gif
Atsakyti
Aš tai dažau plaukus todėl, kad man mano natūrali plaukų spalva šlykšti, net nežinau kaip lietuviškai ši spalva vadinasi, bet rusiškai tai "rusyje volasy" ir šiaip man labai mažai yra gražių natūralių spalvų, aš esu 100 procentų už dažymą smile.gif
Atsakyti
As tiesiog dievinu visa dazymosi procesa, dazausi del saves, na ir kad kitiem grazi atrodyciau blush2.gif Galeciau praleisti visa diena prie veidrodzio thumbup.gif
Atsakyti
Dažausi, kad į save veidrodyje galėčiau žiūrėt bigsmile.gif
Atsakyti
Girdejau tokia nuomone, kad mes dazomes, puosemes del apsaugos. Makiazas saugo, juk neini pliku veidu, tarsi uzdeda sarva. Papuosalai, ypac masyvus, padeda apsiginti nuo blogu akiu, apkalbu. Kaip indenai dazydavosi/dazosi del apsaugos, nuziurejimo taip ir mes smile.gif
Atsakyti
dazausi, nes patinka pats procesas. o kai dar is brangiausiojo isgirstu komplimenta, tai is vis smagu. Jauciuosi grazesne ax.gif
Atsakyti
dazausi, kad netycia paziurejus i veidrodi neapsizliumbciau.
Atsakyti
sukure dievas zeme ir pagalvojo: kaip grazu; sukure dievas vyra ir pagalvojo: kaip nuostabu; sukure dievas moteri ir pagalvojo: ai, nieko tokio, pasidazys tongue.gif
nugis tikrai mes pagrazejam pasidaziusios biggrin.gif
Atsakyti
klumpele, dazausi pirmiausiai del saves, o tada jauciuosi puikiai ir gaunu didesni demesi is svetimu...., tada pasijauciu grazesnia tongue.gif blush2.gif
esu is tu moteru, kur per daug ant veido neprisidedu makiazo, nes mane, tai tiesiog nervina cool.gif jei pamatau moteri per daug nupiestu veidu, bandau ja isivaizduot be makiazo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2006 01 28, 00:00)
jei pamatau moteri per daug nupiestu veidu, bandau ja isivaizduot be makiazo...  biggrin.gif



ir kaip sekasi bigsmile.gif
jauciu fantazija labai lavina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja_x @ 2006 01 28, 00:56)
sukure dievas zeme ir pagalvojo: kaip grazu; sukure dievas vyra ir pagalvojo: kaip nuostabu; sukure dievas moteri ir pagalvojo: ai, nieko tokio, pasidazys tongue.gif
nugis tikrai mes pagrazejam pasidaziusios biggrin.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
na žinot kaip liaudyje sakoma dažytas daiktas ilgiau laikos bigsmile.gif

Man tai nuotaiką ir savijautą pakelia tas pastovėjimas prieš veidrodį thumbup.gif
Atsakyti