Įkraunama...
Įkraunama...

Agility treniruotės

Dėkui! Gal prisijungsim wink.gif
Atsakyti
Gal galit kas duoti ilčių kontaktus?
Iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti
Na, o mums klube "Vilnis" patarė neprasidėti su Agillity... Baltiems westukams negalima dažnai maudytis, o po kiekvienos treiruotės sako purvini šunys būna blush2.gif O taip norėjom pasportuoti. verysad.gif
Tikriausiai ant žolytės tokios treinruotės nevyksta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gliukas @ 2008 07 15, 16:27)
Na, o mums klube "Vilnis" patarė neprasidėti  su Agillity... Baltiems westukams negalima dažnai maudytis, o po kiekvienos treiruotės sako purvini šunys būna  blush2.gif  O taip norėjom pasportuoti.  verysad.gif
Tikriausiai ant žolytės tokios treinruotės nevyksta?  ax.gif


Nu mes tai einam ant zolytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2008 07 15, 16:40)
Nu mes tai einam ant zolytes ax.gif


Bet jūs Kaune... O Vilniuj iš vis tik vieną klubą radau ir tas ant arkliams skirtos dangos. g.gif Kai paklausiau ar nežino kur vyskta ant normalios dangos, sakė, kad tokia danga ir yra normali. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gliukas: 15 liepos 2008 - 16:06
o kaip del Klaipeda? kadangi sunialis nori dressiroti suniuko, tai gal pasiulisit kluba kur galima dresiroti suo?
Atsakyti
Merginos, parekomenduokite prasau sunu mokykleje Klaipedoi
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liusi2003 @ 2008 10 24, 21:09)
Merginos, parekomenduokite prasau sunu mokykleje Klaipedoi
rolleyes.gif


agility mokyklėlę?
Atsakyti
Nagi nagi, ką čia matom - o gi Gliuką 4u.gif
Aš gi su savo vestu į Agility vaikštau, na mes dar pradinukai, bet čia tik kol kas ax.gif Ir ant žolytės, ir ant betono pas mus treniruotės būna g.gif O kokia ta normali danga turi būti tai ir nežinau, bet nu neišsimurzina ten tas šuo tikrai g.gif Jei jau labai lauke košė, taigi galima kokią maikę jam uždėt ir pirmyn į trasą! fitness3.gif showoff.gif
Vienintelė bėda su vestais, kad jie mažumėlę ožkavoti, tai kartais doh.gif nekaip jaučiuosi kai aš ten visaip ir taip ir anaip ardausi, o šuo sau ramiausiai tunelio vidury uostinėjasi... schmoll.gif Na čia gal tik pradžioj taip, labai tikiuosi... g.gif
Atsakyti
liusi, agility Klaipėdoje yra tik pas Popovą (Ketvergiuose).
Baltijos prospekto šunų aikštelėje taip pat yra šiokių tokių kliūčių ir iš bėdos būtų galima mokytis dėl savo malonumo, bet čia jau savarankiškai.
Atsakyti
QUOTE(green_tea @ 2008 10 25, 03:51)
Nagi nagi, ką čia matom - o gi Gliuką  4u.gif 


Labas labas wink.gif

Aš nieko prieš šuns išsimurzinimą neturiu, bet Vilniaus agility trenerė jau tokia nemaloni, kad mano šuo bus fainas ir be agility wink.gif
Dėl klusnumo- tai mano puikiai visko išmoksta- aš jau pritrūkau fantazijos kokių komandų ją mokyt biggrin.gif
Sėdėt, gulėt, tarnaut, labas, verskis, balsas, greta, durys (t.y. uždaryk), stovėt, ratukas, palauk, fu, negalima... ką dar išmokyt? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gliukas: 26 spalio 2008 - 00:14
QUOTE(Gliukas @ 2008 10 26, 01:13)
Labas labas wink.gif

Aš nieko prieš šuns išsimurzinimą neturiu, bet Vilniaus agility trenerė jau tokia nemaloni, kad mano šuo bus fainas ir be agility wink.gif
Dėl klusnumo- tai mano puikiai visko išmoksta- aš jau pritrūkau fantazijos kokių komandų ją mokyt biggrin.gif
Sėdėt, gulėt, tarnaut, labas, verskis, balsas, greta, durys (t.y. uždaryk), stovėt, ratukas, palauk, fu, negalima... ką dar išmokyt?  lotuliukas.gif


Yra knygynuose labai faina knyga iliustruota paveiksleliais, vadinasi kazkas apie 100 triuku, kuriuos gali ismokyti savo šunį,ar kažkaip panašiai...Nepirkau, nes maniškę ir paprastas komandas sudėtinga išmokyti, užsispyrusi, bet jum tai labai praverstų manau mirksiukas.gif
Atsakyti