Įkraunama...
Įkraunama...

Thermomix

Sveikos merginos, 4u.gif

Kažkaip nepavyko iš karto įkelti žinutes. Buvau parašiusi, bet ... Tiek to. Rašau iš naujo smile.gif
Noriu pasiteirauti, gal kas naudojatės Thermomix, gal galite parašyti, kokia yra jo kaina Lietuvoje. Gal galite pasidalinti patirtimi, ar verta šį daiktą įsigyti. Kai gyvenau Vokietijoje, teko juo naudotis, tik gal senu variantu. Šiaip tai man labai patiko juo gaminti uogienes ir trintas sriubas.
Laukiu komentarų. good.gif


***

Receptais dalyjamasi temoje Gaminame su Thermomix'u.
Atsakyti
O kas ti yra? smile.gif Gal tu čia apie blenderį kalbi, tai žiūrėk temą žemiau arba įkelk fotkę to daikto, nes gal pas mumi kitaip vadinasi 4u.gif
Atsakyti
Tai ne tik blenderis, ten toks aparatas, kuris ir smulkina, ir plaka, ir tesla minko ir dar yra su kaitinimo elementu, kad galima ir visokius karstus patiekalus gaminti. Ji gamina vokiečių firma Vorwerk ir parduoda tik per platintojus (labai nemėgstu tokio pirkimo būdo). Kai vakar įvedžiau į Google Thermomix, kad ieškotų lietuviškuose puslapiuse, buvo ir nurodymas į supermama, bet gal jau seniau buvo diskutuota ir neberandu. Yra šiokios tokios informacijos ir www.termomiks.lt
Tai aš labai norėčiau sužinoti, ką apie šį daiktą gali pasakyti tos, kurios juo naudojasi.
Atsakyti
Mano dėdė platino šį prietaisą, tai galiu pasakyti, kad tikrai puikus daiktas, labai palengvinantis buitį, bet kiek pamenu, kaina irgi "puiki". Tiksliai negaliu pasakyt, bet +- apie 3000lt. Tik tiek, kad jis platino prieš kokius 5 metus, taigi gali būti pasikeitusi kaina.
Padėdavau jam prezentacijas daryt, tai galiu teigti, jog pati norėčiau tokio. Labai patogu ir smagu trintas sriubas daryt, be to, ten ir svarstyklės, matuojančios kelių gramų tikslumu įtaisytos. Kepdavom bandeles visokias, midų netgi darydavom, saldžius sūrelius, ką tik nori, o kartu ir receptų knygą pridėdavo. Tikrai fainas įrenginys, bet jau kaina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 03 spalio 2006 - 09:02
mes turim. mokejom (2001m) 4500lt. nezinau, ar verta buvo g.gif , nes esu prasta gamintoja...bet daiktas - thumbup.gif . beje, pastebejau, kad kuo toliau, tuo labiau/dazniau ji naudoju, ypac visokioms trintoms sriuboms ir kokteiliams thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, vėl atnaujinu temą apie termomiksą. Pamatė mano mama jį parodoje ir jau kad užsimanė mirksiukas.gif Kliedi kelinta diena g.gif Gal žinote, kaip jį galima būtų įsigyti pigiau. O gal perkant kelis galima gauti urmine kaina? Gal atsirastų norinčių jį įsigyti.
Atsakyti
Aha, vakar parodoje Moters pasaulis maciau - 4500 Lt smile.gif) Po gaminimo dar ir pats issiplauna. Bet jei dauguma cia atsiliepusiuju su juo gamina trintas sriubas, tai gal aciu - apsieisim uz tokia kaina...

Beje, senoji tema apie sita stebuklinga puoda cia:
http://www.supermama...showtopic=13520
4u.gif
Atsakyti
Mane tai labai vilioja, nes esu su senesniu variantu pati Vokietijoje dirbusi. Trintoms sriuboms, tešlai gaminti arba uogienėms tikrai geras dalykas. Bet aš dar bandysiu su savo pažįstamais vokiečiais susisiekti. Gal ten bent kiek pigiau? Kažkada internete tai mačiau už 3000-3500lt. 4500 tai jau tikrai per daug.
Atsakyti
4u.gif Mačiau, bandžiau. Tikrai labai patiko... Ir jei kainą padalinus į kokias dvi dalis, tai už pusę tikrai pirkčiau tongue.gif . O dabar kažkaip brangoka nerealiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(cibi @ 2006 11 06, 20:28)
Mane tai labai vilioja, nes esu su senesniu variantu pati Vokietijoje dirbusi. Trintoms sriuboms, tešlai gaminti arba uogienėms tikrai geras dalykas. Bet aš dar bandysiu su savo pažįstamais vokiečiais susisiekti. Gal ten bent kiek pigiau? Kažkada internete tai mačiau už 3000-3500lt. 4500 tai jau tikrai per daug.

Tai gal ir mane prašom priimti į kompaniją. Šį sekmadienį mano namuose darys prezentaciją, o kadangi norim įsigyti du vienetus, tai bandysim ir nuolaidas išmušinėti. doh.gif Gal parduotų kelis vienetus už 3500? Ar prisidetum prie mūsų?
Atsakyti
QUOTE(austulle @ 2006 10 06, 21:51)
mes turim. mokejom (2001m) 4500lt. nezinau, ar verta buvo  g.gif , nes esu prasta gamintoja...bet daiktas -  thumbup.gif . beje, pastebejau, kad kuo toliau, tuo labiau/dazniau ji naudoju, ypac visokioms trintoms sriuboms ir kokteiliams  thumbup.gif



QUOTE(ingries @ 2006 11 08, 13:56)
Tai gal ir mane prašom priimti į kompaniją. Šį sekmadienį mano namuose darys prezentaciją, o kadangi norim įsigyti du vienetus, tai bandysim ir nuolaidas išmušinėti. doh.gif  Gal parduotų kelis vienetus už 3500? Ar prisidetum prie mūsų?



Sakykit, o jo talpa pusantro litro? Vakar puseserei pasakojau, tai mane išdurnino, kad labai maža talpa ir neverta... blush2.gif Kai Vokietijoje naudojausi, tai kažkaip nepajutau to nepatogumo. Bet gal tikrai mažoka?
Atsakyti
Sveikos.Turiu ir aš šį aparatą,tai naudoju jį tikrai palyginus mazai, kaip galvojau jį naudosiu pamačius per prezentaciją.Jis tikrai labai geras,tik kaina aišku nereali blink.gif ,bet jeigu jau aš jį naudoju,nors ir ne taip dažnai,rezultatu esu labai patenkinta.maisto tai jame beveik negaminu,išskyrus kukurūzų košę ir uogienes.tačiau ką nors susmulkinti,pvz bulves bulviniams blynams,ar morkas ir t.t..tai smulkina puikiausiai,ir plauti tikrai labai mažai.kiek jums reikia išplauti kombaino detalių po bulvių tarkavimo?o man tik 2.tešlą mielinę taip pat puikiai padaro per 3 min.,todėl palyginus dažnai darau mielinius pyragus ar bandeles,ir tešla visada puiki.
o vat mėsos faršas man visai nepatinka,nors ir maldavau mėsą kaip rekomenduoja truputį pašaldytą.
Ir dar.Artėja Kalėdos,ir manau daugėlis darote aguonpienįįį.Tai šis aparatas yra puikiausias jam pagaminti.iš vakaro tik reikia užmerkti aguonas,o iš ryto nuplikyti.ir sumalti. thumbup.gif
Talpa jo yra 2l,tačiau tiek man atrodo negalima pilti,jeigu gamini.
Jeigu turit galimybę,tai tikrai nusipirkit,nesigailėsit. biggrin.gif
Atsakyti