Įkraunama...
Įkraunama...

Sąnariukų ligos

Sveikos Mamytes,

Papaskotite kaip Jūs jaučiatės emociškai, kai matote kad jūsų vaikas kaninasi?
Kaip jūs Savo vaikui padedate, kai jam labai skauda?
Ar lankote kokias nors specialias įstaigas, kad vaikui būtų geriau?
Kokia jūsų nuomonė apie Lietuvos gydymą ir požiūrį į tokią ligą?
Papasakokite tai kas slegia labiausiai Jūsų širdis?
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif
Sukabino mus ne reumatas bet plaučių uždegimas doh.gif menesį laiko niekaip neišgydom, o jau antibiotikų kiekis, o jau kraujo ėmimo doh.gif visi verčia bėda metotrexatui. Sanariai kol kas ramūs bandysim laikinai jį nutaukti ir išsigydyti plaučių uždegimą doh.gif Tik labai nuotaika mano ligonio prasta tokia depresinė doh.gif o tas sveikimui greičio irgi neprideda, nusibodo jau jam ligoninės, daktarai ir vaistų leidimai doh.gif bandau jį nuteikti teigiamai, bet labai sunkiai sekasi doh.gif Dar ir amžius jo toks 12 metų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sternchance @ 2010 12 08, 13:00)
Papaskotite kaip Jūs jaučiatės emociškai, kai matote kad jūsų vaikas kaninasi?
Kaip jūs Savo vaikui padedate, kai jam labai skauda?
Ar lankote kokias nors specialias įstaigas, kad vaikui būtų geriau?
Kokia jūsų nuomonė apie Lietuvos gydymą ir požiūrį į tokią ligą?
Papasakokite tai kas slegia labiausiai Jūsų širdis?

mes buvom sanatorijoj, bet buvau nepatenkinta kad mamai nedarbingumo lapelio neduoda, gavau imt nemokamas atostogas... siaip nami edarom mankšteles, kamuolį turim.. judrus mano vaikas, tai ir taip prisisportuoja rolleyes.gif o kad morališkai ir mamai ir vaikui sunku taip turi būt.. bet svarbu būt optimistais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(P@nter@ @ 2010 12 08, 13:47)
Sveikos mamos  4u.gif
Sukabino mus ne reumatas bet plaučių uždegimas  doh.gif menesį laiko niekaip neišgydom, o jau antibiotikų kiekis, o jau kraujo ėmimo doh.gif  visi verčia bėda metotrexatui.

o pas mus daržely vėjaraupiai siaučia, bijau kad neprikibtų unsure.gif
Atsakyti
4u.gif
sveikateles vaikuciams ir stiprybes mamytems 4u.gif 4u.gif

mano dukriukas su sia liga jau 4 metai,kaip bebutu sunku,bet stengiames nepasiduoti smile.gif
sportuojam namuose,lankome baseina,kuo daugiau judejimo,vaistuku pagalba augame gerai,va tik atsalus orams vis dazniau paserga mazoji,ir nuejus i mokykla greitai vis pasigauna tai sloga,tai kosuly ir t.t.tada labai sanariukas skauda,pasiguodziame abi ir stumiames i prieky toliau smile.gif

dar norejau pamineti,kad si liga del klimato atsiradimo nieko bendra neturi,buvo tokiu ir man minciu,kad cia kur gyvenu,ir visi taip man kalbejo,bet kiek pati domejausi gyd ir kur mes gydomes daug vaikuciu atvaziuoja butent is tropiniu krastu su tokia ligele 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes

Na mums jau tikrai patvirtino Jaunatvini idiopatini poliartrita.Kol vaistus vartojame lyg ir neblogai viskas atrodo, tikiuosi kad viskas bus tik geryn....

Visiems vaikuciams ir mamytems stiprybes
Atsakyti
Labas, 4u.gif
Mes irgi jungiamės prie jūsų, priimsit ax.gif ? Mano dukružei 5,5 m.
Nežinau dar nei ko pasiteirauti g.gif . Kažkiek jau perskaičiau apie artritą, kažką teoriškai sužinojau, bet praktikos nei patyrimo dar nėra. Padarėm dukrytei tyrimus, tai ANA tyrimas teigiamas. Diagnozė - JIA. Kol kas paskyrė mėnesiui gerti relifex'ą. Kas bus toliau dar nežinau. Tikrinomės ir akytes. Čia matyt ta forma, kur gali būti akyčių pažeidimas. Kol kas viskas gerai, bet kaip liūdna...
Kieno vaikiukui dar ši forma yra? Koks buvo ANA tyrimas? Nes aš dar nenutuokiu, kas per situacija. Gydytoja labai nenugazdino, bet ir nepaguodė. Tiesig dabar patarė laukti ir stebėti. O į klausimą, ar liga pagydoma atsakė : " liga nepagydoma, bet išgydoma". Belieka pasikliauti Dievu ir likimu.
Lauksiu patarimų iš labiau patyrusių ar su tuo susijusių mamų blush2.gif drinks_cheers.gif . Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Lepsva @ 2010 12 20, 22:57)
Labas, 4u.gif
Mes irgi jungiamės prie jūsų, priimsit  ax.gif ? Mano dukružei 5,5 m.
Nežinau dar nei ko pasiteirauti  g.gif . Kažkiek jau perskaičiau apie artritą, kažką teoriškai sužinojau, bet praktikos nei patyrimo dar nėra. Padarėm dukrytei tyrimus, tai ANA tyrimas teigiamas. Diagnozė - JIA. Kol kas paskyrė mėnesiui gerti relifex'ą. Kas bus toliau dar nežinau. Tikrinomės ir akytes. Čia matyt ta forma, kur gali būti akyčių pažeidimas. Kol kas viskas gerai, bet kaip liūdna...

mes akis tikrinamės kas mėnesį, ir karts nuo karto lašinam plečiančius vaistukus, nes tas vidinis akių uždegimas nematomas ir niekaip jo negalima pastebėt verysad.gif deja, nepastebėjom kada jis įsimetė į dešinę akytę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepsva @ 2010 12 20, 21:57)
Labas, 4u.gif
Mes irgi jungiamės prie jūsų, priimsit  ax.gif ? Mano dukružei 5,5 m.
Nežinau dar nei ko pasiteirauti  g.gif . Kažkiek jau perskaičiau apie artritą, kažką teoriškai sužinojau, bet praktikos nei patyrimo dar nėra. Padarėm dukrytei tyrimus, tai ANA tyrimas teigiamas. Diagnozė - JIA. Kol kas paskyrė mėnesiui gerti relifex'ą. Kas bus toliau dar nežinau. Tikrinomės ir akytes. Čia matyt ta forma, kur gali būti akyčių pažeidimas. Kol kas viskas gerai, bet kaip liūdna...
Kieno vaikiukui dar ši forma yra? Koks buvo ANA tyrimas? Nes aš dar nenutuokiu, kas per situacija. Gydytoja labai nenugazdino, bet ir nepaguodė. Tiesig dabar patarė laukti ir stebėti. O į klausimą, ar liga pagydoma atsakė : " liga nepagydoma, bet išgydoma". Belieka pasikliauti Dievu ir likimu.
Lauksiu patarimų iš labiau patyrusių ar su tuo susijusių mamų  blush2.gif  drinks_cheers.gif . Ačiū.



Stiprybes

Mes irgi tik pries gera menesi susirgom verysad.gif bet pas mus situacija prastesne, liga labai greitai progresavo, ir toks vaizdas, kad skauda visur ir viska, siandiena padidino prodnesolono doze nes naktimis istisai verkia kad skauda kojyte. Dabar geriam is viso 4 tabletes

Kaip Jus pastebejote sia liga? kokie simtomai buvo?
Atsakyti
Mums pradėjo skaudėti kojytę ir ėmė šlubčioti. Galvojom, kad pasitempė. Bet kai pradėjo dar ir rankytę skaudėti, tai nulėkėm pas gydytoją. Paskyrė ibufeną. Pagėrė savaitę, bet nepraėjo, tada jau pradėjom tirtis. Gydytoja pastebėjo, kad ir kakliuką prasčiau sukioja, nors vaikas nesiskundė, kad skauda schmoll.gif .
Paskyrė relifeksa ir nuo jo ženkliai pagerėjo. Dabar dar mėnesį turim gerti ir vėl pasirodyti gydytojai.
Akytes mums tik su lempa tikrino. Sakė, kad šiuo metu pakitimų nėra. Gal reikia kur dar atidžiau patikrinti? O tas uveitas pagydomas? Ką jums gydytojai aiškino?
O koks jūsų ANA tyrimas? Nes neįsivaizduoju, kokio lygio nukrypimai būna. Mačiau norma 1:40.

Papildyta:
Kaip jūs manot, kokios mūsų vaikiukų prognozės?
Atsakyti
su Šventėm visas ir visus 4u.gif linkiu daug daug sveikatytės Jūsų vaikučiams 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi sveikinam visus su šventėmis newyear.gif santa2.gif
Kaip jūs laikotės, pasipasakokit. Mes dar nevisai susigyvenę su liga , dar "žalios" šitame reikale, pasidalinkit. Ką dabar labiausiai stebėti reikia? Kaip nepražiopsoti akyčių uždegimo ar dar ko nors? Lauksim patarimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepsva @ 2010 12 26, 22:37)
Mes irgi sveikinam visus su šventėmis  newyear.gif  santa2.gif
Kaip jūs laikotės, pasipasakokit. Mes dar nevisai susigyvenę su liga , dar "žalios" šitame reikale, pasidalinkit. Ką dabar labiausiai stebėti reikia? Kaip nepražiopsoti akyčių uždegimo ar dar ko nors? Lauksim patarimų  blush2.gif

bent mums tas akių uždegimas nematomas, niekaip jo nepastebėsi verysad.gif todėl kas mėnesį reik rodytis akių gydytojui po plyšine lempa. o jei pamato uždegimą- daug daug lašų: flarex, uniclophen, cyclogyl, 4-5kartus per dieną.
Atsakyti