Įkraunama...
Įkraunama...

Geneologinis medis.

Kas gali padet, negaliu prisijungti prie savo geni medzio, nes, irasiau neegzistuojanti emeila, o kito irasyt neleidzia. Aciu kas atsakys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistija: 04 rugpjūčio 2010 - 12:44
Sveikos, merginos 4u.gif
„Užsikabliavau“ ir aš jūsų diskusiją paskaičiusi, susivedžiau tėtės ir mamos medžio šakas į myheritage.lt. Pačius medžius abiejų šeimų jau keletą metų kaip turiu nusipaišius, tai dabar rankos panižo ir į kompiuterį susivesti viską smile.gif
Bet va, turiu klausimėlį: įvedus vieną savo prosenelę, sistema atrado, kad ji yra ir kitame toje sistemoje esančiame medyje, lygiai su tais pačiais vardais aplinkui, kurių dar nebuvau spėjusi suvesti į savo medį... Apsidžiaugusi suskubau įvedinėti ir tos prosenelės šeimos narius, tačiau kai juos suvedžiau, nebematau, kad rodytų (toks žalias besisukantis rutuliukas buvo), jog jie yra kitame kažkieno sudarytame giminės medyje verysad.gif
Ar yra kam taip buvę, kad dingtų tų sąsąjų rodymas? Taip smalsu būtų susisiekti su tuo tolimu giminaičiu, kuris iš kitos savo medžio „pusės“ turi manojo medžio šakas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sushi @ 2010 08 04, 21:29)
„Užsikabliavau“ ir aš jūsų diskusiją paskaičiusi, susivedžiau tėtės ir mamos medžio šakas į myheritage.lt


Sveika prisijungus 4u.gif
Negaliu nieko patarti, nes naudojuos geni.com
Atsakyti
QUOTE(sushi @ 2010 08 04, 23:29)
Bet va, turiu klausimėlį: įvedus vieną savo prosenelę, sistema atrado, kad ji yra ir kitame toje sistemoje esančiame medyje, lygiai su tais pačiais vardais aplinkui, kurių dar nebuvau spėjusi suvesti į savo medį... Apsidžiaugusi suskubau įvedinėti ir tos prosenelės šeimos narius, tačiau kai juos suvedžiau, nebematau, kad rodytų (toks žalias besisukantis rutuliukas buvo), jog jie yra kitame kažkieno sudarytame giminės medyje  verysad.gif
Ar yra kam taip buvę, kad dingtų tų sąsąjų rodymas? Taip smalsu būtų susisiekti su tuo tolimu giminaičiu, kuris iš kitos savo medžio „pusės“ turi manojo medžio šakas... smile.gif


Nežinau, kas ten per žalias besisukantis rutuliukas, bet visas sąsajas su kitais medžiais gali rasti skiltyje "Šeimos medis" -> "Smart Matches™". Bent jau man nei viena sąsaja nedingo.
Atsakyti
man tai dingo entuziazmas biškiuką verysad.gif bandžiau šifruoti vilkijos parapijos archyvus tai nieko neradau, nors abu proseneliai ten gimę unsure.gif aišku mano rusų žinios kuklios, bet ieškojau pagal pabrauktą vardą, o po to pagal kiekvienų sutrauktą metų sąrašą, gal blogai ieškojau, ne į tuos vardus žiūrėjau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramera @ 2010 08 07, 10:45)
Nežinau, kas ten per žalias besisukantis rutuliukas, bet visas sąsajas su kitais medžiais gali rasti skiltyje "Šeimos medis" -> "Smart Matches™". Bent jau man nei viena sąsaja nedingo.
Atsirado jau visi dingę rutuliukai smile.gif Matomai, kol dariau įvairius pakeitimus, sitema nespėjo generuoti besikeičiančios info... Aga, žiūrėjau Smart Matches, bet ten irgi porą dienų nesąmones rodė... Tik paskui nusistovėjo ir viskas gerai dabar thumbup.gif
Taip visai netikėtai atradau tarpukaryje į Australiją emigravusius savo giminaičius, kurie jau kuris laikas ieškojo savo giminės pusės Lietuvoje assa.gif
Atsakyti
Sveiki ,dar pridedu pavardes, kuriu ieškau
Kauno apskritis - ŠAPARAUSKAS, ANDRIKIS, POVILAITIS
Rokiškio - Augulis, Krasauskas, Dagys, Stalauskas
Atsakyti
Sveikos, bendramintės. Šiek tiek gaila, kad vėlai jus suradau - būtų buvęs nemenkas stimulas turėti paieškų kompaniją. Dabar gi teko kapstytis vienai. Mano kapstymai ir senų puslapių krutinimas trunka jau 11 metų. Dekretinių metai archyvuose, nesuskaičiuojamos valandos prie interneto, ne viena dešimtis litų išnykusių ieškojimuose, ieškojimai kaip mano giminės vadina 'ko nepametei', krūva tokių pačių 'pamišusių' bendraminčių už jūrų marių... Rezultate kai kuriose šakose - 8 kartos, seniausia data apie 1740, medyje virš 1300 asmenų. Perlipta per jūras marias ir surasta ne viena dešimtis giminaičių, seniai vadintų 'prarastais negrįžtamai'. Tiesa, čia tiek mano pačios, tiek vyro medžiai. Pilni failai popierių, kopijų.. Paskutinius kelis metus jau nebedariau nieko, bet pastaruoju metu pradeda vėl kirbėti, kad laikas sugrįžti. Sugrįžti tam, kad galutinai susisteminti, sudėlioti tai, ką radau, tai ką turiu ir pagaliau atspausdinti paieškų rezultatus kaip dar vieną paminklą visiems tiems, kuriuos savo ieškojimais prikėliau iš kapų. Nors suprantu, kad medis gyvas, jis nuolat auga, žinau, kad niekada neturėsiu visos pilnos informacijos, vis norisi dar-dar-dar truputį... O kai kuri informacija tiesiog nepasiduoda. Turiu tolimesnių giminių, žinau kur jie gyvena, ne kartą akivaizdžiai ir neakivaizdžiai beldžiausi į duris... ir tyla... ne visada ir ne visi nori viską prisiminti...
Papildyta:
Tiesa, Jolantuke, maciau esi spausdinusi knyga. Gal gali detaliau - kur, kokiu formatu, kaip ir t.t. ir pan. Darosi aktualu.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 10 07, 17:05)
Tiesa, Jolantuke, maciau esi spausdinusi knyga. Gal gali detaliau - kur, kokiu formatu, kaip ir t.t. ir pan. Darosi aktualu.

Deja, knygą maketavau pati. Kiekvienam asmeniui skyriau po puslapį, o jeigu vaikai, tai šeimos vaikus talpinau į vieną puslapį.
A4 formatas. Spausdinau spausdintuvu. Iš viso 3 egzemplioriai...
Na dar nuotraukų lapai įterpti, išaiškinta dažniausių pavadržių kilmė, šeimos gyvenamų vietų vietovardžiai ir jų istorijos, prisiminimai...
Praktiškai viskas sudėta į mano svetainę blush2.gif

Jeigu per 1300 žmonių jau ir į myheritage nemokamą versiją nebetilps... g.gif Bandyčiau skelti į kelis medžius giminėmis.
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2010 10 07, 16:30)
Deja, knygą maketavau pati. Kiekvienam asmeniui skyriau po puslapį, o jeigu vaikai, tai šeimos vaikus talpinau į vieną puslapį.
A4 formatas. Spausdinau spausdintuvu. Iš viso 3 egzemplioriai...
Na dar nuotraukų lapai įterpti, išaiškinta dažniausių pavadržių kilmė, šeimos gyvenamų vietų vietovardžiai ir jų istorijos, prisiminimai...
Praktiškai viskas sudėta į mano svetainę  blush2.gif

Jeigu per 1300 žmonių jau ir į myheritage nemokamą versiją nebetilps...  g.gif  Bandyčiau skelti į kelis medžius giminėmis.

Mačiau tavo puslapį - superinis. Žemai lenkiu galvą už visą tavo padarytą darbą. Užtat ir sakau, kad gaila jog neradau jūsų anksčiau. Turbūt būtų buvę žymiai lengviau rankioti puzlio gabalėlius.

Myheritage nenaudoju. Suvedinėjau viską į Ancestry programą. Gera programa, jokių priekaištų neturiu, gal tik tai, kad blokinės schemos su jungtimis nespausdina tokia išvaizda kai norėčiau ją matyti aš. Vienok tai menkiausia problema, nes gedcom faila galima importuoti ir į kitą programą.

O apie knygą aš mąstau apie rimtą knygą kietais viršeliais. Nors egzempliorių kaičius vargu bau ar bus didesnis nei tavo. Nenoriu dailinti istorijos, kad patiktų visiems, kurie bus toj knygoj. Geriau noriu, kad ji būtų man ir mano vaikams nepadailinta ir nepataisyta 'kaip kažkas norėjo matyti gyvenimą'.

Tiesa, nuo kurios Lietuvos vietos tavo Masianai? Maniškiame medyje irgi yra Masianai nuo Dieveniškių.

Dar vienas klausimas. Iš kur gavai pavardžių kilme? Iš Lietuvių kalbos komisijos? Ar užsiima jie su tokiais užklausėjais? O gal kartais turi lietuviškų pavardžių žodyną?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 07 spalio 2010 - 15:59
QUOTE(Dvi @ 2010 10 07, 17:42)
Mačiau tavo puslapį - superinis. Žemai lenkiu galvą už visą tavo padarytą darbą.

O apie knygą aš mąstau apie rimtą knygą kietais viršeliais. Nors egzempliorių kaičius vargu bau ar bus didesnis nei tavo. Nenoriu dailinti istorijos, kad patiktų visiems, kurie bus toj knygoj. Geriau noriu, kad ji būtų man ir mano vaikams nepadailinta ir nepataisyta 'kaip kažkas norėjo matyti gyvenimą'.

Tiesa, nuo kurios Lietuvos vietos tavo Masianai? Maniškiame medyje irgi yra Masianai nuo Dieveniškių.

Dar vienas klausimas. Iš kur gavai pavardžių kilme? Iš Lietuvių kalbos komisijos? Ar užsiima jie su tokiais užklausėjais? O gal kartais turi lietuviškų pavardžių žodyną?

Ačiū už gerus žodžius mano puslapiui. Nors seniai jau nebeatnaujinu, greitai pelėsiais apsitrauks blush2.gif

Savo atspausdintą knygą nunešiau į knygryšyklą ir įrišo į labai gražų odinį viršelį. Žinoma, vieno egzemplioriaus kaina man su spausdinimu ir įrišimu išėjo per 100 litų. Bet kaip giminės istorijai - negaila. Nekasdien juk tokias knygas spausdinu mirksiukas.gif Tik nepragalvojau varianto, kad tą knygą galima būtų papildyti. Va jau keli kūdikėliai gimė, o knygoje jų nėra...

Apie Masianus mažai žinau. Tiesiog mano tetos vyro pavardė. Jis labai seniai miręs, tad ryšių neteko turėti.

Lietuviškų pavardžių kilmę ėmiau iš Lietuviškų pavardžių žodyno. Pasiėmiau iš bibliotekos po vieną tomą ir studijavau. Seniau duodavo išsinešti, dabar jau nebeduoda, tai reikiamus puslapius vietoje persifotografuoju.
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2010 10 07, 17:55)
Tik nepragalvojau varianto, kad tą knygą galima būtų papildyti. Va jau keli kūdikėliai gimė, o knygoje jų nėra...

Lietuviškų pavardžių kilmę ėmiau iš Lietuviškų pavardžių žodyno. Pasiėmiau iš bibliotekos po vieną tomą ir studijavau. Seniau duodavo išsinešti, dabar jau nebeduoda, tai reikiamus puslapius vietoje persifotografuoju.

Čia jau nieko nepadarysi. Medis auga, nebent naujus knygos leidimus daryti.
Reikės ir man iki bibliotekos susiruošti.
Atsakyti