Įkraunama...
Įkraunama...

Sąnariukų ligos

Mes irgi linkim visiem kuo daugiau sveikatytės ir kuo geresnių rezultatų 4u.gif .
Mes šiandien buvom pasitikrinti. Rezultatai ir geri ir nelabai. Gerai tas, kad tie sąnariukai, kurie skaudėjo, šiuo metu lyg ir susitvarkė. gydytoja išmaigė, išlankstė, bet viskas kaip ir tvarkoj. Bet blogai tai, kad atsirado kitoj kojytėj piršto sąnariukas, kuris ir patinęs ir skausmingas verysad.gif . Pasirodo, mano įtarimas pasitvirtino, kad kažkas su kita kojyte negerai.
Bet tyrimų jokių papildomų nedarė, paliko gerti relifex'ą ir žiūrėti toliau. Tai aš nelabai suprantu, jei geriant vaistus, atsirado papildomas sąnariukas, tai gal reikėjo vaistus keisti ar čia taip gali būti g.gif ? Dar ir žandikaulis kažkoks įtartinas gydytojai pasirodė, nes kai liepė išsižioti smarkiai, tai sakė šioks toks suvaržymas matosi. Oi, negaliu... verysad.gif už ką tie mažiukai turi kentėti?...
Atsakyti
QUOTE(Lepsva @ 2011 01 20, 16:46)
Bet tyrimų jokių papildomų nedarė, paliko gerti relifex'ą ir žiūrėti toliau. Tai aš nelabai suprantu, jei geriant vaistus, atsirado papildomas sąnariukas, tai gal reikėjo vaistus keisti ar čia taip gali būti g.gif ? Dar ir žandikaulis kažkoks įtartinas gydytojai pasirodė, nes kai liepė išsižioti smarkiai, tai sakė šioks toks suvaržymas matosi. Oi, negaliu... verysad.gif  už ką tie mažiukai turi kentėti?...

jei atsiranda uždegimai- liga gyva, kiša savo nagus... o kad kas atsakytų į tavo paskutinį klausimą... verysad.gif
Atsakyti
Visiems ligoniukams sveikatos ir kuo geresnių rezultatų 4u.gif

QUOTE(mejinga @ 2011 01 20, 08:24)
sunku ką ir prognozuot, negali zinot ka liga ims ir sugalvos... aš daviau ir duodu vitaminus iš Nutrilite, amerikiečių kompanijos.. nemanau kad maisto papildai gali pakenkt.. po laidos apie skiepus susimasčiau gal mums ta liga nuo skiepų... visko būna  verysad.gif


Mes irgi esam linkę įtarti, kad ligą galėjo skiepai išprovokuoti. Vyrą ta mintis labai užvaldžiusi, išsistudijavo begales visokių LT ir tarptautinių straipsnių. Nors gydytoja nėra vienareikšmiškos nuomonės. Ji teigia, jog nesužinosim niekada, kas visgi iššaukė sąnariukų uždegimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sinuhe: 21 sausio 2011 - 11:20
Sveikos, mamytės 4u.gif

aš tai kažkaip norėčiau paguosti visas, nuraminti, kažkiek optimizmo įkvėpti, juk ši liga tikrai ne nuosprendis, kad būtinai viskas bus blogai ir progregruos, juk gali liga ir sustoti, atsitraukti, būna, kad išauga vaikai, tad tikrai - kuo daugiau teigiamų minčių ir tikėkimės visos geriausio 4u.gif

Skiepus ir aš jau senokai įtarinėju, kai atgaminu ligos pradžią, labai jau viskas sutampa - būtent tie skiepai, kur virš metukų daromi unsure.gif



Atsakyti
QUOTE(Saulyčiukas @ 2011 01 21, 15:44)
Sveikos, mamytės 4u.gif
aš tai kažkaip norėčiau paguosti visas, nuraminti, kažkiek optimizmo įkvėpti, juk ši liga tikrai ne nuosprendis, kad būtinai viskas bus blogai ir progregruos, juk gali liga ir sustoti, atsitraukti, būna, kad išauga vaikai, tad tikrai - kuo daugiau teigiamų minčių ir tikėkimės visos geriausio 4u.gif
Skiepus ir aš jau senokai įtarinėju, kai atgaminu ligos pradžią, labai jau viskas sutampa - būtent tie skiepai, kur virš metukų daromi unsure.gif

ačiū už paguodžiančius žodžius 4u.gif o dėl skiepų, gal daugiau nebeskiepyt vaiko.... visokių minčių kyla.. bet tikriausiai nei viena nesužinosim iš kur liga atsirado verysad.gif
beje, mamytės norėjau paklaust ar kuri nors esat susitvarkius vaikui neįgalumą? juk vaistų reikia, visko reikia, papildomi pinigai irgi ne pro šalį g.gif
Atsakyti
QUOTE(mejinga @ 2011 01 21, 18:39)
ačiū už paguodžiančius žodžius  4u.gif  o dėl skiepų, gal daugiau nebeskiepyt vaiko.... visokių minčių kyla.. bet tikriausiai nei viena nesužinosim iš kur liga atsirado  verysad.gif
beje, mamytės norėjau paklaust ar kuri nors esat susitvarkius vaikui neįgalumą? juk vaistų reikia, visko reikia, papildomi pinigai irgi ne pro šalį  g.gif



Sveikos

Kazkodel ir as itarima turiu nuo skiepu, dar mes nuo roto viruso skiepijom.
Labai tikiuosi kad mums niekas daugiau nepasitvirtins, Su sia liga galima gyventi ir gyvenama....

Kas del neigalumo, pas gydytoja klausem si klausima ir mums pasake kad sergant sia liga visi vaikai turi neigalumus ir jei reikalinga slauga, taip pat galima susitvarkyti.Taciau nuo sausio 1 dienos keitesi tvarka.
Atsakyti
QUOTE(ssaira @ 2011 01 21, 19:53)
Kas del neigalumo, pas gydytoja klausem si klausima ir mums pasake kad sergant sia liga visi vaikai turi neigalumus ir jei reikalinga slauga, taip pat galima susitvarkyti.Taciau nuo sausio 1 dienos keitesi tvarka.

o kas tiksliau keitės? žinau tik tiek, kad komisija sunkokai duoda tuos neįgalumus... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mejinga @ 2011 01 21, 20:41)
o kas tiksliau keitės? žinau tik tiek, kad komisija sunkokai duoda tuos neįgalumus...  schmoll.gif


Zinok nezinau kas ten keitesi, nesidomejau dar kol tikslios diagnozes nezinome
Atsakyti
QUOTE(ssaira @ 2011 01 21, 18:53)
Sveikos

Kazkodel ir as itarima turiu nuo skiepu, dar mes nuo roto viruso skiepijom.
Labai tikiuosi kad mums niekas daugiau nepasitvirtins, Su sia liga galima gyventi ir gyvenama....

Kas del neigalumo, pas gydytoja klausem si klausima ir mums pasake kad sergant sia liga visi vaikai turi neigalumus ir jei reikalinga slauga, taip pat galima susitvarkyti.Taciau nuo sausio 1 dienos keitesi tvarka.


Šitą skiepą labiausiai ir mes įtarinėjam, nes vaikas nors ir skiepytas žiauriai sirgo šitais gastro virusais, per sezoną iki 2-3 kartų.
O ką daryt? Neskiepyt??? Va dabar pagalvojau, kaip darysiu su kitais būsimais vaikais ir tais privalomais skiepais g.gif ir neturiu atsakymo..... verysad.gif
Vyras kažkur skaitė, kad paprasčiausiai reikia skiepyti ne vienu metu nuo daugelio ligų, o palaipsniui ir vis nuo vienos ligos, žodžiu sunku susigaudyt doh.gif

Atsakyti
QUOTE(sinuhe @ 2011 01 22, 22:45)
Šitą skiepą labiausiai ir mes įtarinėjam, nes vaikas nors ir skiepytas žiauriai sirgo šitais gastro virusais, per sezoną iki 2-3 kartų.
O ką daryt? Neskiepyt??? Va dabar pagalvojau, kaip darysiu su kitais būsimais vaikais ir tais privalomais skiepais  g.gif ir neturiu atsakymo.....  verysad.gif 
Vyras kažkur skaitė, kad paprasčiausiai reikia skiepyti ne vienu metu nuo daugelio ligų, o palaipsniui ir vis nuo vienos ligos, žodžiu sunku susigaudyt doh.gif

mes nuo roto neskiepijom, nei vieno papildomo skiepo negavo, bet ir tų "privalomų" skeipų juk daug vaikas apturėjo unsure.gif nuo poliomielito keletą kartų... 3 parų vaiką išneša paskiepija net neklausia, tik paskui popierius atneša pasirašyt... doh.gif
tikiu, jei visų mūsų vaikai neturėtų problemų su sąnariukais, net nekiltų mintis kad skiepai- blogai, o dabar nežinia ko griebtis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mejinga @ 2011 01 21, 19:39)
ačiū už paguodžiančius žodžius  4u.gif  o dėl skiepų, gal daugiau nebeskiepyt vaiko.... visokių minčių kyla.. bet tikriausiai nei viena nesužinosim iš kur liga atsirado  verysad.gif
beje, mamytės norėjau paklaust ar kuri nors esat susitvarkius vaikui neįgalumą? juk vaistų reikia, visko reikia, papildomi pinigai irgi ne pro šalį  g.gif


Sveikos, mamytes, linkiu sveikatos jusu vaikiukams ir jums ir ramybes 4u.gif
Kiek zinau sergant bet kokia autoimunine liga skiepyti negalima, musu sveikata irgi po to metuku skiepo suslubavo, galvok dabar negalvojes, bet apie papildomus skiepus man ne minties nera, o privalomu manau mes atsisakysim ateityje, nors ne vienas gydytojas griestai nepasako , kad negalima skeipyti, jei nutyla paklaisti.. numykia , laidos nemaciau apie skiepus

QUOTE(mejinga @ 2011 01 24, 11:31)
mes nuo roto neskiepijom, nei vieno papildomo skiepo negavo, bet ir tų "privalomų" skeipų juk daug vaikas apturėjo  unsure.gif  nuo poliomielito keletą kartų... 3 parų vaiką išneša paskiepija net neklausia, tik paskui popierius atneša pasirašyt...  doh.gif 
tikiu, jei visų mūsų vaikai neturėtų problemų su sąnariukais, net nekiltų mintis kad skiepai- blogai, o dabar nežinia ko griebtis  verysad.gif


skiepu galima atsisaskyti tik atvykus gimdyti , manau jei is kart parasysit griestai, kad neskiekpyti, tai jie to ir nedarys, dabar visur galima rinktis, tie skiepai man kaip rusiska rulete, kokia liga vaikas gaus.. unsure.gif o visokie skiepai nuo roto ar vejauraupiu tai jau is vis tie vaikuciai kaip bandomieji triusiukai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dimele @ 2011 01 25, 11:07)
skiepu galima atsisaskyti tik atvykus gimdyti , manau jei is kart parasysit griestai, kad neskiekpyti, tai jie to ir nedarys, dabar visur galima rinktis, tie skiepai man kaip rusiska rulete, kokia liga vaikas gaus..  unsure.gif o visokie skiepai nuo roto ar vejauraupiu tai jau is vis tie vaikuciai kaip bandomieji triusiukai  blink.gif

100 proc.sutinku drinks_cheers.gif kažkaip manau kad daugiau mano vaikas skiepų nebegaus...
Atsakyti