Įkraunama...
Įkraunama...

Geneologinis medis.

o as irgi mastau ka man daryti, jei pvz. prosenele yra mirusi Raseiniu rajone kokiais 1957 ar pan. m, tai is jos mirties lliudijimo galeciau atsekti tikslia gimimo data ir vieta. Bet idomu, kur kreiptis? I Raseiniu civiline metrikacija? idomu, ar atsakytu, jei kreipciaus rastu, o ne pati vaziuociau....
Gal esat kas susidure????
Atsakyti
Sveikos, noriu paklaust kodel darant ta geneologini medi www.geni.com kaikurie vardai juodesniu sriftu?
Atsakyti
Sveikos,
Visai neseniai nusprendžiau, kol dar gyva mano močiutė, užsirašyti tai, ką ji prisimena apie mano prosenelius ir kitus giminaičius, apie kuriuos net nebuvau girdėjusi. Ir tikrai užsikabinau, savotiškas detektyvas gaunasi surasti savo šaknis ar dingusius, į užsienį išvykusius gimines biggrin.gif Kol kas mano šeimos medyje seniausia yra mano proprosenelė, gimusi apie 1860-1870 metus, o viena jos dukra 1914 metais išvyko į JAV, žinojau tik jos pavardę ir kaip apsidžiaugiau, kai Ancestry.com radau jos pilietybes prašymą (petition for naturalization), tokiu būdu sužinojau jos tikslų adresą tuo metu, vaikų vardus bei gimimo datas thumbup.gif Beje dėl Ancestry.com, gal kas nors šiuo metu turite Free trial? Mano jau pasibaigęs, o ten dar radau naudingos informacijos, bet peržiūrėti nebegaliu sad.gif Aš kol kas dar turiu free trial Footnote.com, ten irgi gana daug senų dokumentų, jei kam reikėtų, galėčiau parsiųsti kokį nors dokumentą. Labai norisi nors po truputį judėti į priekį paieškose...Gal dar kam nors bus naudinga arba rasime bendrų protėvių - renku informaciją apie šias gimines - AKSAMITAUSKAI, MUSTEIKIAI, NAVICKAI, GREIČIAI, ZAKSAI, RAJECKAI arba RAJACKAI, MASKOLAIČIAI. Dar iš tolimesnių giminių ŠEDUIKIAI, ANDRIUŠKEVIČIAI.
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2010 07 28, 12:09)
Sveikos,
Visai neseniai nusprendžiau, kol dar gyva mano močiutė, užsirašyti tai, ką ji prisimena apie mano prosenelius ir kitus giminaičius, apie kuriuos net nebuvau girdėjusi. Ir tikrai užsikabinau, savotiškas detektyvas gaunasi surasti savo šaknis ar dingusius, į užsienį išvykusius gimines biggrin.gif Kol kas mano šeimos medyje seniausia yra mano proprosenelė, gimusi apie 1860-1870 metus, o viena jos dukra 1914 metais išvyko į JAV, žinojau tik jos pavardę ir kaip apsidžiaugiau, kai Ancestry.com radau jos pilietybes prašymą (petition for naturalization), tokiu būdu sužinojau jos tikslų adresą tuo metu, vaikų vardus bei gimimo datas thumbup.gif  Beje dėl Ancestry.com, gal kas nors šiuo metu turite Free trial? Mano jau pasibaigęs, o ten dar radau naudingos informacijos, bet peržiūrėti nebegaliu sad.gif Aš kol kas dar turiu free trial Footnote.com, ten irgi gana daug senų dokumentų, jei kam reikėtų, galėčiau parsiųsti kokį nors dokumentą. Labai norisi nors po truputį judėti į priekį paieškose...Gal dar kam nors bus naudinga arba rasime bendrų protėvių - renku informaciją apie šias gimines - AKSAMITAUSKAI, MUSTEIKIAI, NAVICKAI, GREIČIAI, ZAKSAI, RAJECKAI arba RAJACKAI, MASKOLAIČIAI. Dar iš tolimesnių giminių ŠEDUIKIAI, ANDRIUŠKEVIČIAI.

iš kurio krašto jūsų andriuškevičiai? 4u.gif gal girdėti vardai Elžbieta ir Ona Andriuškevičiūtės arbą jų tėvai Magdelena ir Juozas Andriuškevičiai? manieji yra iš kauno arba Kinderiškių, tarnavo pas Vailokaičius. smagu būtų atrasti kažką bendro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 07 28, 15:28)
iš kurio krašto jūsų andriuškevičiai? 4u.gif  gal girdėti vardai Elžbieta ir Ona Andriuškevičiūtės arbą jų tėvai Magdelena ir Juozas Andriuškevičiai? manieji yra iš kauno arba Kinderiškių, tarnavo pas Vailokaičius. smagu būtų atrasti kažką bendro  blush2.gif

Mano medyje seniausias Andriuškevičius yra gimęs kažkur 19 a. gale, iš kur kilęs nežinau, bet jis vedė Elžbietą Navickaitę ir po to gyveno Jurbarke, ten ir palaidotas berods. Turėjo 4 vaikus (3 berniukai, 1 mergaitė). O kada maždaug gimęs jūsų Juozas Andriuškevičius? Gal turėjo brolių? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2010 07 29, 09:28)
Mano medyje seniausias Andriuškevičius yra gimęs kažkur 19 a. gale, iš kur kilęs nežinau, bet jis vedė Elžbietą Navickaitę ir po to gyveno Jurbarke, ten ir palaidotas berods. Turėjo 4 vaikus (3 berniukai, 1 mergaitė). O kada maždaug gimęs jūsų Juozas Andriuškevičius? Gal turėjo brolių? biggrin.gif

ar brolių turėjo nežinau bet gimęs taip pat 19a gale, nors tikslios datos nežinau, nes mirė pirmam pasauliniam kariaudamas, tad net kapo nėra.. bet sprendžiant kad žmona gimus 1885 tai turėtų būt panašiai ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

seniai čia nosį buvau įkišus.

Noriu pasipasakoti: žiūriu per BBC tokią laidą "Heir hunters" ("Palikimo išieškotojai"). Yra Anglijoj tokos kompanijos, kurios padeda prisiteisti palikimą, jeigu kraujo giminaitis nepaliko jokio raštiško testamento. Visokių istorijų parodo, vos ne kaip Lietuvoj "Atleisk" smile.gif Aišku, jie už kažkokį procentą nuo palikimo dirba.

Žiūriu aš, ir paminėjo vieną lietuvišką vardą- Albinas Dulinskas. Palikimo paliko apie 20 tūkst svarų sterlingų. Artimujų neranda, todėl po kelių metų jeigu niekas neatsilieps, visas turtas atiteks valstybei. Pavardė nėra dažna, tai suradau aš facebooke vieną vaikiną tokia pačia pavarde ir parašiau jam žinutę. Gali būti kad jo senelio brolis, ar pusbrolis... Paprašiau kad man duotų žinot, jeigu kreiptis ir t.t., nes jaučiuos kaip detektyve smile.gif Na, 5 dienos neatsiliepė. Nžn ar atsilieps. Gal mano kad spamas, ar čia aš pati tų pinigų noriu... Ką manot - dar kartą jam parašyt?

Čia nuoroda: http://www.bbc.co.uk..._estates1.shtml
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2010 07 25, 12:03)
Sveikos, noriu paklaust kodel darant ta geneologini medi www.geni.com  kaikurie vardai juodesniu sriftu?


Labas, nžn kodėl - pas mane išryškina tik tuos, kurie turi login'ą geni.com. Gal čia tas pats?
Atsakyti
Tikrai ne. Pas mane vienas is paryskintu - velionis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2010 07 30, 14:14)
Tikrai ne. Pas mane vienas is paryskintu - velionis. doh.gif

O kai atspausdini - irgi paryškinta?
Atsakyti
Nespausdinau as dar, nes dar daug zmoniu paminet reikia.
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2010 07 31, 12:02)
Nespausdinau as dar, nes dar daug zmoniu paminet reikia.


Atsimenu, kai spausdinau - pas mane buvo irgi keli vardai bold'u ekrane, bet atspausdinus viskas gerai.
Atsakyti