Įkraunama...
Įkraunama...

Trikotažo siuvimas

Merginos, siuvėjėlės, lelijėlės, gal kuri susidūrėte, o tikrai žinau, kad mūsų tarpe yra kas siuvo trikotažą... Bandžiau dviguba adata siūti, tačiau man niekaip nesigauna, viena iš jų tarpais paleidžia siūlą verysad.gif Ką ne taip galiu daryti?? Du siūlus vėriau kartu, tik prie adatos atskyriau ir pervėriau juos. Bandžiau reguliuoti, ir kaskart siūti, tačiau niekas nepadeda unsure.gif
help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
Na, labai sunku trikotažą siuti su paprastą mašina,bet pabandyk zigzagu arba overloku 4u.gif
Atsakyti
pas mane yra siuvimo masina brother, ir ten kai dedasi 2 adatos tai jos veriasi atskirai ir skirtingai, turiu savaja instrukcija tad siuna, tai gal ir pas tave kitaip turi vertis siulas g.gif
Atsakyti
Uj, kaip saunu! Siandiena bandziau kitoki trikotaza, ir masina siuvo kuo puikiausiai lotuliukas.gif Vadinasi viskas priklauso nuo audinio.. doh.gif
Atsakyti
O cia dviadate gali detis i visas buitines masinas? Ar tam reikia uzstatyti specialia kokia programa ar tiesiog uzstatyti paprasta siuvama siule? Niekad nebandziau su dviadate. blush2.gif Trikotaza siuvu su smulkiu zigzagu, bet vis tiek ne ta kokybe. Dar klausimas: Ar su dviadate gaunasi pakankamai elastinga siule trikotazui? Idomu, kaip ten siulas apacioj pinasi. g.gif
Atsakyti
Dar būna specialios adatos trikotažui.
Kažkada, dar su senesne mašina, reikėjo kažką susiūti iš trikotažo ir labai sunkiai sekėsi, tai siuvimo reikmenyse nusipirkau adatas trikotažui, tada geriau siuvo.
Tikrai dar priklauso ir nuo audinio, vienus gali lengvai susiūti ir paprasta siūle, o kiti tamposi net siūnant trikotažo siūle.
Kažkur burdoj esu mačius patarimą, kad galima flizelino juostele paklijuoti siūlių vietas, tada neišsitampo. Tiesa, pati nebandžiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 07 07, 08:24)
Dar būna specialios adatos trikotažui.
Kažkada, dar su senesne mašina, reikėjo kažką susiūti iš trikotažo ir labai sunkiai sekėsi, tai siuvimo reikmenyse nusipirkau adatas trikotažui, tada geriau siuvo.
Tikrai dar priklauso ir nuo audinio, vienus gali lengvai susiūti ir paprasta siūle, o kiti tamposi net siūnant trikotažo siūle.
Kažkur burdoj esu mačius patarimą, kad galima flizelino juostele paklijuoti siūlių vietas, tada neišsitampo. Tiesa, pati nebandžiau. smile.gif


o kokios ten adatos specialios, jos labai plonos jo? ax.gif nes man trikotaza sukapoja kazkaip, tokios skylutes gaunasi ir akys nubega.. unsure.gif
Atsakyti
Tiesiog reikia paklausti siuvimo reikmenų parduotuvėse. Jos iš pažiūros niekuo nesiskiria nuo paprastų. Net nežinau, kas ten kitaip, gal pati smailuma kažkokia kitokia, bet tikrai geriau siuvo. Dar būna specialios odai...
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 09 13, 10:34)
Tiesiog reikia paklausti siuvimo reikmenų parduotuvėse. Jos iš pažiūros niekuo nesiskiria nuo paprastų. Net nežinau, kas ten kitaip, gal pati smailuma kažkokia kitokia, bet tikrai geriau siuvo. Dar būna specialios odai...


a turbut smailesnes is tikro, nes lyg ir plona tikrai naudojau, o niekuo ne geriau buvo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(domcius @ 2007 09 13, 19:11)
a turbut smailesnes is tikro, nes lyg ir plona tikrai naudojau, o niekuo ne geriau buvo.. g.gif


Trikotažinės adatos turi suapvalintą viršūnėlę, todėl nenukerta siūlų, o tuo pačiu ir skylių nepadaro, o švelniai praskiria siūlus. Bet iš pažiūros tai neatskirsi, pardavėjos paklausti reikia, tikrai turėtų patarti.
Atsakyti
QUOTE(drakosha @ 2007 09 14, 09:29)
Trikotažinės adatos turi suapvalintą viršūnėlę, todėl nenukerta siūlų, o tuo pačiu ir skylių nepadaro, o švelniai praskiria siūlus. Bet iš pažiūros tai neatskirsi, pardavėjos paklausti reikia, tikrai turėtų patarti.


aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 07 07, 09:24)
Dar būna specialios adatos trikotažui.
Kažkada, dar su senesne mašina, reikėjo kažką susiūti iš trikotažo ir labai sunkiai sekėsi, tai siuvimo reikmenyse nusipirkau adatas trikotažui, tada geriau siuvo.
Tikrai dar priklauso ir nuo audinio, vienus gali lengvai susiūti ir paprasta siūle, o kiti tamposi net siūnant trikotažo siūle.
Kažkur burdoj esu mačius patarimą, kad galima flizelino juostele paklijuoti siūlių vietas, tada neišsitampo. Tiesa, pati nebandžiau. smile.gif


trikotaziniu adatu galiukai , uzapvalinti , o i skersiniu pjuvius siuvama isilgine trikotazine juostele , kad neissitemptu ax.gif
Atsakyti